خلاصه داستان قسمت پنجم سریال آقازاده

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۶-۱۶
1852 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خلاصه داستان قسمت پنجم سریال آقازاده در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت پنجم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت […]


خلاصه داستان قسمت پنجم سریال آقازاده

در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت پنجم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت نمایش خانگی به کارگردانی بهرنگ توفیقی ، تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا است. فیلم‌ برداری این مجموعه از سال ۱۳۹۸ آغاز شد و پخش آن از روز جمعه ۶ تیرماه ۱۳۹۹ در شبکۀ نمایش خانگی انجام شد.

قسمت پنجم سریال آقازاده

قسمت پنجم سریال آقازاده – خلاصه داستان قسمت پنجم سریال آقازاده

قسمت پنج نیز بیشتر به گذشته‌ی راضیه و مسیری که تا مانلی شدن و رجعت دوباره اش به خود طی شده است می‌پردازد. راضیه همچنان که گیج از کار‌های نیما و اطرافیانش است و سعی می‌کند با شلوغی مدام دور و برش کنار بیاید با اتفاقی سهمگین مواجه می‌شود که در انتخاب راهش تاثیر زیادی می‌گذارد. قسمت پنجم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا، جمعه ۳ مرداد ماه ۱۳۹۹ وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شد. در خلاصه‌ی داستان این قسمت آمده است: «راضیه پس از کنسرت تینا با جسد یک دختر جوان در خانه اش مواجه می‌شود…» قسمت پنج نیز بیشتر به گذشته‌ی راضیه و مسیری که تا مانلی شدن و رجعت دوباره اش به خود طی شده است می‌پردازد. راضیه همچنان که گیج از کار‌های نیما و اطرافیانش است و سعی می‌کند با شلوغی مدام دور و برش کنار بیاید با اتفاقی سهمگین مواجه می‌شود که در انتخاب راهش تاثیر زیادی می‌گذارد.

راضیه بعد از بازگشتش از مهمانی بعد از کنسرت تینا به خانه با جسد بی جان سحر روبرو می‌شود. سحری که در همان نما‌های ابتدایی مشخص می‌شود که روزی در جایگاه راضیه بوده است. شاه ماهی تاریخ مصرف گذشته.
سحر که ابتدا سعی می‌کند وارد همان مهمانی شود که راضیه نیز در آن حضور داشت پس از این که راهی به داخل پیدا نمی‌کند به خانه‌ی راضیه می‌رود و در آن جا با بریدن رگانش به زندگی پایان می‌دهد. یک جنازه روی دست نیما و تشکیلاتش اگر چه دردسر‌هایی را برای او به همراه دارد، اما او از همین پیشامد بد نیز استفاده‌ی خودش را می‌برد.
شوک دیدن چهره‌ی غرق خون سحر با قرار دوباره‌ی راضیه با الکس توامان می‌شود و این بار راضیه قصد می‌کند که روی خودش و گذشته خط قرمز بکشد و با گذشتن از این خط همانی شود که نیما می‌خواهد.
آقازاده با وجود پشتوانه‌ی قوی مالی اش و با این که سعی می‌کند از بهترین و به روز‌ترین امکانات در مقایسه با سایر رقبایش استفاده کند، اما باز هم در جای جای نتیجه‌ی کار اهمیتی که سازندگان اثر به زدن برخی حرف‌های مورد نظرشان می‌دهند مشخص است. حرف‌هایی که برایشان بسیار بیشتر از ساختار قصه، جریان قصه، شخصیت پردازی و کارگردانی کار اهمیت دارد.
حال این که میزانسن مواجه‌ی شخصیت راضیه با یک جنازه‌ی غرق در خون چگونه طراحی می‌شود و یا افرادی که برای پاک کردن رد خون سحر آمده اند اول اطراف وان را تمیز می‌کنند و بعد جنازه‌ی خون آلود را دوباره همان جایی که تمیز کرده بودند می‌گذارند، خیلی اهمیتی ندارد.
ساختن شخصیت دکتر بحری و کوبیدنش مهم‌ترین هدف سریال است. مردی از بدنه‌ی دولت که گزینه‌ی وزارت در دولت بعدی نیز هست و همه چیز را در جهت رسیدن به پست مورد نظرش می‌خواهد. اگر به پسر فاسدش هم ایرادی می‌گیرد به جهت حفظ منافع خودش و دور ماندن از گزند انتقاد آن‌ها (کدام ها؟) است.
آقازاده به هر روی، اما مخاطبان زیادی را برای خودش جذب کرده است و آن‌ ها برای رسیدن قسمت‌های تازه اش هر هفته لحظه شماری می‌کنند.
نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

تعبیر خواب بقالی تفسیر دیدن سوپرمارکت در خواب معبران
خواص سوره فلق
عکس یادگاری پرستو صالحی با احمدرضا عابدزاده و همسرش
عناوین روزنامه های امروز سه شنبه 26 تیر 1397
واکنش بهزاد فراهانی به توهین به بهنوش بختیاری
واکنش پرستو صالحی به برد استقلال مقابل الهلال + عکس
کیت آپتون در لیست جذاب ترین زنان جهان قرار گرفت
دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام مسلخ
پیشنهاد شرم آور مرد متاهل به دختر بیست و یک ساله مجرد مشهدی
گریم جنجالی بهنوش طباطبایی برای نمایش آینه های رو به رو