فروش نفت ایران در برابر غذا به عراق و روسیه تکذیب شد + عکس

فروش نفت ایران در برابر غذا به عراق و روسیه تکذیب شد شایعه فروش نفت ایران در مقابل دریافت غذا از عراق و روسیه که توسط رسانه های ضد انقلاب منتشر شده است تکذیب شد .

این روزها وضعیت جو روانی میان مردم کمی ملتهب است و همین التهاب زمینه خوبی برای شایعه سازان ایجاد میکند .

رسانه های ضد انقلاب مثل بی بی سی ، من و تو ، آمدنیوز و … هر کدام دنبال فرصتی هستند تا به شکلی از آب گل آلود ماهی بگیرند و برای رئیسان خود دم تکانی کنند تا شاید با خوش خدمتی چند استخوان بیشتر بدست بیاورند .

فروش نفت ایران در مقابل غذا عراق و روسیه خبری است که در رسانه های ضد انقلاب یا بهتر بگوییم ضد ایران به آن پر و بال داده شد تا در این التهاب روانی مردم بیشتر تحت فشار قرار بگیرند .

فروش نفت ایران در برابر غذا به عراق و روسیه

رویترز به نقل از دو مقام عراقی نوشته است که عراق با ایران توافق کرده‌ در برابر تحویل اقلام خوراکی و انسان‌دوستانه به ایران، گاز و برق از این کشور دریافت کند.

این موضوع با استقبال رسانه‌های ضدانقلاب و شبکه‌های فارسی زبان قرار گرفت.

حتی برخی کاربران ضدانقلاب و کانال های تلگرامی دیگر هم از این موضوع برای فشار رسانه‌ای استفاده کردند .

فروش نفت ایران در برابر غذا به عراق و روسیه فروش نفت ایران در برابر غذا به عراق و روسیه

مبادله نفت ایران با غذا به عراق و روسیه

این شایعه درحالی مطرح شده که یحیی آل اسحاق در گفت‌وگویی عنوان کرد: اینکه ما در مقابل این صادرات موادغذایی و خوراکی وارد کنیم خبر نادرستی است چون در حال حاضر عکس این موضوع صادق است و در واقع مواد غذایی عراق از ایران تامین می‌شود.

وی افزود: ما در هفت ماه نخست سال، بالای شش میلیارد دلار صادرات به عراق داشتیم و حاضر هستیم در قبال آن واردات داشته باشیم اما اینکه این واردات مواد خوراکی و غذایی باشد خبر نادرست و بی‌اساسی است.

به گزارش خبرنگار ما، مردادماه امسال نیز در زمان سفر علی اکبر ولایتی به روسیه نیز شایعاتی مانند «نفت در برابر غذا»، در بین رسانه‌های ضدانقلاب، شبکه‌های اجتماعی و حتی برخی رسانه‌های داخلی منتشر شد.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه