خانه » اخبار » اجتماعی » قانون تن فروشی زنان در کشورهای اروپا + عکس
loading...

قانون تن فروشی زنان در کشورهای اروپا + عکس

قانون تن فروشی زنان در کشورهای اروپا برخورد با روسپیگری زنان در کشورهای مختلف دنیا به شیوه های گوناگون می باشد که در اروپا برخورد با روسپیگری به شرح زیر است

برخورد با روسپیگری یا تن فروشی زنان در جای جای دنیا متفاوت است و شاید اگر بدانید که در برخی از کشورها روسپیگری آزاد و بدون هیچ مشکلی می باشد تعجب کنید .

در برخی از کشورهای غربی تن فروشی زنان نیز با برخورد قانونی صورت میگیرد که در عکس زیر میتوانید وضعیت برخورد با روسپیگری در کشورهای اروپا را مشاهده بفرمایید .

روسپیگری در اروپا

روسپیگری در اروپا

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید برخی از کشورها همانند رومانی و فنلاند روسپیگری را غیر قانونی میدانند و برعکس برخی از کشورها همانند آلمان و هلند و یونان و دانمارک و سوئیس روسپیگری را آزاد و قانونی برای برخورد با روسپیگری قرار نداده اند .

البته به جرات میتوان گفت که در سایر کشورهای اروپایی نیز قانون خاصی برای برخورد با تن فروشی زنان نیست زیرا که وجود دیسکو در کشورهای اروپا یک نماد واضح از وجود روسپیگری و تن فروشی زنان است که با آزادی تمام در جای جای اروپا دیده میشود .

زنان روسپی

زنان روسپی

اینطور که پیداست تن فروشی زنان جزو مشاغل این کشورها به حساب می آید و تلاشی برای جلوگیری از تن فروشی زنان نمیگردد .

حال میتوان به این موضوع رسید که چون قانونی برای برخورد با روسپیگری در اروپا اعمال نمیشود پس استفاده از زنان و دختران به عنوان برده و عروسک یک کار قانونی به حساب می آید و استفاده جنسی از زنان و به نوعی کالا نگریستن به زن در اروپا امری عادی است .

برای اثبات این صحبت میتوان به فیلم های پورن که هر روزه چندین هزار از این قسم فیلم ها توسط کشورهای اروپایی منتشر میگردد که زنان بسیاری در این فیلم ها نقش آفرینی میکنند اشاره نمود که به وضوح در این فیلم ها کالا بودن زن و استفاده جنسی که به گونه ای میتوان این نوع را برده جنسی نامید مشاهده میشود .

1 دیدگاه

  1. به امید روزی که تمامی زنان جهان ارزش و منزلت زن بودن را بفهمند و در مقابل افراد فاسد و بی بند وبار تسلیم نشوند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*