خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » قتل ناموسی قندیل بلوچ معروف به کیم کارداشیان پاکستان + عکس
قتل ناموسی قندیل بلوچ معروف به کیم کارداشیان پاکستان + عکس

قتل ناموسی قندیل بلوچ معروف به کیم کارداشیان پاکستان + عکس

قتل ناموسی قندیل بلوچ معروف به کیم کارداشیان پاکستان قتل ناموسی مدل پاکستانی فوزیه عظیم با لقب قندیل بلوچ معروف به کیم کارداشیان پاکستان توسط برادرش وسیم عظیم

قتل های ناموسی که بیشتر برای حفظ آبروی خانواده و در برخی مواقع به بهانه حفظ آبروی خانواده دختران توسط خانواده هایشان کشته میشوند در کشورهای همسایه شرقی ایران بسیار دیده میشود .

فوزیه عظیم با لقب قندیل بلوچ مدل معروف پاکستانی که با انتشار عکس های مبتذل خود در شبکه های اجتماعی به کیم کارداشیان پاکستان معروف شده بود توسط برادرش خفه شده و به قتل رسید .

قتل کیم کارداشیان پاکستان

قندیل بلوچ

قندیل بلوچ 26 ساله که عکس های جالب توجهی همانند کیم کارداشیان بازیگر و مدل معروف آمریکایی از خود منتشر کرده بود و در پاکستان به شدت عکس های قندیل بلوچ مورد توجه قرار گرفته بود که لقب کیم کارداشیان پاکستان را گرفته بود صبر برادر خود را به اتمام رساند و توسط وی در خانه خفه شده و کشته شد .

« قندیل بلوچ » مدل شناخته شده شبکه‌های اجتماعی پاکستان به قتل رسیده است. پلیس روز شنبه اعلام کرد این دختر 25 ساله در «جنایتی ناموسی» کشته شده است. مرگ وی که شخصیتی بحث‌برانگیز بود مردم کشورش را شوکه کرد.

قتل قندیل بلوچ

کیم کارداشیان پاکستان

تصاویر مبتذل قندیل بلوچ در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شد باعث مقایسه وی با «کیم کارداشیان» غربی شده بود. پاکستان کشوری مسلمان و محافظه کار است و بلوچ هنجارهای اجتماعی این کشور را به چالش کشید.

نام واقعی بلوچ «فوزیه عظیم» بود و در منزل خود در استان پنجاب به قتل رسید. سخنگوی پلیس پنجاب در این خصوص گفت:« پدر وی در تماس تلفنی با پلیس اعلام کرد برادر فوزیه به نام وسیم وی را خفه کرده و به قتل رسانده است. مطمئناً این یک قتل ناموسی است؛ اما ما تحقیقات خود را ادامه می‌دهیم.»

قتل قندیل بلوچ

قندیل بلوچ

سالانه بیش از 500 نفر به دلایل ناموسی در پاکستان به قتل می‌رسند.

قتل کیم کارداشیان پاکستان

فوزیه عظیم


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 4٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. نبود فرهنگ و افکار خطرناک و تندروی های بیخود کار را به قتل های ناموسی میکشونه. تاسف برای اون برادر !!!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter