خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » فریبا نادری دلیل مهاجرت رامسین کبریتی را بدهکاری اعلام کرد + عکس
فریبا نادری دلیل مهاجرت رامسین کبریتی را بدهکاری اعلام کرد + عکس

فریبا نادری دلیل مهاجرت رامسین کبریتی را بدهکاری اعلام کرد + عکس

فریبا نادری دلیل مهاجرت رامسین کبریتی را بدهکاری اعلام کرد فریبا نادری بازیگر نقش مقابل رامسین کبریتی در سریال ستایش 2 دلیل پیوستن رامسین کبریتی به شبکه جم را بدهکاری وی اعلام کرد

حمایت فریبا نادری از رامسین کبریتی

رامسین کبریتی و فریبا نادری

پیوستن رامسین کبریتی به شبکه جم یکی از شوک آورترین مهاجرت بازیگران ایرانی به ترکیه و پیوستن به شبکه ماهواره ای جم بود که بیش از سایر بازیگران زن ایرانی و بازیگران مرد ایرانی پیوسته به این شبکه ما را شگفت زده کرد .

رامسین کبریتی که با بازی در نقش صابر در فیلم ستایش دیده شد و سپس جزو داوران مسابقه بازیگری ستاره 20 بود که در حال حاضر در شبکه جم در حال ساخت فیلم سینمایی برای این شبکه می باشد .

فریبا نادری بازیگر نقش مقابل رامسین کبریتی در سریال ستایش 2 را بازی کرده بود در دفاع از حضور رامسین کبریتی در شبکه جم از بدهکاری رامسین کبریتی به عنوان دلیل حضورش در شبکه GEM نام برد .

حمایت فریبا نادری از رامسین کبریتی

فریبا نادری

نادری با اشاره به اینکه روی سینما حسابی باز نکرده و اهل روابط و حضور در مهمانی های اهالی سینما نیست، از شرایط مالی دسته ای از بازیگران بیکار انتقاد کرد و گفت: بازیگرها هم آدم هستند و آجر نمی خورند.

فریبا نادری بازیگر عرصه تلویزیون گفت: این روزها یکسری از بازیگران رابطه های خودشان را دارند و اینگونه کارشان را پیش می برند امیدوارم موفق هم باشند.

وی با اشاره به حضور برخی بازیگران در شبکه های ماهواره ای اظهار کرد: “رامسین کبریتی” که به شبکه جم پیوسته در این سالها خیلی بدهکار بود، با توجه به شناختی که از او دارم 90 درصد از دلایل رفتن او به خاطر شرایط مالی اش بود.

بازیگر سریال “ستایش2” همچنین گفت: از روزی متاسف می شوم که بازیگران بنام ما از کشور ما بروند و سر از هالیوود و شبکه های ماهواره ای در بیاورند و در همانجا ماندگار شوند.

حمایت فریبا نادری از رامسین کبریتی

رامسین کبریتی

نادری همچنین در بخشی دیگری از صحبتهایش ادامه داد: متاسفانه شرایط مالی بازیگران این روزها بد شده است، ما بازیگر ها که آجر که نمی خوریم و سوپر مارکت هم تا جایی به ما به خاطر شهرتمان گوشت ومرغ می دهد، اما از یکجایی به بعد از این اتفاق ها خبری نیست.

وی در خصوص ورود به عرصه سینما خاطر نشان کرد: درب سینما روی بنده و امثال بنده که تلویزیونی هستیم بسته است، نه به مهمانی هایشان می رویم و نه شماره هایشان را داریم که تماس بگیریم و بگوییم خوابتان را دیدیم. تلویزیون خانه من بوده و به همین دلیل روی سینما حسابی باز نکردم اما این روزها با کم لطفی مدیران رو به رو شدیم.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter