خانه » اخبار ستارگان » غیرت بختیاری بهنوش بختیاری + عکس

غیرت بختیاری بهنوش بختیاری + عکس

غیرت بختیاری بهنوش بختیاری بازیگر محبوب زن ایران بهنوش بختیاری به فحاشی به مادرش پاسخی محکم و قاطع داد و از غیرت بختیاری خود حرف زد

متاسفانه در جامعه ما فحاشی به نوعی عادت شده است به گونه ای که برخی فحش دادن و فحش شنیدن را عادی میدانند و جزیی از فرهنگ ایران .

در این میان ستارگان و هنرمندان و مشاهیر کشور بیش از همه مورد هجوم قرار میگیرند .

کافیست یک هنرمند عقیده شخصی خود را بیان کند و این عقیده شخصی وی با نظر ما مخالف باشد تا وی را مورد فحش به خود و خانوادش قرار بدیم .

متاسفانه ما به عنوان یک مدیر سایت چیزهایی دیدیم که واقعا در تعجبیم . زمانی که بی احترامی و توهین یک مجری ماهواره ای را منتشر کردیم و از آن انتقاد و برخی از مردم ایران با بیان نظرات خود مبنی بر اینکه این توهین و بی ادبی ها عادیست و ایرانی ها نباید ناراحت بشوند ما رو شگفت زده کردند .

اخیرا نیز بهنوش بختیاری مورد حمله برخی قرار گرفتند و با فحاشی ها و بی احترامی های بسیاری به خود بهنوش بختیاری و خانواده وی ، بهنوش بختیاری را آزرده خاطر کردند .

بهنوش بختیاری در واکنش به فحاشی به مادرش نوشت :

روز کتاب وکتابگردی…باشد که فهم و شعورمان بالا رود..چندروز پیش درخانه نشسته بودم بیجهت کسی یک پاراگراف به مادر سادات پاکدامن مظلوم من فحش دادن واقعا حدود پانزده خط فحش..فقط یکی ازونارو تو پیجش نوشتم که تلخی فحش مادر را احساس کند..بازیگرم..ولی هنوز سیب زمینی نشدم که بخاطر حرفه ام بی غیرت وبی رگ بشم.

اگه دم دستم بود میکشتمش..هنوز خون بختیاری تو رگامه واجازه نمیدم هیچکس به مادرم که عزیزترین آدم زندگیمه اینطوربی جهت اهانت کنه..درمقابل خیلی چیزا..واقعا خیلی حرفا سکوت کردم..اما این یکی تو کتم نمیره..هرچقدرم که دوس دارن اسکرین شات بگیرن.

اگر کسی حق رو به من نده آدم بیمعرفت و محافظه کاریه ونظر اینطور آدما برام مهم نیس..کتاب بخونیم..شاید شاید کمی زندگیا و اخلاقامون بهتربشه..یاعلی.

واکنش بهنوش بختیاری به فحاشی به مادرش

واکنش بهنوش بختیاری به فحاشی به مادرش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*