رامبد جوان با فصل هفتم خندوانه به خانه ها می آید

خندوانه فصل هفتم
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۶-۲۲
835 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خندوانه فصل هفتم باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با خندوانه فصل هفتم در اختیار شما قرار دهد . در این […]


خندوانه فصل هفتم

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با خندوانه فصل هفتم در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

مرتضی میرباقری معاون سیما در یک گفتگو خبر از پخش برنامه هایی جدید در تلویزیون داد که پخش فصل هفتم خندوانه نیز یکی از آنها بود.

خندوانه فصل هفتم

خندوانه فصل هفتم – رامبد جوان از کانادا به تلویزیون بازمیگردد

معاون سیما خبر از پخش برنامه هایی جدید در شبکه های مختلف سیما خبر داده است که یکی از آنها برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان می باشد که ششمین فصل آن نوروز 98 به پایان رسیده است و زمزمه هایی از منتفی شدن ساخت فصل بعدی آن به گوش رسیده است .

رامبد جوان

خندوانه فصل هفتم – رامبد جوان با فصل هفتم خندوانه بازمیگردد

معاون سیما خبر از پخش فصل هفتم خندوانه در نیمه دوم سال داد و به احتمال زیاد پس از بازگشت رامبد جوان و نگار جواهریان از کانادا ضبط این برنامه برای پخش از شبکه نسیم آغاز می شود .

رامبد جوان

خندوانه فصل هفتم – نمایش جدید رامبد جوان در راه است

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه چندماه است که برای تولد دختر او راهی کانادا شد و پس از اتمام برنامه خندوانه تنها کار هنری او انیمیشن نی نی و دادا در کانادا بود که در فضای مجازی منتشر شد و پس از آن این کارگردان ، بازیگر و مجری کشورمان در تجربه ای جدید به سراغ تهیه کنندگی تئاتر رفت و به زودی با نمایش زیبایی گاهی زن است در ایران روی صحنه میرود.


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

ثروتمند ترین روستای دنیا + تصاویر
متن اهنگ یارم باش محمدعلیزاده
20 دقیقه تعظیم وزیر نیرو به مردم به علت قطعی برق + عکس
درس هایی بزرگ از موجودی کوچک
زمان پخش بازی ایران و آرژانتین
مرگ عاشقانه یک عاشق و معشوق دست در دست هم / عکس
ساخت کوچکترین کامپیوتر دنیا به اندازه دانه نمک + تصاویر
فال روزانه یکشنبه ۶ خرداد ماه ۱۳۹۷
قند آبمیوه خطر ابتلا به سرطان را زیاد می کند
گرمی یا سردی ! بدن شما با کدام یک سازگار است ؟