خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » فوت جمشید مشایخی و واکنش همسر جمشید مشایخی + عکس
فوت جمشید مشایخی و واکنش همسر جمشید مشایخی  + عکس

فوت جمشید مشایخی و واکنش همسر جمشید مشایخی + عکس

فوت جمشید مشایخی و واکنش همسر جمشید مشایخی شایعه مرگ جمشید مشایخی توسط همسرش گیتی رئوفی تکذیب شد و استاد جمشید مشایخی در سلامت کامل به سر میبرند

روزانه اخبار بسیاری حول هنرمندان و بزرگان ایران میگردد که متاسفانه این اخبار در افراد مسن بیشتر به گوش میرسد که در این بین بسیاری از شایعات باعث رنجش خاطر طرفداران و اقوام ستارگان ایرانی میگردد که این اضطراب و ناراحتی در خبر فوت جمشید مشایخی که از زبان همسر جمشید مشایخی خانم گیتی رئوفی تکذیب شد به وضوح دیده میشود .

شایعه فوت جمشید مشایخی

مرگ جمشید مشایخی

گیتی رئوفی با اعلام تکذیب مرگ جمشید مشایخی از تماس های بسیار اقوام و طرفداران جمشید مشایخی در مورد موضوع فوت بازیگر ایرانی سخن به میان آورد و شایعه سازان را به خدا سپرد .

همسر جمشید مشایخی با اشاره به شایعاتی که در فضای مجازی مطرح می شود و تماس های مکرر با وی را در بر دارد بیان کرد دعا می کند خداوند شایعه سازان را بر سر عقل آورد.

گیتی رئوفی همسر جمشید مشایخی با اشاره به شایعاتی که هر از چند وقت یک بار پیرامون سلامتی همسرش مطرح می شود، گفت: عده ای هر از گاهی اخبار نادرستی را از سلامتی همسرم منعکس می کنند که من نمی دانم چه لذتی از انتشار این شایعات می برند.

شایعه فوت جمشید مشایخی

فوت جمشید مشایخی

وی ادامه داد: از شب گذشته ۲۴ خردادماه عده ای با من تماس می گیرند و حال مشایخی را می پرسند و یا وقتی صدای مرا می شنوند که خوب هستم و خوشحالم دیگر سوالی نمی پرسند اما من متوجه می شوم که خبری شنیده اند و حالا باقی حرفشان را بیان نمی کنند.

همسر مشایخی با اشاره به تماس های مکرر در چنین زمان هایی اظهار کرد: این تماس های مکرر از طرف دوست و آشنا و خانم و آقا ادامه پیدا می کند و من نمی دانم آن کسی که چنین شایعاتی را مطرح می کند به چه دستاوردی می رسد. آیا به او پولی می دهند یا گرفتاری هایش حل می شود؟

رئوفی با اظهار امیدواری از سلامتی مشایخی عنوان کرد: پایان عمر دست خداوند است و اگر قرار باشد کسی از دنیا برود اوست که قسمت بندگانش را می داند و من نمی دانم کسانی که این شایعات را مطرح می سازد به چه سودی می رسند. تنها دعا می کنم که خداوند چنین افرادی را بر سر عقل آورد.

فوت جمشید مشایخی

جمشید مشایخی

وی در پایان بیان کرد: مشایخی همراه یکی از دوستانش به بیرون از منزل رفته و خدا را شکر در صحت و سلامت کامل است، اما آن عده که شایعه سازی می کنند باید بدانند که ممکن است با شایعه آنها فرد کهنسالی که در اطرافیان و آشنایان وجود دارد با شنیدن چنین خبری آن را باور کند و خدایی ناکرده دچار مشکل شود.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter