فاش راز تجاوز پدر به دختران خود

فاش راز تجاوز پدر به دختران خود تجاوز مرد بیرحم به دختران نوجوان خود که به قتل یکی از دختران انجامید

مرد سوری که در ازدواج اول و دوم خود صاحب دو دختر شده است به هر دو دختر خود مرتب تجاوز میکرده است که یکی از دختران را به علت ترس از افشای راز تجاوز به قتل رسانیده و دفن کرد .

تجاوز

پلیس لبنان یک مرد سوری را با اتهام تجاوز و قتل عمدی دخترش بازداشت کرده است.
این مرد 10 سال پیش دختر 14 ساله خود را به قتل رسانده و جسدش را در یکی از باغ های منطقه النبطیه واقع در جنوب لبنان رها کرده بود. جسد این دختر در آن زمان کشف شد و پس از اینکه پزشکی قانونی اعلام کرد این دختر به مرگ طبیعی فوت کرده، جسدش دفن شد.
ماموران امنیتی اخیراً توانستند راز مرگ این دختر را کشف کنند. آنها پدر 56 ساله دختر را به اتهام تجاوز و ارتکاب قتل عمد بازداشت کردند. او در گذشته با یک زن لبنانی ازدواج کرده بود و پس از بدنیا آمدن دخترش، همسرش را طلاق داده بود. این مرد چندین بار به دختر 14 ساله خود تجاوز کرده بود، اما چون می ترسید رازش فاش شود، تصمیم گرفت او را بکشد.
او با خوراندن نوشیدنی مسموم به دخترش، وی را به قتل رسانده است. مرد سوری پس از رها کردن جسد دخترش در باغی که در نزدیکی محل سکونتش قرار داشته، به اداره پلیس مراجعه کرده و ادعا کرده که دخترش ناپدید شده است. او از همسر دومش یک دختر 13 ساله دارد که در طی 4 سال گذشته بارها به او تجاوز کرده است.
مرد سوری با گفتن اینکه دختر 13 ساله را نیز مانند دختر اولش خواهد کشت، او را وادار به سکوت کرده است. پلیس یکی از خویشاوندان مرد سوری را نیز بازداشت کرده است. او از این ماجرا اطلاع داشته، اما پلیس را در جریان قرار نداده است.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث