خوش آمدید - امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » فوت احمد پورمخبر و دست فروشی احمد پورمخبر !!! + عکس
فوت احمد پورمخبر و دست فروشی احمد پورمخبر !!! + عکس

فوت احمد پورمخبر و دست فروشی احمد پورمخبر !!! + عکس

فوت احمد پورمخبر و دست فروشی احمد پورمخبر شایعات مرگ احمد پورمخبر و همچنین دست فروشی احمد پورمخبر بازیگر مسن ایران توسط وی تکذیب شد

احمد پورمخبر که این روزها در حاشیه های فراوانی به سر میبرد و هر روزه با جنجال جدیدی دست و پنجه نرم میکند این بار با شایعه فوت احمد پورمخبر که به دلیل عدم فعالیت وی ایجاد شده و همچنین دست فروشی احمد پورمخبر که بر اساس یک عکس ایجاد شده است رو به رو شده .

فوت احمد پورمخبر

احمد پورمخبر

فوت احمد پورمخبر که این روزها در جست و جوی گوگل در لینک های اول گوگل دیده میشود و برخی سایت ها خبر مرگ احمد پورمخبر را منتشر کرده اند که شاید بتوان گفت تنها دلیل انتشار چنین اخباری جذب بازید کننده برای سایت بوده تکذیب میگردد .

همچنین شایعه دست فروشی احمد پورمخبر که بر اساس یک عکس از احمد پورمخبر در خیابان و در کنار یک دست فروش ایجاد شده است نیز توسط این بازیگر طناز تکذیب شده است .

فوت احمد پورمخبر

فوت احمد پورمخبر

کافی است نام احمد پورمخبر را در گوگل جستجو کنید، اولین نتایجی که می بینید، شما را متعجب می کند؛ شایعه هایی که پیرامون بازیگر طنز سینما و تلویزیون وجود دارد باعث شده تا خاطرش مکدر شود. شایعه هایی که همه آنها از شبکه های اجتماعی نشأت می گیرند؛ یک روز این بازیگر فوت کرده و روز دیگر با انتشار عکسی می گویند او به علت مشکلات زندگی دستفروشی می کند.

درگذشت احمد پورمخبر

درگذشت احمد پورمخبر

احمد پورمخبر که مدتی فعالیت مجازی خود را کنار گذاشته بود، سکوت خود را شکست و به شایعه های پیرامونش واکنش نشان داد.

فوت احمد پورمخبر

فوت احمد پورمخبر

احمد پورمخبر در مورد خبر فوت خود با انتشار عکس بالا نوشت :

با سلام خدمت تك تك شما عزيزانم ،من گفته بودم كه ديگه در دنياى مجازى فعاليتى نخواهم كرد ولى با شايعه اى كه نميدونم كى درست كرده و در جامعه هنرى پيچيده كه من فوت كردم ،گفتم يك پست بگذارم واعلام كنم كه شكر خدا در سلامت كامل به سر ميبرم و به ياد تك تك شما عزيزانم هستم. يا حق. احمد پورمخبر

دسفروشی احمد پورمخبر

دسفروشی احمد پورمخبر

احمد پورمخبر با انتشار عکس بالا نوشت :

با سلام به تک تک شما عزيزان، من اعلام کردم که ديگه در دنياى مجازى فعاليتى نخواهم کرد و شما عزيزان همه دليل خواستيد. خب، من وقتى فعاليت داشتم يک سرى شايعه درست شد حالا هم که نيستم سريع شايعه کرديد فوت کردم! خب اصلا گيرم که من فوت کردم و شادروان شدم چى ميشه؟؟؟؟ دوباره به سرعت نور يک عکس از من در اينستاگرام و تلگرام پخش شد با عنوان دستفروشى کردن من و سلفى گرفتن من با قيمت پنج هزار تومان!!! دوستان گلم، عزيزانم، هموطنان خوبم اولا کار کردن عار نيست، کارى که يک لقمه نان حلال ازش بشه درآورد گناه نيست ولى تهمت زدن و برچسب زدن گناه بزرگيه.

مرگ احمد پورمخبر

مرگ احمد پورمخبر

احمد پورمخبر در ادامه نوشت : وقتى يک عکسى از هر کسى ديديد سريع قضاوت نکنيد،اگر من با يک خلبان هم در کابين خلبان عکس دارم پس خلبان شدم؟؟؟ يا اگر پشت نيمکت کلاسى در يک دانشگاه عکس بگيرم، دانشجو شدم؟؟؟

حالا بر ميگردم به ماجراى اين عکس، من به اتفاق خانواده به امامزاده صالح و بازار تجريش رفتيم ومن اين آقا را ديدم و خواستم خريد کنم، سفره دل اين آقا باز شد و من فهميدم به شدت نيازمند هستند خواستم کمکى به همنوع خودم کرده باشم و از مردمانى که درخواست ميکردند باهاشون عکس بگيرم خواستم مبلغى به اين آقا کمک کنند. قصد من کمک بود و بس، ولى مثل اينکه براى افراد بيکار وشايعه درست کن سوژه خوبى دست و پا شد.

فوت احمد پورمخبر

احمد پورمخبر

پورمخبر در آخر نوشت : دوستان عزيز من بازنشسته ارتش هستم و اگر بازيگر هم نميشدم روزگارم ميگذشت. خداروشکر ميکنم که زندگى آبرومندانه اى دارم ودر اين سن و سال احتياجى به کار کردن براى گذران زندگى ندارم.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. این چه کاریا خواب ای بابا

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter