خانه » اخبار » حوادث » غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه / عکس 18+

غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه / عکس 18+

غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن 150 مهاجر اهل فلسطین و سوریه ( اکثرا کودک ) در دریای مدیترانه

پنج شنبه شب هفته گذشته حدود 150 جسد که اکثر این اجساد را کودکان تشکیل میدادند به وسیله آب به ساحل کشور لیبی کشانده شده بودند .

اینگونه به نظر میرسد که این اجساد مربوط به مهاجران اهل فلسطین و سوریه بوده اند که به دلیل جنگ های متعدد در کشورشان قصد مهاجرت به اروپا را داشتند که به علت غرق شدن کشتی آنها در دریای مدیترانه جان خود را از دست دادند .

در سال های گذشته طبق آمار اعلام شده به دلیل جنگ های متععد که توسط کشور اسراییل و آمریکا در کشورهایی مثل فلسطین و سوریه و لیبی و … به وجود آمدند مردم را به ستوه آورده و راهی اروپا کرده اند به طوریکه تعداد مهاجرین به اروپا به شدت افزایش یافته است .

در زیر عکس هایی از اجساد کودکان که در این جریان جان خود را از دست داده اند را به نمایش گذاشته ایم شاید کمی درد مردم فلسطین و سوریه را درک کنیم .

 

نکته مهم : عکس ها کمی درآور می باشند و خواهشمندیم در صورت عدم توانایی مشاهده عکس ها به زیر مراجعه نفرمایید .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه غرق شدن کودکان فلسطینی و سوریه ای در دریای مدیترانه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*