آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
روانشناسی کودکان
بارداری و زایمان
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

فیلم‌های ترسناک و نفرین‌شده تاریخ سینما

فیلم‌های ترسناک و نفرین‌شده تاریخ سینماReviewed by Admin on Jul 29Rating:

فیلم‌های ترسناک و نفرین‌شده تاریخ سینما: طی دهه‌ها فیلم‌های ترسناک جزو فیلم‌های محبوب مردم بوده‌اند. از مرگ‌های ناگهانی تا قاتلان زنجیره‌ای و ارواح و شیاطین، باعث رونق بازار این فیلم‌‌ها شده‌اند. گاهی این فیلم‌ها به حدی ترسناک و منزجر کننده‌اند که در ذهن مخاطب می‌مانند و حتی آثار روحی و روانی بدی روی آن‌ها می‌گذارند. گاهی نیز این فیلم‌ها منجر به اتفاقات شوم و عجیبی شده‌اند؛ به طوری که مردم فکر می‌کنند این فیلم‌ها نفرین شده‌اند!

بسیاری از این فیلم‌ها توسط کمپانی هالیوود و برخی توسط کمپانی‌های دیگر ساخته شده‌اند. در این مطلب بعضی از ترسناک‌ترین فیلم‌ها را به شما معرفی می‌کنیم که در طول ساخت آن‌ها اتفاقات عجیبی روی داده‌اند. با اولی ها همراه باشید.

۱. تسخیر

داستان این فیلم مبتنی بر واقعیت است. جعبه‌ای که در فیلم دیده می‌شود واقعا وجود دارد و دانشمندان آن را «دیبیک» نامیده‌اند. این جعبه یک شیء تسخیر شده است. دست‌اندرکاران این فیلم ادعا کرده‌اند که اتفاقات عجیبی در هنگام ساخت این فیلم افتاده است. گزارش‌هایی از انفجار لامپ و آتش گرفتن بعضی از ابزارها، از جمله‌ی این اتفاقات بودند. کارگردان این فیلم می‌خواست از جعبه‌ی واقعی استفاده کند اما تمام اعضای گروه مخالفت کردند و او را وادار کردند صرفنظر کند.

۲. مهمانخانه‌داران (The Innkeepers)

این فیلم راجع به مهمانخانه‌ای به نام پدلِر و تلاش برای جستجوی دو تن از کارمندان این مهمانخانه برای کشف گذشته‌ی نفرین شده‌ی این مکان است. چیزی که بسیاری از مردم در این‌باره نمی‌دانند این است که مهمانخانه‌ی پدلر واقعی است و در دنیای واقعی نیز مکانی عجیب و ترسناک است و اتفاقات عجیبی در آن می‌افتد. طبق گزارش کارگردان این فیلم، در حین فیلمبرداری اتفاقات ترسناکی مانند باز و بسته شدن درها و روشن و خاموش شدن تلویزیون می‌افتاد و دست‌اندر‌کاران فیلم هر شب خواب‌های آشفته می‌دیدند.

۳. ارواح خبیثه

موضوع این فیلم درباره‌ی عواقب مزاحمت برای مردگان است!

بازیگرانی که اسپیلبرگ در این فیلم از آن‌ها کمک گرفت، پس از مدتی به علت‌های مختلف فوت کردند. علت مرگ چند تن از‌ آن‌ها سرطان معده، انسداد روده، خفگی، و ضربه‌ی تبر بود!

۴. احضار

این داستان بر اساس داستانی واقعی و از روی یک اتفاق پارانورمال ساخته شده است. خوشبختانه طی ساخت این فیلم اتفاق ناگواری نیافتاد اما اتفاقات عجیبی به وقوع پیوست. نویسندگان این اثر مدام با خانواده‌ای که تجربه‌ی تسخیر روح داشتند تلفنی صحبت می‌کردند. اما هنگام صحبت تلفنی نویزهای بسیار متعددی وجود داشت و حتی تلفن قطع می‌شد. یکی از عوامل فیلم زمانی که در خانه مشغول استراحت بود، حضور کسی را احساس کرد و ناخودآگاه از هوش رفت و راهی بیمارستان شد. اندکی بعد از این اتفاق بعضی از عوامل فیلم به علت آتش‌سوزی مجبور به ترک هتل شدند.