خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران + عکس
پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران + عکس

پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران + عکس

پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران فیلم دارکوب با بازی صدف طاهریان بازیگر زن ایرانی مهاجرت کرده از ایران از شبکه شما در تلویزیون ایران .

کشف حجاب بازیگران زن ایران و پیوستن به شبکه جم از اتفاقات تلخ هنر ایران بود که یکی از این بازیگران زن صدف طاهریان بود که پس از کشف حجاب عکس های برهنه بسیاری از خود منتشر کرد .

پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران

صدف طاهریان

فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران پس از برهنگی اش همه مردم ایران را شگفت زده کرد که مردم از دیدن صدف طاهریان که با کشف حجاب خود جنجال بزرگی ایجاد کرده است در تلویزیون ایران تعجب کردند .

صدف طاهریان که اینگونه که پیداست تشنه برهنگی بود و پس از کشف حجاب دیری نپایید که تمام بدن خود را به نمایش گذاشت و شاید میان بازیگران زن ایرانی مهاجرت کرده از ایران بیش از سایرین به فعالیت علیه ایران پرداخت و بیشتر برهنه شد .

پس از مهاجرت صدف طاهریان کمتر عکسی از وی دیده میشود که برهنه نباشد و بیشتر عکس های منتشر شده از وی نیمه لخت بوده است .

از عکس های برهنه صدف طاهریان به راحتی میتوان دید که این بازیگر زن ایرانی علاقه ای به نمایش خود به سبک کیم کارداشیان یکی از زنان مشهور آمریکا دارد که با برهنگی به شهرت رسیده .

اخیرا در رسانه های معتبر خارجی منتشر شد که کیم کارداشیان یک زن بی استعداد بوده و شهرتش بیشتر بخاطر برهنگیش و رفتارهای غیرمتعارفانه اش بوده است .

صدف طاهریان نیز راه کیم کارداشیان را پیش گرفته است تا به شهرت وی برسد .

پخش فیلم صدف طاهریان در تلویزیون ایران

صدف طاهریان در دارکوب

پخش فیلم دارکوب با بازی صدف طاهریان از تلویزیون ایران موجب تعجب و شگفتی مردم شد .

فیلم دارکوب از شبکه شما پخش شد در حالی که تاکنون فیلم و سریال های زیادی به دلیل حضور بازیگرانی که به شبکه GEM پیوسته اند، نمایش داده نشده‌اند.

باید دید در این مورد چه توضیحاتی از صدا و سیما خواهیم شنید .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. ای بابا انقد لخت و خوشگل تر از اینا تو دنیا هست ک دیگه کسی ب اینا نگاهم نمیکن…اگه نگاهی هم باشه بخاطر متعجب بودنشون ن قشنگی بازیگرا…این سبک وجلف خودشو ی هیچ فروخت…ازاین قشنگتراش امثال جمیله وسوسن ها اوایل انقلاب ب کجاها رسیدن مگه…این از اونا لخت تر بشه حالا…آخرش با خفت وخاری تو یه گوشه جون میده مث بقیه…بدبخت..

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter