خلاصه داستان قسمت ششم سریال آقازاده

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۶-۱۶
1848 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خلاصه داستان قسمت ششم سریال آقازاده در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت ششم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت […]


خلاصه داستان قسمت ششم سریال آقازاده

در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت ششم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت نمایش خانگی به کارگردانی بهرنگ توفیقی ، تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا است. فیلم‌ برداری این مجموعه از سال ۱۳۹۸ آغاز شد و پخش آن از روز جمعه ۶ تیرماه ۱۳۹۹ در شبکۀ نمایش خانگی انجام شد.

قسمت ششم سریال آقازاده

قسمت ششم سریال آقازاده – خلاصه داستان قسمت ششم سریال آقازاده

در قسمت ششم آقازاده تحرکات حاج حسن هم بیشتر به چشم می‌آید. حاج رضا گرچه مقام و منصبش مشخص نیست، اما به نحوی فردی امنیتی، مرموز و با نفوذ نمایش داده می‌شود. فردی که دکتر بحری برای رسیدن به وزارت امید به یاری او دارد و وعده‌ی جبران محبت‌های او را می‌دهد. از طرفی هم اوست که خبر‌های بد مربوط به گذشته‌ی راضیه را برای حاج رضا می‌آورد.

در خلاصه‌ی داستان این قسمت آمده است: «حامد و راضیه به اصرار حاج رضا به مشهد سفر می‌کنند، اما اتفاقات دیگری در رابطه شان می‌افتد که…»
قسمت ششم قسمت حامد است. شخصیت مثبت سریال آقازاده. شخصیت خیلی مثبت سریال آقازاده. به زعم طراحان سریال، آقازاده‌ی واقعی. نیما بعد از آماده شدن راضیه با آموزش‌های الکس، او را به محله‌ی حامد می‌فرستد. محله‌ای قدیمی و سنتی با ساکنانی مومن که همه همدیگر را می‌شناسند و از کار هم خبر دارند و ورود یک تازه وارد هم از چشم اهالی محل دور نمی‌ماند.
ظاهرا نیما بهتر از هر کسی حامد را می‌شناسد. استفاده از فرمول قدیمی دعوای ساختگی بر سر راه شکار و لرزیدن دل برای کسی که در دعوا مظلوم واقع شده است و… حامد تهرانی با آن همه دبدبه و کبکبه و ایمان و حیا و … با یک نگاه نصفه و نیمه اسیر راضیه می‌شود. البته راضیه آن قدر آرایش غلیظی دارد که با یک چهارم نگاه هم در خاطر می‌ماند، اما از آقا حامد بعید است به این سادگی در دام بیفتد. بعید نیست؟
اگر واقعا کسانی مثل حامد -که سمبل جوان مومن و متعهد معرفی می‌شود و به وضوح به عنوان الگویی برای سایر جوانان ارائه می‌گردد تا این حد از کنترل نگاه و دست و دلش عاجز است گاهی واقعا آدم به هدفی که گشت‌های ارشاد ادعا می‌کنند که محافظت از جوانان است اعتقاد پیدا می‌کند. امان از نگاه حامد‌های متعهد!
در قسمت ششم تحرکات حاج حسن هم بیشتر به چشم می‌آید. حاج رضا گرچه مقام و منصبش مشخص نیست، اما به نحوی فردی امنیتی، مرموز و با نفوذ نمایش داده می‌شود. فردی که دکتر بحری برای رسیدن به وزارت امید به یاری او دارد و وعده‌ی جبران محبت‌های او را می‌دهد. از طرفی هم اوست که خبر‌های بد مربوط به گذشته‌ی راضیه را برای حاج رضا می‌آورد.
راضیه و حامد به اصرار خانواده‌ی حامد به مشهد می‌روند و تا پا به خاک مشهد می‌گذارند افرار نیما (؟) کیف راضیه که مدارک و گوشی تلفن همراه حامد هم در آن بود را می‌ربایند. خود نیما هم خودش را به مشهد رسانده است و به زودی شاهد تقابل جدیدی میان او و حامد و راضیه خواهیم بود.
دو سه هفته‌ای است سریال آقازاده کم حاشیه‌تر از دو هفته‌ی ابتدایی پیش می‌رود و تمرکزش بیشتر روی جا انداختن داستانش است. اگرچه در این قسمت کات‌هایی که ناشی از سانسور می‌تواند باشد هم به چشم می‌خورد، اما به نظر می‌رسد که حاشیه‌های بیشتر هنوز از راه نرسیده اند.
نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

عکس های جدید مبینا نصیری در اردیبهشت ماه ۹۷
حسن روحانی میان افراد برتر دنیا در سال 2015
سریال روزی روزگاری – تصاویر
عکس یادگاری سارا منجزی با امین تارخ
عناوین روزنامه های امروز چهارشنبه 14 شهریور 1397
قیمت سکه و طلا و ارز یکشنبه 12 آذر 1396
پادشاه بزها با برگزاری مسابقه انتخاب شد با عکس
تجاوز گروهی به دختر دانشجو در سمنان
عکس ساره بیات در نقش مدل آرایشی 2016
تعبیر خواب انگور تعبیر دیدن انگور در خواب