خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » فروش دختر 19 ساله برای هزینه درمان بیماری مادرش + عکس
فروش دختر 19 ساله برای هزینه درمان بیماری مادرش + عکس

فروش دختر 19 ساله برای هزینه درمان بیماری مادرش + عکس

فروش دختر 19 ساله برای هزینه درمان بیماری مادرش دختر 19 ساله برای تهیه هزینه بیماری سرطان مادرش خودش را برای فروش گذاشت .

عشق به خانواده عشقی است بی نهایت عشقی که هر انسانی را به هر کاری وادار میکند حتی دختری را بخاطر عشق مادرش وادار میکند که تن خود را برای فروش بگذارد .

فروش دختر برای هزینه بیماری مادر

فروش دختر برای هزینه بیماری مادر

فروش دختر 19 ساله با انتشار عکس زیبایی از دختر انتشار داده شد که دختر حاضر شده است خدمتکار کسی شود که هزینه درمان مادرش را پرداخت کند .

آگهی فروش دختر به شدت جنجالی شد تا مردم تا جایی که توانستند با وی همدردی کردند و یک خیریه هزینه های بیمارستان مادر دختر را تامین کرد .

این دختر 19 ساله برای تامین هزینه درمان سرطان مادر خود تصمیم گرفت که آگهی فروش خود را منتشر کند. مادر این دختر 45 سال سن دارد و به سرطان پوست مبتلا شده و شرایط وخیمی دارد.
هزینه درمان وی 52هزار دلار است و این دختر تصمیم گرفته است که خود را به بالاترین پیشنهاد بفروشد.

فروش دختر
این دختر که در یک خانواده روستایی بدنیا آمده است در مصاحبه ای گفت که من به عنوان خدمتکار برای کسی که بالاترین پیشنهاد را بدهد کار خواهم کرد و مهم نجات دادن جان مادرم می باشد.
پس از منتشر شدن این آگهی در فضای مجازی خیلی از مردم به ابراز همدردی با این دختر پرداختند اما سرانجام یک خیریه اعلام کرد که به کمک این دختر خواهد رفت.

فروش دختر برای هزینه بیماری مادر

فروش دختر برای هزینه بیماری مادر

مسئول خیریه به دیدار این دختر و بررسی شرایط مادر وی پرداخته و پس از اطلاع از صحت ادعاهای این دختر, به دستور رئیس سخاوتمند این خیریه, تمام هزینه های درمانی مادر این دختر پرداخت شد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter