خلاصه داستان قسمت چهارم سریال آقازاده

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۶-۱۵
137 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خلاصه داستان قسمت چهارم سریال آقازاده در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت چهارم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت […]


خلاصه داستان قسمت چهارم سریال آقازاده

در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت چهارم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت نمایش خانگی به کارگردانی بهرنگ توفیقی ، تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا است. فیلم‌ برداری این مجموعه از سال ۱۳۹۸ آغاز شد و پخش آن از روز جمعه ۶ تیرماه ۱۳۹۹ در شبکۀ نمایش خانگی انجام شد.

قسمت چهارم سریال آقازاده

قسمت چهارم سریال آقازاده – خلاصه داستان قسمت چهارم سریال آقازاده

در قسمت چهارم هم با فلش بک‌هایی به گذشته‌ی راضیه(مانلی) و راهی که او طی می‌کند تا تبدیل به شاه ماه نیما شود، می‌رویم. راضیه با سودای موفقیت از شهرش دل می‌کند و به تهران می‌آید و با رساندن خودش به نیما با استقبال گرم او مواجه می‌شود. خانه و امکاناتی فراتر از انتظار راضیه از طرف نیما در اختیارش قرار می‌گیرد، اما خود نیما نیست.
نیما بیشتر اوقات حتی تلفنش را هم جواب نمی‌دهد و راضیه از این بازی موش و گربه‌ی نیما گیج می‌شود. او زمان‌های طولانی‌ای را در تنهایی می‌گذراند و حضور و گاه و بی گاه آدم‌های نیما هم موجب سردرگمی بیشتر او می‌شود. راضیه در این مسیر اسیر بازی نیما می‌شود و….
اما در زمان حال حامد هنوز از ضرباتی که از راضیه و نیما خورده است گیج است و سعی می‌کند که خودش را جمع و جور کند. پدر نیما به پدر حامد نیز روی می‌اندازد تا از این طریق شاید بتواند نیما و بیشتر از او خودش را از گرفتاری احتمالی برهاند. پدر نیما خود دغدغه‌ی نزدیک شدن به ایام انتخابات را دارد و حاشیه و جنجال در این دوران را بزگترین دشمن خود و منافعش می‌داند.
رویکرد انتقادی آقازاده در این قسمت نیز پر رنگ‌تر می‌شود. بعد از اشاره به بازپرسی که به اصطلاح حامد محافظه کار است و با توصیه‌ای که از برخی افرادی می‌گیرد پرونده‌ی فساد نیما را از جریان می‌اندازد، این بار با دکتر بحری هم بیشتر آشنا می‌شویم.
فردی که مشخصا به دولت روی کار نزدیک است و مال و املاک فراوان دارد. دکتر پیش‌تر و در زمان جنگ هم رزم پدر حامد بوده است و سال‌ها هم عقیده و همراه او، اما از دوره‌ای پا در راهی تازه می‌گذارد، راهی که مورد تایید کسانی، چون حاج آقای تهرانی نیست.
اما دکتر بحری و کسانی، چون او پا در رزمی دیگر گذاشته اند. رزمی خلاف عقاید گذشته شان. آن‌ها در این جنگ حریفی هم مقابل خود نمی‌بینند و از این روست که اراضی مطلوبشان را یکی پس از دیگری فتح می‌کنند. حاج آقا تهرانی‌ها مدت هاست که لباس رزم از تن در آورده اند و چشمشان را روی بیدادگری‌های هم رزمان سابقشان بسته اند و به ذکر یک استغفرالله قناعت می‌کنند.
دکتر بحری در این قسمت و قسمت گذشته اشاره‌های کوتاهی به نزدیک شدن به انتخابات می‌کند و این که در این دوره برخی تحرک‌ها تاثیر فراوانی در نتیجه‌ی انتخابات دارد. تحرکاتی که برای خود سریال آقازاده هم می‌تواند صادق باشد. سریال آقازاده خود تحرک بر علیه جناحی است که در آسیب پذیر‌ترین دوره‌ی حیاتش به سر می‌برد و شکستش در انتخابات پیش رو امری بدیهی تلقی می‌شود.
نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

عکس های جدید پرستو صالحی در اسفند ماه ۹۶
نظر سحر قریشی در مورد احمدی نژاد و ظریف و روحانی + عکس
شهرام محمودی و کلش آف کلنز / عکس
گزارش تصویری از اقدام به خودکشی
عکس های فیلم سلام بمبئی با بازی محمدرضا گلزار
کلیپ توهین سینا ولی الله مجری شبکه فارسی 1 به مردم ایران
دلیل بچه دار نشدن رضا عطاران از زبان خودش
شخصیت شناسی لاک
عکس جدید مارال فرجاد در شهر کیف، اوکراین آذرماه ۹۶
عکس های شبنم در سریال عشق