خلاصه داستان قسمت سوم سریال آقازاده

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۶-۱۵
144 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خلاصه داستان قسمت سوم سریال آقازاده در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت سوم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت […]


خلاصه داستان قسمت سوم سریال آقازاده

در این مطلب از سایت اولی ها خلاصه داستان قسمت سوم سریال آقازاده را مطالعه می فرمایید . سریال آقازاده مجموعه‌ ای به‌ صورت نمایش خانگی به کارگردانی بهرنگ توفیقی ، تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا است. فیلم‌ برداری این مجموعه از سال ۱۳۹۸ آغاز شد و پخش آن از روز جمعه ۶ تیرماه ۱۳۹۹ در شبکۀ نمایش خانگی انجام شد.

قسمت سوم سریال آقازاده

قسمت سوم سریال آقازاده

قسمت سوم سریال آقازاده – خلاصه داستان قسمت سوم سریال آقازاده

راضیه چمدانش را جمع می‌کند و به تهران می‌آید. اولین و تنها کسی که در تهران دارد تینا است. با او تماس می‌گیرد و می‌خواهد که با نیما دیدار کند. نیما که با دیدن راضیه فکر پرورش شاه ماهی‌ای تازه به سرش می‌زند استقبال گرمی از او می‌کند و طرح شست و شوی مغزی اش را از همان برخورد اول کلید می‌زند.
راضیه نیز مقهور قدرت و امکانات نیما او را، چون فرشته‌ی نجات و سمبل یک مرد واقعی می‌بیند و ذره‌ای هم به او و حرف هایش شک نمی‌کند. نیما اجازه می‌دهد که مدتی به راضیه خوش بگذرد و طعم لذت استفاده از امکانات لوکس را بچشد و سپس الکس (مهدی کوشکی) را مامور می‌کند که شاه ماهی تازه را آماده‌ی شنا در آب‌های سرد و خروشان کند.
در زمان حال، اما حامد که قبل از عقد از ماهیت واقعی راضیه و ماموریتش با خبر شد دیری نگذشت که نیما را هم بیرون از بازداشت و رها از چنگال قانون یافت. او با زد و بند‌های خود و پدرش و با نفوذی که در ارگان‌های مختلف کشور دارد روند پرونده را به سمت و سویی می‌برد که از دردسر خارج شود.
حامد با درد بزرگ خیانت در همین ابتدای زندگی مشترکش و با درد خیانت نیما به قانون در سینه اش به فکر راه چاره‌ای است. راهی که بتواند پرونده‌ی رانت خواری و اختلاس نیما را به مسیر قانونی اش بازگرداند و از طرفی دیگر آبروی خانوادگی‌ای که در معرض به باد رفتن است را نیز حفظ کند.
کنایه‌های پنهان و آشکار سریال آقازاده به برخی دولتمردان در درون و بیرون سریال شروع شده است. در قسمت سوم سریال شخصیت دکتر بحری، پدر نیما، مردی نزدیک به دولت و کمین کرده برای پست وزارت معرفی می‌شود.
در بیرون از سریال و در فضای مجازی هم جدال توییتری ابراهیم داروغه زاده و حسام الدین آشنا با کنایه‌های روابط عمومی موسسه‌ی اوج همراه شد. علی صدرینیا با این توییت که در پاسخ به مشاور رئیس جمهور آمده بود به وضوح تیغ انتقادش از فساد را متوجه دولت کرد: «نگرانی و ترس بعضی‌ها از سریال آقازاده طبیعی است، اما تازه دو قسمت از سریال پخش شده، قسمت به قسمت نگرانی پدرخوانده‌ها و آقازاده‌ها بیشتر هم خواهد شد».
این که موسسه‌ی اوج از چه جناح و دیدگاهی دفاع می‌کند بر کسی پوشیده نیست. در سال پایانی دولت دوازدهم تمام مشکلات و فساد و مفسدین کشور قرار است به این دولت مربوط باشند. مخاطب آقازاده و اوج هم مشخص هستند آن‌ها قرار نیست همه‌ی مردم را تحت تاثیر قرار دهند. فقط عده‌ای از مردم که اسیر نابرابری موجود و خسته از این همه تبعیض هستند و منتظرند که کسی پیدا شود و همه‌ی تقصیر‌ها را به گردن کس دیگری بیندازد. آقازاده برای آن‌ها است.
نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

عکس های خفن ملکه زیبایی پسران
فال روز جمعه بیست و دو 22 اردیبهشت 1396
استعفای محمدجواد ظریف و عذرخواهی وی از مردم + عکس
فیلم سینمایی پایتخت و سریال پایتخت 6 زمان پخش
تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا ادعای هکر پرتغالی + عکس
نخستین پیام مهدی مهدوی کیا در شبکه اجتماعی توئیتر
آخرین جزییات خودکشی دختر دانشجو در اردبیل
قمه‌ کشی دختران دبیرستانی در خیابان!+فیلم
فال روزانه یکشنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۶
زمان بعدی خورشید گرفتگی کامل و مکان های قابل رویت