سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران !!! + عکس

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران !!! + عکسReviewed by Admin on Jan 23Rating:

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران قرارداد عجیب تیم استقلال تهران با فرشید باقری با مبلغ بسیار عجیب تر 2 میلیاردی .

فرشید باقری یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک دفاعی برای باشگاه فوتبال استقلال تهران درلیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران

فرشید باقری

قرارداد فرشید باقری با تیم استقلال تهران با مبلغ 2 میلیارد و 100 میلیون تومانی یکی از شگفتی ها را رقم زده زیرا بازیکنی بی نام و نشان چون فرشید باقری با قرارداد میلیاردی عجیب است .

فرشید باقری در تیم استقلال تهران پیراهن شمارهٔ ۱۴۴ را می‌پوشد که هافبک دفاعی استقلال قراردادی در ابتدای فصل ثبت کرده که جای سؤالات بسیاری دارد.

فرشید باقری که در نیم فصل اول آنچنان که باید و شاید جواب نداد حالا حاضر به جدایی نیست و همچون محمدامین حاج محمدی پول قراردادش را می خواهد.

در مورد حاج محمدی که گفته می شود قراردادی یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی با استقلال دارد، معلوم نیست با چه رقمی حاضر به توافق شده و بالاخره راهی ماشین سازی تبریز شد.

قرارداد 2 میلیاردی فرشید باقری در تیم استقلال تهران

فرشید باقری در استقلال

اما آبی پوشان تهرانی در زمان مدیریت بهرام افشارزاده با باقری که در صبای قم سالیانه ۱۵۰ میلیون تومان می گرفت برای دو سال حضور دراستقلال تهران قراردادی ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی منعقد کرده اند!

اگر این خبر صحت داشته باشد واقعا جای سؤال و شاید تأسف فراوان باشد که چطور بازیکن کم نام و نشانی همچون باقری با این رقم هنگفت به تیم بزرگ استقلال می آید تا در صورت ناکامی هم امکان جدایی اش وجود نداشته باشد یا اینکه حداقل غرامت سنگینی باید پرداخت شود؟! خیلی دوست داریم جناب افشارزاده و سایر دوستان جوابی برای این پرسش داشته باشند. البته اگر داشته باشند!