خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » فوت محمد علی کشاورز و واکنش کشاورز به خبر مرگ خود + عکس
فوت محمد علی کشاورز و واکنش کشاورز به خبر مرگ خود + عکس

فوت محمد علی کشاورز و واکنش کشاورز به خبر مرگ خود + عکس

فوت محمد علی کشاورز و واکنش کشاورز به خبر مرگ خود انتشار خبر فوت محمدعلی کشاورز بازیگر محبوب ایران با واکنش جالب و متفاوت محمد علی کشاورز رو به رو شد

در روزهایی که هر کس با سواستفاده از نام بازیگران و ستارگان ایرانی به فکر کسب درآمد بیشتر می باشد و به تنها چیزی که فکر نمیشود آسایش هنرمندان و طرفداران بزگوار این عزیزان می باشد این بار خبر فوت محمد علی کشاورز در حال دست به دست شدن می باشد که با انتشار عکس استاد محمدعلی کشاور بر روی تخت بیمارستان این خبر را به گونه ای منتشر کرده اند تا مشتریان بیشتری را برای خود جذب کنند .

فوت محمدعلی کشاور

محمد علی کشاور

استاد محمدعلی کشاورز در صفحه اینستاگرام خود به خبر منتشر شده در مورد مرگ محمدعلی کشاورز واکنش بسیار جالب و متفاوتی داده است .

استاد کشاورز با مطرح کردن این موضوع که درگذشت محمدعلی کشاورز چه سودی عاید منتشران این شایعات میکند از منتشران شایعه خبر فوت خود خواست تا از سایر عکس ها نیز استفاده کنند و تنها با انتشار عکس های محمدعلی کشاورز در بیمارستان که مربوط به 4 سال پیش می باشد شایعه فوت محمدعلی کشاورز را منتشر نکنند .

شایعه مربوط به مرگ محمد علی کشاورز با عکس زیر در حال انتشار می باشد .

فوت محمدعلی کشاور

محمدعلی کشاور

محمدعلی کشاورز با انتشار عکس بالا نوشت :

حالا روان ما شاد و یادمان گرامی،چی نصیب شمامیشه؟

حداقل تو طول ۳ سال شایعه سازی محبت کنین غیر از این ۴ تا عکس هم استفاده کنین من فقط ۴ سال پیش بیمارستان بودم آخه این همه عکس چرا فقط همین؟؟؟؟


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3امتیاز مطلب : 2٫33 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter