خانه » اخبار ستارگان » فوت حسن جوهرچی به دلیل بیماری کبدی و ایست قلبی حسن جوهرچی + عکس

فوت حسن جوهرچی به دلیل بیماری کبدی و ایست قلبی حسن جوهرچی + عکس

فوت حسن جوهرچی به دلیل بیماری کبدی و ایست قلبی حسن جوهرچی بازیگر محبوب ایران حسن جوهرچی به علت بیماری کبدی و به دلیل ایست قلبی امروز صبح در بیمارستان درگذشت .

باز هم خبری دردناک برای جامعه هنر و این بار خبد درگذشت حسن جوهرچی بازیگر محبوب ایران .

فوت حسن جوهرچی به دلیل بیماری کبدی و ایست قلبی حسن جوهرچی + عکس

حسن جوهرچی درگذشت

حسن جوهرچی بازیگر محبوب و معروف ایران در سن 48 سالگی در حالی که به علت عارضه کبدی در بیمارستان بستری بود به دلیل ایست قلبی درگذشت .

فوت حسن جوهرچی گرد غم را بر جامعه هنر که در این روزها در جشنواره فجر بیشتر دیده میشوند را پاشید تا اتفاقات غمناک سال 1395 هنوز ادامه داشته باشد .

مرگ حسن جوهرچی به دلیل ایست قلبی بوده که امروز صبح این اتفاق در بیمارستان در حالی که حسن جوهرچی به علت عارضه کبدی بستری بوده است اتفاق افتاده است .

سحر سمیعی پرستار بیمارستان امام خمینی (ره) درباره علت دقیق درگذشت این بازیگر گفت حسن جوهرچی به دلیل عارضه عفونت ریوی و فشار خون پایین فوت کرد. ایشان به علت فشار خون پایین دارو مصرف می کردند.

عفونت باید کنترل می‌شد تا پیوند کبدی برای ایشان انجام شود اما به علت عفونت شدید ریوی و کنترل نشدن آن دار فانی را وداع گفت.

حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز دار فانی را وداع گفت. وی به دلیل بیماری و عارضه کبدی در بخش آی سیو بستری بود.

به گفته یکی از نزدیکان این بازیگر، وی صبح امروز به دلیل ایست قلبی درگذشت. هنوز زمان دقیق تشییع پیکر این بازیگر مشخص نشده است.

حسن جوهرچی در سال ۱۳۴۷ در یک خانواده اردبیلی در تهران متولد شد. لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد.

بازی در سینما را در سال ۱۳۶۷ با «فیل در تاریکی» که بعد از پانزده سال کامل شد شروع کرد.

اولین بازی مطرح او در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود.

او با بازی در سریال در پناه تو به شهرت رسید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*