فروش کلیه افشین ولیخانی 3 سال قبل از تولد پسرش / افشاگری مهمان فرمول یک

فروش کلیه افشین ولیخانی 3 سال قبل از تولد پسرش ادعای افشین ولیخانی مهمان برنامه فرمول یک مبنی بر فروش کلیه اش برای درمان پسرش دروغ از آب درآمد .

تاثیر بر احساسات مردم گاها توسط برخی از برنامه های تلویزیونی ایران برای تاثیرگذاری بیشتر در مورد یک مشکل انجام میگردد .

استفاده از برخی از اتفاقات برای تاثیر روی احساسات ایده ای خوب است که گاها عمدا یا سهوا این اتفاقات و افراد حاضر در اتفاقات دروغ هایی میگویند که موجب تاثیر عکس میگردد .

افشین ولیخانی که در برنامه فرمول یک ادعا کرده بود که کلیه اش را برای درمان بیماری پسرش فروخته با افشاگری مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی همراه شد .

افشاگری برنامه فرمول یک فروش کلیه افشین ولیخانی 3 سال قبل از تولد پسرش

مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی گفت: مستندات موجود نشان می دهد که افشین ولیخانی پدر کودکی که در برنامه تلویزیونی فرمول یک ادعا کرده بود، کلیه خود را برای درمان فرزندش فروخته، سه سال قبل از به دنیا آمدن فرزندش اقدام به فروش کلیه خود کرده است.

داریوش آرمان با اعلام این خبر اظهار داشت: مستندات انجمن حمایت از بیماران کلیوی بیانگر این است که افشین ولیخانی در سال ۸۵، کلیه خود را به یک خانم جوان که در حال حاضر از قهرمانان ملی مسابقات ورزشی پیوند اعضا است، با مبلغ ۳ و نیم میلیون تومان اهدا کرده که شامل دو و نیم میلیون تومان از گیرنده کلیه با شماره چک ۸۴۷۴۸۳ در تاریخ ۲۰ شهریور ماه ۸۵ و یک میلیون تومان به عنوان پاداش ایثار بوده است.

مهمان جنجالی برنامه فرمول یک، ۳ سال قبل از تولد فرزندش کلیه خود را فروخته بود

وی تاکید کرد: این فرد، روز ۱۳ شهریور ۸۵ در بیمارستان شهید مدرس تهران و سه سال قبل از به دنیا آمدن فرزندش، کلیه خود را اهدا کرده است.

رییس انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی گفت: ای کاش دست اندرکاران برنامه های مختلف تلویزیونی قبل از تولید و انتشار چنین برنامه هایی که احساسات مردم را جریحه دار می کند، از انجمن های مردم نهاد مانند انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی با ۲۰۰ شعبه و نمایندگی در سطح کشور و ۴۰ سال سابقه فعالیت، صحت و سقم ادعاها را بررسی میکردند و ای کاش کمک های مردمی به گونه ای باشد که اطلاعات صحیح و منطقی به مردم ارائه شود و مردم بتوانند امور خیریه خود را در مسیر صحیح و منطقی، انجام دهند.

آرمان با اشاره به جمع آوری مبلغ قابل توجهی از کمک های مردمی در این برنامه تلویزیونی گفت: انتظار داریم که دادستانی محترم کل کشور یا زنجان در صورت صلاحدید، این مبالغ را که به عنوان امور خیریه پرداخت شده را به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی و موسسه خیریه محک که در این حوزه فعالیت دارند، اختصاص دهند تا مشکل تعداد زیادی از بیماران، برطرف شود.

منطبق با کلید واژه: مطالب متفرقه