خانه » اخبار ستارگان » دیدگاه مستهجن بودن فیلم قانون مورفی و واکنش رامبد جوان به آن + عکس

دیدگاه مستهجن بودن فیلم قانون مورفی و واکنش رامبد جوان به آن + عکس

رامبد جوان کارگردان قانون مورفی به مستهجن نامیدن فیلم خود واکنش نشان داد

فیلم مستهجن قانون مورفی رامبد جوان

قانون مورفی

یکی از فیلم های در حال اکران سینمای ایران که تا به حال فروش خوبی نیز داشته است فیلم قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان می باشد .

قانون مورفی که با بازی بازیگرانی چون امیر جدیدی ، امیر جعفری و رامبد جوان و … می باشد از نظر برخی کارشناسان فیلم مستهجن خوانده شده است .

در برنامه ای تلویزیونی که با حضور دو کارشناس برگزار میشد هر دو ، فیلم قانون مورفی را مورد نقد قرار داده و یکی از کارشناسان آن را مستهجن نامید و دیگری غیر قابل پخش برای کودکان .

انتظار میرفت که این نظرات با واکنش کارگردان این فیلم یعنی رامبد جوان رو به رو شود و رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود به این نقدها واکنش نشان داد .

رامبد جوان فیلم مستهجن قانون مورفی

واکنش رامبد جوان

رامبد جوان با انتشار عکس بالا نوشت :

عزیزان قشنگ سلام.

چند تا موضوع شبانه بگم و بریم بخوابیم🤪عمرا اگه به این زودیا کسى بخوابه.

١-از حمایتهاى فوق العادتون براى خندوانه و قانون مورفى بسیار سپاسگزارم.

٢-مى فهمم که خشم و نفرت به خاطر شرایط سخت گریبان هممون رو گرفته ولى خوبه فکر کنیم و خشممون رو مدیریت کنیم وگرنه منجر به بحرانهاى جدى روحى و خداى ناکرده منجر به فاجعه مى شه.(هر کى هر پستى مى ذاره یه عده فقط دارن زیر اون پستها بالا میارن و استفراغ مى کنن. واقعا یه فکر جدى به حال خودشون بکنن این میزان از حال بد واقعا خطرناکه و راستش مسئول این حال بد هم خودمونیم و البته شرایط و البته مدیریت سوپر غلط و پرخطاى مسئولین و مدیران این مملکت که خیلى ساله هست. من که زورم مى رسه خندوانه بسازم تا سه شب در هفته دقایقى رو مثل یه مهمونى خوش بگذرونیم. امیدوارم یه کمى حالتون رو خوب کنه)

٣-قانون مورفى رو ساختیم تا یه جنس کمدى و سینماى تازه و جوندار به سینمامون و علاقمندان سینما تقدیم کنیم.هر تجربه ى تازه اى قطعا خطاهایى هم داره وگرنه تجربه به حساب نمیومد. و تمام رفقاى سینمایى خودم که خیلى هم خفنن کلى تحلیلاى درجه یک راجع به قانون مورفى کردن که حالا حالاها کیف مى کنم و مهمترینش هم تماشاگرهایى هستن که با حال خوش و سرحال و لبخندهاى اساسى از سالن بیرون میان.

ولى یه کسایى و نفراتى و دانشمندایى اینور و اونور گفتن این فیلم مستهجنه و کمدى نیست و به درد بچه ها نمى خوره و فیلم بدیه ودوباره استفراغ و استفراغ….. که باید عرض کنم عزیزان محترم شما وقتتون رو با ما تلف نکنین و برین به موضوعات مهمتون برسین که ایشالا دنیارو نجات بدین. ما همین گوشه موشه ها بازیهاى خودمون رو مى کنیم و با رفقاى خودمون حالمون خوبه یا اگر هم بده ربطى به شما نداره.

۴- دوستتون دارم.

۵-آرزو مى کنم هممون سالم و شاد و امن باشیم.

۶-فردا هم دارم با یه تعداد از دانش آموزها قانون مورفى رو ببینم.

٧- یه عالمه فکراى باحال داریم که به مرور براتون تعریف مى کنم که کمکمون کنین.

٨- شما خییییییلى باحالین.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*