خانه » اخبار » حوادث » قتل دختر در دعوای دختران در دستشویی بخاطر یک پسر + عکس

قتل دختر در دعوای دختران در دستشویی بخاطر یک پسر + عکس

قتل دختر در دعوای دختران در دستشویی بخاطر یک پسر دعوای سه دختر در مدرسه بر سر یک پسر که به قتل دختر 16 ساله منجر شد

دختران دانش آموز که بر سر یک پسر با هم درگیر شدند با کشیده شدن دعوا دختران به دستشویی مدرسه هجوم دوستان یک طرف دعوا بر سر دختر 16 ساله وی را مقابل چشمان تعدادی از دانش آموزان به قتل رساندند .

امی آنیتا جوینر فرانسیس Amy Inita Joyner-Francis که بر سر یک پسر با دختر همکلاسی خود درگیر شد اصلا فکرش را هم نمیکرد که تا چند دقیقه دیگر جان خود را از دست خواهد داد .

امی آنیتا جوینر فرانسیس

امی آنیتا جوینر فرانسیس

با شروع درگیری برخی با در دست گرفتن گوشی های موبایل خود به فیلمبرداری این صحنه دلخراش پرداخته و زمانی که دعوای دختران دبیرستانی به دستشویی مدرسه دختران کشیده شد دختر قلدر مقابل امی با کشیدن موهایش ، وی را مجبور به زانو زدن جلوی خود کرده و در همین لحظات هجوم چند دختر دیگر بر سر امی و وارد کردن ضربات متعدد به وی که در آن بین سر امی را چندین بار به سینک دستشویی زدند که پس از لحظاتی امی از حال رفت و تلاش نیروهای امدادی به جایی نرسید و قبل از رسیدن به بیمارستان امی جان خود را از دست داد .

دعوا دختران سر پسر

دعوا دختران

هنگامی که این دعوا در مدرسه فناوری هاوارد  Howard High School of Technology آغاز شد یکی از دختران «ایمی» را به داخل دستشویی پرت کرد و بعد از درگیری یکی از دختران سرش را به سینک کوباند.

قتل دختر در مدرسه

قتل دختر در مدرسه

از نکات جالب در این درگیری که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد بحث قرار گرفته است کمک نکردن دانش آموزان برای جدایی و نجات امی بوده است در حالی که همه با یک گوشی موبایل در حال فیلمبرداری این جنایت بودند .

پس از اطلاع نیروهای امداد، «ایمی» با هلیکوپتر به بیمارستان انتقال یافت ولی شرایط او بسیار وخیم بود که در نهایت جانش را از دست داد.

ami_fights1

در حال حاضر از 3 دختر بازجویی شده و آن‌ها فعلا از مدرسه اخراج شده‌اند و مدرسه برای مدتی تعطیل شده‌است. پلیس سعی دارد قاتل اصلی را پیدا کند اما ممکن است هر 3 دختر به چند سال زندان محکوم شوند.

پدر امی میگوید که هنوز باور نمیکند که دخترش مرده است و او خیال میکند که مدرسه جای امنی بوده که دخترش را به انجا فرستاده است و حال منتظر بازگشت دخترش از مدرسه می باشد .

امی آنیتا جوینر فرانسیس

امی آنیتا جوینر فرانسیس

دوستان امی از اخلاق خوب امی گفته و همگی میگویند که امی همیشه آنها را به زندگی امیدوار کرده است .

مرگ امی در دعوای دختران مدرسه فناوری هاوارد بسیار در شبکه اجتماعی مورد بحث و جدال قرار گرفته است و دانش آموزان از جای جای دنیا با گذاشتن پیام هایی این اتفاق را محکوم کرده و از نبود امنیت برای دانش آموز دختر در مدرسه شکایت کردند و عده ای بر این عثده بودند دعوای دختران بر سر یک پسر واقعا مسخره و غیر قابل درک است .

اولین جلسه دادگاه پس از بررسی بیشتر و مشخص شدن علت اصلی مرگ توسط مسئولان کالبدشکافی تشکیل خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*