خانه » اخبار ستارگان » فاطمه علیزاده مادر فلور نظری فوت شد + عکس

فاطمه علیزاده مادر فلور نظری فوت شد + عکس

فاطمه علیزاده مادر فلور نظری فوت شد فلور نظری از فوت مادرش فاطمه علیزاده خبر داد و از پیام تسلیت ها تشکر کرد .

فلور نظری بازیگر سینما و تلوزیون ایران است و متولد 1 بهمن 1347 هجری شمسی می باشد.

220px-%d9%81%d9%84%d9%88%d8%b1_%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c

فلور نظری

فلور نظری که در 6ام دی ماه سال جاری مادر خود را از دست داد در پستی جدید در صفحه شخصی خود از همکارانش تشکر و قدر دانی کرد.

felor_nazarii1_1

فلور نظری

فلور نظری در اینستاگرام از بسیاری از همکارانش که در این روزها کنارش بودند تشکر کرد. خداوندا چطور طاقت بیارم مادرم ، ای خدا می مردم و به زبونم نمیومد مادرم رفت بمیرم چقققققدر جنگیدى با سرطان بمیرم منه بیچاره چققققققدر دورم ازت. و چقققققدر باید طاقت بیارم تا بیام و بهت برسم .

عکس فاطمه علیزاده مادر فلور نظری را مشاهده میفرمایید .

felor_nazarii_1

مادر فلور نظری

فلور نظری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: «جای خالی مادر با اقیانوسی از اشک هم پر نخواهد شد. می خواستم تشکر کنم از همه ی دوستانی که این مدت با پیامها و تماسهای تلفنی و حضورشون در مسجد کنارم بودند و همچنین با کلامشون مرحم دل دردمندم، تشکر ویژه دارم از همه ی همکاران و دوستان و رفقای عزیزم که در مراسم حضور پیدا کردند با همه ی مشکلاتی که داشتند آمدند و برای من و خانواده ام بسیار ارزشمند بود و هست همکاران عزیزم:رزیتا غفاری نازنین مهوش وقاری نازنین شیرین بینا نازنین مرجانه گلچین نازنین گلناز خالصی نازنین فریبا نادری نازنین سارا منجزی نازنین مهکامه کاشف نازنین پریسا رضایی نازنین و سانازسماواتی نازنین و جمع زیادی از همکاران دیگر از همه ی شما که در روزهای سخت کنارم بودید و هستید تشکر می کنم امیدوارم خودتون و عزیزانتون در پناه خدا سلامت باشید. یا حق. ششم دی ماه نود و پنج»

فوت مادر فلور نظری

فوت مادر فلور نظری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*