خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان + عکس 18+
قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان + عکس 18+

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان + عکس 18+

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان تصاویری از قتل دختر لاهیجانی توسط پسر آشنا و سپس خودکشی پسر لاهیجانی با تفنگ شکاری

به گزارش اولی ها حوالی ساعت ۲۲ دیشب (۱3 مهر)، صدای بلند شلیک گلوله ساکنان مابین خیابان گلستان ۱۵ و ۱۷ لاهیجان را به بیرون خانه‌ها کشاند؛ آنانی که هراسان به دنبال نشانه‌ای از حادثه بودند با چراغ روشن و دو جوان بی‌حرکت در یک خودرو پراید سفید رنگمواجه شدند.

شاهدان عینی از صحنه دلخراش کشته شدن دختر و پسری جوان با گلوله اسلحه شکاری که در دستان پسر بود خبر می‌دهند.

یکی از شهروندان لاهیجانی که در محل حادثه حاضر بود، دختر کشته شده را رویا. پ و پسر را حسین. ف معرفی می‌کند که هر دو فرزند دو کارخانه دار بزرگ و از خانواده‌های شناخته شده لاهیجانی هستند که مدت‌ها با هم در ارتباط بودند. یک منبع محلی دیگر هم گفت که ارتباط گفته شده مربوط به قبل بوده و دختر کشته شده در این حادثه چندی پیش با فرد دیگری نامزد کرده بود. این درحالی بود که خود حسین هم با دختر دیگری پیمان عقد بسته بود اما به دلایلی نامعلوم بین این دو اختلاف نظر وجود داشت که منجر به این حادثه شد.

او که ظاهرا خانواده پسر را می‌شناسد، به نقل از یک دوست مشترک به خبرنگار می‌گوید: گویا امشب بعد از جر و بحث، پسر با خودرو خود نزدیک خودرو دختر توقف می‌کند که اول دختر جوان را می‌کشد و سپس خودکشی می‌کند.

شاهدان عینی از انسداد و کنترل محل حادثه توسط نیروی انتظامی خبر می دهند.

سرهنگ محمود قاسمی درباره جزییات این ماجرا گفت: قتل حوالی ساعت 9 شب رخ داده و ما به همراه ماموران ساعت 9 و بیست دقیقه در محل حاضر شدیم . بررسی های اولیه حکایت از این داشت که جسد دختر و پسر جوانی در حالی که با شلیک گلوله به قتل رسیده اند درون خودروی پراید قرار داشت. مطابق با تحقیقات ماموران و کسب اظهارات از سوی همسایه ها مشخص شد مرد جوان که حسین نام دارد با خودروی سانتافه خود در این محل با دختر جوان که رویا نام دارد قرار گذاشته و پس از جر و بحثی که میان آنها رخ داد وی با یک قبضه اسلحه شکاری ابتدا دختر جوان را کشته و سپس به زندگی خود نیز پایان داده است.

او درباره فرضیات مطروحه در خصوص علت این جنایت نیز گفت: فرضیه نخست ما که قوی تر هم هست این است که علت قتل ، خواستگاری حسین از این دختر بوده و او به دلیل شنیدن جواب منفی از سوی دختر دست به این کار زده است.

قاسمی شایعات مربوط به کارخانه دار بودن پدران این دو جوان را رد کرد و گفت: هر دو آنها از وضع مالی متوسطی برخوردار بودند و پدرانشان هم شرکتهای کوچکی داشتند و اینگونه نیست که کارخانه دار باشند.

فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان همچنین موضوع نامزد داشتن دختر جوان را نیز تکذیب کرد.

بر اساس این گزارش حسین دارای تحصیلات عالیه بوده و دانش آموخته رشته برق در مقطع فوق لیسانس بوده است.

هم چنین سرهنگ فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در گفتگو ضمن تایید این خبر گفت: اجساد برای مشخص شدن علت دقیق فوت و هم چنین مشخص شدن موضوع قتل و خودکشی به پزشکی قانونی فرستاده شده اند .

گفتنی است در گزارش‌های اولیه از این حادثه گفته شد رویا و حسین هر دو فرزند دو کارخانه دار بزرگ و از خانواده‌های شناخته شده لاهیجانی هستند که مدت‌ها قبل با هم در ارتباط بودند.

گفته شاهدین حادثه :

اما یکی از نکات تازه مطرح شده درباره این ماجرا گفته‌های نخستین کسی است که در محل قتل حاضر شده بود. این شاهد درباره زمان توقف خودروی سانتافه و تغییر وضعیت شیشه خودرو پراید نظرش جلب شده بود.

 

قتل در فاصله لباس پوشیدن من رخ داد

مردی که حادثه تیراندازی خیابان گلستان۱۷ لاهیجان در نزدیکی خانه آنها رخ داده‌است، گفت: من صدای مشاجره دو نفر را شنیدم. صدای مشاجره به شکلی شد که احساس کردم باید برای مداخله به خیابان بروم.

این مرد همچنین توضیح داد: همین که خواستم لباس بپوشم و به کوچه وارد شوم صدای گلوله‌ای را شنیدم. صدای جیغ یک دختر هم می‌آمد که کمک می‌خواست. تا لباس هایم را بپوشم و وارد کوچه بشوم صدای ۲ شلیک دیگر هم آمد. وقتی رسیدم دو نفر در ماشین بودند و به نظر می‌آمد که تمام کرده‌بودند.

در همین یکی از اهالی کوچه گلستان 15 گفت: من شنیده‌ام که این دو نفر حدود 2 سه سال باهم آشنا بودند و پدر دختر راضی به ازدواج آنها نبوده و چند بار هم پسر به خواستگاری رفته بود.

این شهروند لاهیجانی همچنین درباره رابطه حسین و رؤیا گفت: این پسر چند ماه پیش نامزد کرده بود و دختر هم به اصرار پدرش هفته قبل نامزد کرد ولی پسر او را تهدید کرده بود که اگر ازدواج کنی تو را می کشم و می گفت دختری که با او نامزد شده‌ام را نمی خواهم و می خواهم با تو ازدواج کنم.

 

پاسخ پلیس

اما در این‌باره هم سرهنگ محمود قاسمی توضیح داد : خانواده حسین اظهار کرده اند که ایشان نامزدی نداشته است.

همچنین یکی از مسئولان شهری لاهیجان درباره فاصله محل حادثه تا منزل رویا گفت: محل سکونت این خانم در خیابان شیخ زاهد است و حدود 1 کیلومتر با محل حادثه فاصله دارد. منزل پسر هم هم خیابان دکتر حشمت است و از محل حادثه کمی دورتر است. او در قبرس دانشجوی دکترا بود و حدود دوماه بود که به ایران آمده بود.

یکی از شایعاتی که از زبان مردم شنیده شده‌است ولی کلیدملی صحت آن را تأیید نمی‌کند این است که حسین قبل از دیدار با رؤیا ابتدا سگ خودش را با تیر کشته‌است.

همچنین شایعه دیگری مطرح شده‌است که حسین شیشه مصرف کرده‌بوده است. اما سرهنگ محمود قاسمی درباره این شایعه گفت: موضوع مصرف ماده مخدر توسط حسین در دست بررسی است. اینکه اعتیاد داشته یا خیر هنوز مشخص نیست اما این جوان از خانواده بسیار خوبی بوده‌است.

سرهنگ قاسمی در پاسخ به این پرسش که چرا دو اسلحه شکاری در خودروی پراید بوده، گفت: این مسئله در حال بررسی است. احتمالا شاید چون برای شکار می رفته این اسلحه در ماشینش بوده است.

وی در پاسخ به این اظهار نظر که در اکثر منازل لاهیجان اسلحه شکاری وجود دارد گفت خیر همچین چیزی وجود ندارد.

شایعه دیگری که بین مردم لاهیجان مطرح است این است که گویا رؤیا بعد از تماس تلفنی حسین از خانه خارج شده و او با تأکید به رؤیا گفته بود که کار واجب دارد و بدین‌ترتیب قرار ملاقات این دو گذاشته شده‌است. سرهنگ قاسمی در پاسخ به این موضوع نیز به کلیدملی گفت: خودروی پرایدسفیدرنگ متعلق به مادر دختر بوده است و خانواده اش از دلیل بیرون رفتن او اطلاع نداشته‌اند.

 

شیشه خودرو اول بالا بود

نخستین شاهد این ماجرا که پس از شلیک گلوله و شنیدن صدای آن در صحنه حاضر شده دراین‌باره گفت: بعد از شنیدن صدای گلوله‌ها یک ماشین مشکی رنگ دیگر را دیدم که از محل دور شد.

این پسر ۱۶ ساله همچنین توضیح داد: بعد از دیدن این صحنه به خانه‌مان رفتم تا پدرم را خبر کنم و با پلیس تماس بگیریم. اما بعد که عکس‌هایی از این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد دیدم که شیشه خودروی حامل اجساد باز است و سرو دست پسر از شیشه بیرون افتاده‌است. ولی من به عنوان اولین فردی که صحنه حادثه را دیدم کاملا شیشه بالا بود و پسر هم کاملا داخل ماشین بود.

این شاهد حاضر در صحنه کشف اجساد به توقف خودروی سانتافه مشکی رنگی اشاره کرد که پس از شنیدن صدای گلوله‌ها پشت خودروی پراید «رویا» پارک کرده‌است.

وی همچنین درباره خودروهای حاضر در محل که یکی به «رویا» و دیگری به «حسین» متعلق بوده گفت: بعد از اینکه جنازه‌ها را بردند و جرثقیل ماشین پراید را جابه‌جا کرد حدود 10 دقیقه بعد یک نفر هم با لباس شخصی خودروی سانتافه را برد.

این در حالی است که سرهنگ فلاح كريمي، رييس پليس آگاهي گيلان دراین‌باره گفته بود: در همان تحقيقات ابتدايي از اجساد مشخص شد فرد سومي در اين حادثه وجود نداشته است.

سرهنگ محمود قاسمی فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان نیز درباره این موضوع گفت: بعد از اینکه حادثه به 110 اطلاع داده شد ما ظرف چند دقیقه در محل حادثه حاضر شدیم و صحنه حفظ شد تا پزشک قانونی و قاضی کشیک در محل حادثه حضور پیدا کردند. در داخل خودوری پراید فقط یک کوله پشتی متعلق به پسر و دو اسلحه شکاری وجود داشت.

دیدن تصاویر زیر برای افراد کم سن و سال توصیه نمیشود :

 

 

 

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان

قتل دختر و خودکشی پسر در لاهیجان


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 7 نظر ثبت شده است.

 1. لطفا انقدر با شایعه سازی و توهین به افراد واسه خودتون نتیجه نگیرید
  حسین اصلا اهل مواد مخدر نبوده من چون فامیل نزدیکشم میگم
  شواهد کاملا مشخصه که یه فرد سومی هر دو رو کشته!
  اتفاقای عجیب دیگه ای هم رخ داده از جمله کندن اعلامیه های حسین تو ی محل هایی که وصل بوده توسط افراد ناشناس و…
  که همه نشون میده کار حسین نبوده
  حسین یه فرد پخنه و باتجربه بود ازش بعید بود کاملا

 2. اولا نحوه ی نشستن بی خیال آنها و ثانیا تیر خوردن هردو از طرف چپ نشان دهنده ی دو ضارب یا یک ضارب با دو سلاح است که سریع هردو را کشته است که حتی اجازه کوچکترین عکس العملی به آنها داده نشده است. اگر حسین قاتل بود یعنی چپ دست بوده و به دختره گفته به صندلی پشت نگاه کن تا من بزنم تو قسمت چپ گردنت و اونوقت با همون دست چپش شلیک کرده تو صورت خودش.

 3. با سلام از لاهیجان
  منم شنیدم که مرحومه رویا هفته دیگه مراسم عقد داشته وچون می خواسته یه جورایی با نامزد قبلی خودش تسویه حساب کنه وبا وجدان راحت یه زندگی جدید شروع کنه به سرقرار میره حالا من نمی دونم خودش به پسره زنگ میزنه یا برعکس .
  فقط در آخر من توصیه من به همه جوانها بخصوص خانمها اینه :یک اینقدر نخوان دنیا یک شبه گلستان بشه واینو مطمئن باشن گذشت زمان خودش همه چیز ودرست می کنه .
  دوم از ارتباط با هر پسر یا مردی که نسبتی با اون ندارن در یک محیط خالی وخلوت پرهیز کنند واین موضوع اصلا ربطی به دین واعتقاد واین حرفها نداره .
  سوم همون آزادی روابط بین دختر ها وپسر ها شما که یه خانم دانشجو هستی و یا …. فقط به ظاهر ،تیپ ،کلاس و…. آقایون توجه نکنین مهمترین عامل تربیت وادب خانوادگی که متاسفانه در خانواده های متمول نمیگم نیست چرا هست اما اکثر این جوانان در محیط های خیلی لوس بزرگ میشن نه کوچکتر بزرگتری درست رعایت میشه ونه ورزشی نه تحرکی همش دود وسیگار و …. وسریع جوگیر میشن .
  مرد را دردی اگر باشد خوش است درد بی دردی علاجش آتش است .
  آقای مقتول کمی هم جو گیر شدن وتا آخرین لحظه داشتن نقش بازی می کردن عین این فیلمهای آمریکایی فقط مقتول مثله نکردن و …..

  • نامزد؟؟؟؟؟ذوست پسر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برادرمن………………
   اینکارا اخرعاقبت نداره عبرت بگیرید…….

 4. پسر با خودرو خود نزدیک خودرو دختر توقف می‌کند که اول دختر جوان را می‌کشد و سپس خودکشی می‌کند.
  ولی توعکس چیز دیگه نشون میده واینا که داخل یه ماشبنن

  • با سلام و احترام
   برداشت های پلیس و گفته هاش شاهدین این رو نشون داده . حالا دقیق چه اتفاقی افتاده چون هر دو مردند هیچی معلوم نیست .

  • عزیزم ماشین پسره سانتاشکیه که پشت پراید پارکه
   دختره روتهدید میکنه ودختره هم میگه بریم یه جای خلوت باهم صحبت کنیم یعنی محل قتل….. بعد سوارماشین دختره میشه
   اشتباه دختره بود که به کشتنش داد اینکه میدونست حسین تعادل روحی نداره وشیشه مصرف کرده نباید خلوت میکرد باهاش
   ازلاهیجان……

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter