فوت میرحسین موسوی تکذیب شد + عکس

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵-۰۵-۱۱
479 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

فوت میرحسین موسوی تکذیب شد شایعه درگذشت میرحسین موسوی تکذیب شد فوت میرحسین موسوی که توسط برخی رسانه ها و سایت ها منتشر شده است و خبر مرگ میرحسین موسوی […]


فوت میرحسین موسوی تکذیب شد شایعه درگذشت میرحسین موسوی تکذیب شد

فوت میرحسین موسوی

میرحسین موسوی

فوت میرحسین موسوی که توسط برخی رسانه ها و سایت ها منتشر شده است و خبر مرگ میرحسین موسوی را منتشر کرده اند به طور قطع و یقین تکذیب شد .

خبر درگذشت میرحسین موسوی توسط برخی رسانه ها باعث ایجاد تشویش در جامعه میگردد و انتطار میرود که اخبار در مورد میرحسین موسوی و مهدی کروبی با دقت بیشتری در سایت ها و رسانه ها منتشر گردد .

درگذشت میرحسین موسوی

فوت میرحسین موسوی

امروز در فضای مجازی و برخی رسانه ها شایعه ای منتشر شده که در حال فراگیر شدن است. و آن شایعه درخصوص یکی از کاندید های ریاست جمهوری ایران در سال 1388 یعنی میرحسین موسوی است. براساس این شایعه، ادعا می شود که میرحسین موسوی امروز فوت کرده است.

اما با پیگیری های انجام شده از منابع آگاه و مطلع، معلوم شدن این شایعه کاملا کذب بود و کاملا تکذیب می شود. بنابراین و براساس گفته های منابع کاملا موثق، میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر برده و هیچ مشکلی که حیات و یا حتی سلامت وی را تهدید کند وجود ندارد.

مرگ میرحسین موسوی

فوت میرحسین موسوی

بدیهی است که در شرایط امروزی کشور، باید از مسائل حاشیه ای و غیرضروری اجتناب ورزیده و در صورت بروز هر اتفاقی، خبر وقوع و کیفیت آنرا تنها از مراجع رسمی جویا شد و هیچ اعتنا و اعتمادی به مراکز سخن پرانی نباید نمود.

پاسخی بگذارید