خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » فینال خنداننده برتر با حضور تمامی شرکت کنندگان خنداننده برتر
فینال خنداننده برتر با حضور تمامی شرکت کنندگان خنداننده برتر

فینال خنداننده برتر با حضور تمامی شرکت کنندگان خنداننده برتر

فینال خنداننده برتر با حضور تمامی شرکت کنندگان خنداننده برتر رقابت امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان در فینال خنداننده برتر با حضور تمامی شرکت کنندگان خنداننده برتر

رقابت مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله در فینال خنداننده برتر

رقابت مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله در فینال خنداننده برتر

رقابت خنداننده برتر برنامه خندوانه امشب ( شب سه شنبه ) 21 مهر ماه با رقابت امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان در فینال خنداننده برتر به پایان خواهد رسید .

امیر مهدی ژوله که در استندآپ کمدی اول خود با ترس و لرزش پا اجرای خود را به پایان رساند و توقع صعود تا مرحله دوم را هم نداشت در فینال رقابت های خنداننده برتر به دیدار با مهران غفوریان با اعتماد به نفس خواهد رفت .

امیر مهدی ژوله در مرحله اول از سد هومن حاجی عبداللهی گذشت و در مرحله دوم نیز توانست امین حیایی پرطرفدار را از رقابت ها کنار بزند و در مرحله سوم نیز علی مسعودی همکار فیلمنامه نویس خود را که از طرفداران بسیاری برخوردار شده بود را شکست داد .

مهران غفوریان نیز در استنداپ کمدی اول خود از سد نادر سلمیانی گذشت و در رقابت دوم خود توانست سجاد افشاریان را کنار زد و در استندآپ سوم خود نیز توانست جواد رضویان پرطرفدار را شکست دهد .

از نکات جالب دیدار نهایی خنداننده برتر حضور تمامی شرکت کنندگان رقابت خنداننده برتر شامل 13 بازیگر و 3 فیلمنامه نویس در این رقابت حساس می باشد .

امیر مهدی ژوله از حضور تمامی شرکت کنندگان شاید کمی اعتماد به نفس خود را از دست بدهد ولی مهران غفوریان به علت اینکه 12 نفر از حاضرین بازیگر و همکار و دوست وی هستند از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار خواهد بود .

خبرها حاکی از آنست که فینال خنداننده برتر بدون رای گیری می باشد و قرار است که مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله به عنوان نفر اول و علی مسعودی و جواد رضویان به رتبه دوم برسند .

در ضمن گفته شده که بنیامین بهادری در فینال برنامه خندوانه حاضر خواهد شد .

امیدواریم از دیدن رقابت فینال خنداننده برتر لذت ببرید .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter