آرایش صورت آرایش مو سلامت پوست سلامت مو
آموزش انواع غذاها آموزش شیرینی پزی غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار بین المللی اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاست خارجی اخبار سیاسی اخبار علمی و آموزشی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تصاویر خبری تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی هنر در خانه
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
اخبار مد و ستاره ها مد و مدگرایی
روانشناسی زناشویی روانشناسی کودکان مشاوره خانواده
بارداری و زایمان دانستنی های جنسی دانستنی های قبل از ازدواج
تصاویر جذاب و دیدنی دنیای بازیگران
اخبار پزشکی بهداشت بانوان بیماری ها و راه درمان پیشگیری بهتر از درمان تغذیه سالم داروهای گیاهی و طب سنتی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی گیاهان ، حیوانات و آکواریوم
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دنیای بازیگران سریال شعر و ترانه فیلم هنر و هنرمند
بچه های سالم تعلیم و تربیت خلاقیت در کودکان رفتار از کودکی تا نوجوانی روانشناسی کودکان
احکام دینی اصول و فروع دین اعمال مستحبی داروخانه معنوی
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

فال روزانه شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷

فال روزانه شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷Reviewed by Admin on Apr 13Rating:

فال روز شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷

فال روزانه شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷

فال روزانه شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷

فال روزانه متولدین فروردین ماه

آن قدر درگیر جزییات زندگی شده اید که ممکن است روی انجام کاری وقت بگذارید و در نهایت ببینید که کار قابل توجهی نبوده است. سعی کنید تا اندازه ای خودتان را از قضیه کنار بکشید و از بیرون به همه چیز نگاه کنید. خودتان را از این فشارها دور کنید تا بتوانید چشم اندازتان را گسترش دهید و همه چیز را طور دیگری ببینید. اگر دقیق و محاسبه شده دست به خطر بزنید همه چیز ممکن می شود و بعد می توانید تلاش کنید تا رویاهای تان را به واقعیت تبدیل کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

یک ظاهر عالی می تواند چنان قدرتی به شما بدهد که دنیا را فتح کنید. اما بر زرق و برق و فریبندگی خیلی تاکید نکنید، چرا که دامی بیش نیست و تنها شما را سرگرم ظواهر می سازد. اصلاً مهم نیست که امروز چه قدر خوب ظاهر می شوید، ممکن است هنوز احساس امنیت نکنید. به پیش بروید و هر چه قدر دل تان می خواهد شیک و مطابق مد روز باشید، اما با همه ی این اوصاف خودتان باشید. بدانید که اگر خودتان باشید جذابیت تان دو چندان می شود، تا این که بخواهید طبق آخرین مد روز خودتان را آراسته کنید. شما باید از درون بدرخشید.

فال روزانه متولدین خرداد ماه

بار مسئولیت هایی که به دوش دارید به شما فشار می آورند، اما این افزایش فشار مانع هیجانات شما نمی شود. دوست دارید کمی شادی و لذت به موقعیت های جدی اضافه کنید. خجالت نکشید؛ از این تغییر انرژی استفاده کنید و هم زمان با دوستان تان باشید و خلاقیت تان را به آن ها نشان دهید. کمی شادی و شوخی پادزهر مناسبی برای این اوقات جدی است.

فال روزانه متولدین تیر ماه

چالش امروزتان این است که باید برای چیزی که می خواهید بگویید واژه های دقیق را انتخاب کنید. چیزی هست که می خواهید بیرون بریزید، اما نمی دانید که چه طور آن را مطرح کنید. سعی کنید بی طرف و منطقی ماجرای تان را مطرح کنید. وقتی از یک موقعیت خاص حرف می زنید، بهتر است خیلی دچار احساسات نشوید و از مفاهیم کلی هم پرهیز کنید. اگرچه این شور و اشتیاق شما متقاعد کننده است، اما آن چه اهمیت دارد این است که در حال حاضر باید دقیق باشید تا دیگران چیزی را که می گویید به خوبی درک کنند.

فال روزانه متولدین مرداد ماه

می دانید که دیگران چه می خواهند و آن ها هم این قدر باهوش هستند که امروز به احساسات شما اطمینان کنند. اما اگر صد در صد مورد اطمینان از سوی دیگران قرار بگیرد مشکل آفرین می شود، پس بهتر است کمی فروتنی هم در طول مسیر از خود نشان دهید. جذابیت های متقاعد کننده و تصمیم گیری های خون سردانه موجب می شوند تا ادعاهایی بکنید که در توان تان نیست. اما چنین رویکردی می تواند تاثیر منفی داشته باشد و گیج و پریشان تان کند، زیرا ممکن است نتوانید دیگران را قانع کنید که به شما بپیوندند. این قدر سخت نگیرید؛ از انتظارات تان دست بردارید تا دیگران راحت تر بتوانند جواب مثبت بدهند.

فال روزانه متولدین شهریور ماه

برای نشان دادن حس لطیف مهربانی هنوز خیلی دیر نشده و می توانید به جای انتقادهای سازنده کمی هم کلمات تحسین کننده بگویید. معمولاً به راحتی می شود خطاهای کسانی را که دوست شان دارید به آن ها گوشزد کنید، اما نمی دانید که این قضاوت ها چه قدر ناگوارند. برای این که حرف تان را بزنید نرمی و لطافت به خرج دهید. به یاد داشته باشید که این نکته فقط درباره ی تشویق دیگران برای بهتر شدن نیست؛ چنین رویکردی به طرز مثبتی تاکیدی است و فرد را در جهت بهتر شدن و اصلاح تشویق می کند.

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز پاداش این همه احتیاط و دقت را خواهید گرفت، به ویژه اگر وقت بگذارید تا ببینید که دیگران احتمالاً چه طور به رفتار شما واکنش نشان می دهند. متأسفانه منظم کردن امور کافی نیست، از آن جایی که ماه به طالع شما برگشته باید به احساسات خودتان هم توجه کنید. نگران این نباشید که آیا مورد قبول قرار می گیرید یا نه، به اندازه ی کافی زمان دارید تا دیرتر خودتان را ثابت کنید. فعلاً فقط به درون تان توجه کنید و ارتباط تان را با قلب و احساس حفظ کنید.

فال روزانه متولدین آبان ماه

اهداف آرمانی شما قابل ستایش اند، اما باید آن ها را آگاهانه محدود کنید و متعادل سازید تا فرصت بروز پیدا کنند. اگر انرژی تان را یک باره خالی کرده باشید و بعد بخواهید به دیگران کمک کنید، آن نتیجه ی مثبتی را که دنبال اش هستید نمی بینید. به یاد داشته باشید که اگر خودتان را از نظر معنوی تقویت کنید، همین می تواند بزرگ ترین کمک شما به دیگران باشد. وقتی تمرکز کافی دارید و از قلب و احساس تان آگاهید، آن وقت است که حضورتان شفابخش خواهد شد.

فال روزانه متولدین آذر ماه

اگر امروز با دیگران همکاری کنید بسیار سازنده خواهید بود. امروز ماه در یازدهمین خانه یعنی خانه ی گروه ها قرار دارد، پس می توانید بدون این که کار گروهی را مختل کنید به اهداف تان برسید. باید ببینید که هر یک از هم گروهی های تان چه طور می تواند سازنده عمل کند و به موفقیت گروه کمک کند. سعی کنید بهترین و موثرترین وظایف را برای هر نفر مشخص کنید تا در مطمئن ترین مسیر به سوی موفقیت گام بردارید.

فال روزانه متولدین دی ماه

می دانید که چه طور باید دیگران را تشویق کنید تا از مرزهایی که محدودشان می کند عبور کنند. امروز ماه در یازدهمین خانه یعنی خانه ی مقام و شغل قرار گرفته است و به شما این قدرت را می دهد تا در موضع قدرت باشید. فقط به یاد داشته باشید که برای خوشحال کردن دیگران نباید وعده هایی بدهید که نمی توانید عمل کنید. خیلی مهم است که اهداف بلندپروازانه داشته باشید، اما نباید اهداف تان آن قدر دور و دراز شوند که قابل تحقق نباشند.

فال روزانه متولدین بهمن ماه

از آن جایی که می خواهید مستقل تر باشید دست به کارهایی می زنید که خودتان به تنهایی انجام شان دهید، اما در حال حاضر به تنهایی عمل کردن راه مناسبی برای رسیدن به اهداف تان نیست. از سرعت خود بکاهید و به توصیه های کارشناسانه توجه کنید، لزومی ندارد که خودتان به تنهایی همه چیز را به دست بگیرید. سعی کنید در زمان و انرژی صرفه جویی کنید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن آن نیروی محرکه ای را ایجاد کنید که در نهایت شما را به اهداف تان خواهد رساند.

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز می توانید طی رویکردی نامتعارف طور دیگری به مشکلات نگاه کنید، اما باید هم چنان حواس تان به نتیجه ی کار باشد. قبل از این که چیزی را با دیگران در میان بگذارید، اطمینان حاصل کنید که ایده های تان به اندازه ی کافی قدرتمند باشند که در برابر مخالفان پیروز از میدان خارج شوید. بدانید که مشاجره های بی پایان هیچ نکته ی سازنده ای در خود ندارند، پس باید آرامش خود را حفظ  کنید تا ا ز ماجراهای غیر ضروری بپرهیزید.