خانه » اخبار ستارگان » فستیوال داب اسمش رامبد جوان در روزهای بی خندوانه + کلیپ

فستیوال داب اسمش رامبد جوان در روزهای بی خندوانه + کلیپ

فستیوال داب اسمش رامبد جوان در روزهای بی خندوانه رامبد جوان طرفداران خود را به شرکت در فستیوال داب اسمش ( تقلید کلیپ ) دعوت کرده است

رامبد جوان بازیگر و کارگردان معروف که این روزها همه وی را به اسم برنامه خندوانه میشناسند در طرحی جدید در روز هایی که خندوانه برای خنداندن مردم پخش نمیشود با طرح اقدام جدیدی با نام فستیوال داب اسمش طرفداران خود را دعوت به شرکت در این فستیوال و دریافت جایزه کرد .

جهت دانلود کلیپ های این فستیوال به لینک زیر مراجعه کنید :

دانلود کلیپ های داب اسمش رامبد جوان

رامبد جوان بعد از اتمام سری دوم خندوانه در صفحه اینستاگرام خود دست به اقدام قابل تأملی زده است.

جوان در صفحه اینستاگرام خود با اپلود ویدئو هایی از طرفدارانش خواسته تا داب اسمش آن را اجرا کرده و بنا به رأی جمع شده ( میزان لایک) ویدئو برتر انتخاب شود.

جایزه این عمل آپلود بهترین داب اسمش اجرا شده در صفحه اینستاگرام رامبد جوان است.

رامبد جوان در این پست نوشت: سلام رفقا، نظرتون درباره فستیوال داب اسمش چیه؟من چند تا فایل صوتی ١۵ ثانیه ای در اختیار شما قرار میدم و شما با خلاقیت خودتون یکی از این فایل هارو انتخاب میکنید و داب اسمش روش اجرا میکنید. سعی میکنم هر روز چند تا از بهترین داب اسمشاتون که قابلیت انتشار در فضای عمومی را داره روی پیجم بزارم

گفتنی است؛ داب اسمش یا مد میم در فضای مجازی تقلید از یک ویدئو و اشتراک آن در شبکه های اجتماعی است. اخیرا نیز با بالا گرفتن خلاقیت کاربران در این زمینه نرم افزار برای گوشی هایی هوشمند طراحی شده است، که کاربران می توانند با استفاده از آن ها تصاویر خود را بر روی صدای کلیپ های معروف و یا طنز منتشر شده در شبکه های اجتماعی قرار داده و کلیپ خود را تولید کنند.

می توان تا حد زیادی مقصر اصلی این دسته از سازندگان کلیپ های “meme” را خوشان افراد دانست که ظاهرا به آینده هویت خود در فضای مجازی فکر نمی کنند .چرا که هر عکس و فیلمی که در این فضا منتشر می شود دیگر جمع کردن آن دست هیچ احدی نیست و در آینده به عنوان هویت و شخصیت یک فرد در جامعه به راحتی قابل شناسایی است.

داب اسمش رامبد جوان

فستیوال داب اسمش رامبد جوان

فستیوال داب اسمش رامبد جوان

فستیوال داب اسمش رامبد جوان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*