قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران !!! + عکس

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران قرارداد عجیب تیم استقلال تهران با فرشید باقری با مبلغ بسیار عجیب تر 2 میلیاردی .

فرشید باقری یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک دفاعی برای باشگاه فوتبال استقلال تهران درلیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران

فرشید باقری

قرارداد فرشید باقری با تیم استقلال تهران با مبلغ 2 میلیارد و 100 میلیون تومانی یکی از شگفتی ها را رقم زده زیرا بازیکنی بی نام و نشان چون فرشید باقری با قرارداد میلیاردی عجیب است .

فرشید باقری در تیم استقلال تهران پیراهن شمارهٔ ۱۴۴ را می‌پوشد که هافبک دفاعی استقلال قراردادی در ابتدای فصل ثبت کرده که جای سؤالات بسیاری دارد.

فرشید باقری که در نیم فصل اول آنچنان که باید و شاید جواب نداد حالا حاضر به جدایی نیست و همچون محمدامین حاج محمدی پول قراردادش را می خواهد.

در مورد حاج محمدی که گفته می شود قراردادی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی با استقلال دارد، معلوم نیست با چه رقمی حاضر به توافق شده و بالاخره راهی ماشین سازی تبریز شد.

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران

فرشید باقری در استقلال

اما آبی پوشان تهرانی در زمان مدیریت بهرام افشارزاده با باقری که در صبای قم سالیانه ۱۵۰ میلیون تومان می گرفت برای دو سال حضور دراستقلال تهران قراردادی ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی منعقد کرده اند!

اگر این خبر صحت داشته باشد واقعا جای سؤال و شاید تأسف فراوان باشد که چطور بازیکن کم نام و نشانی همچون باقری با این رقم هنگفت به تیم بزرگ استقلال می آید تا در صورت ناکامی هم امکان جدایی اش وجود نداشته باشد یا اینکه حداقل غرامت سنگینی باید پرداخت شود؟! خیلی دوست داریم جناب افشارزاده و سایر دوستان جوابی برای این پرسش داشته باشند. البته اگر داشته باشند!

منطبق با کلید واژه: اخبار ورزشی