خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » غرق شدن پسر و دختر تهرانی بخاطر عکس سلفی + عکس
غرق شدن پسر و دختر تهرانی بخاطر عکس سلفی + عکس

غرق شدن پسر و دختر تهرانی بخاطر عکس سلفی + عکس

غرق شدن پسر و دختر تهرانی بخاطر عکس سلفی دختر تهرانی که برای گرفتن یک عکس سلفی بر روی تخته سنگی رفته بود در آب افتاد و برادرش که برای نجات وی به آب زد نیز غرق شد

عکس سلفی این بار جان دو جوان ایرانی که خواهر و برادر بودند را در رودخانه چالوس گرفت .

دختر تهرانی که برای گرفتن عکس سلفی بر روی تخته سنگی در کنار رودخانه چالوس رفته بود با از دست دادن تعادل خود به رودخانه افتاد و به علت بلد نبودن شنا میان امواج گیر افتاد که برادر این دختر که برای نجات وی به رودخانه زد نیز در میان امواج رودخانه تاب نیاورد و خواهر و برادر تهرانی بخاطر یک عکس سلفی جان خود را از دست دادند .

مرگ خواهر و برادر تهرانی بخاطر عکس سلفی

خواهر و برادر تهرانی

کردگار محمودی‌فر، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان چالوس در این باره  گفت: ساعت 2 بعدازظهر چهاردهم خرداد امسال مردی با امداد و نجات هلال‌احمر تماس گرفت و از افتادن دختر و پسر جوانی به رودخانه چالوس خبر داد. بلافاصله ده نفر از امدادگران هلال‌احمر در قالب چند گروه عملیاتی برای نجات آنها به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: تحقیقات اولیه امدادگران از خانواده و اقوام دختر و پسر جوان که با هم خواهر و برادر بودند، نشان می‌داد آنها از تهران برای تفریح به شهر چالوس آمده بودند که دختر 21 ساله به نام زهرا برای گرفتن عکس سلفی به بالای تخته‌سنگی کنار رودخانه رفته که تعادلش را از دست داده و به داخل رودخانه می‌افتد. دختر جوان به دلیل بلد نبودن شنا در میان امواج گرفتار شده بود. برادر 22 ساله او به نام نعمت نیز با مشاهده این صحنه، وارد رودخانه شده تا خواهرش را نجات دهد، اما خودش نیز در میان امواج گرفتار و غرق می‌شود .

رئیس جمعیت هلال‌احمر چالوس یادآورشد: در ادامه عملیات امدادگران و غواصان پس از یک ساعت جست‌وجو، جسد دختر جوان را پیدا و به پزشکی قانونی منتقل کردند. این در حالی بود که عملیات امدادگران هلال‌احمر و غواصان برای یافتن برادر وی ادامه داشت.

مرگ خواهر و برادر تهرانی بخاطر عکس سلفی

جست و جو پسر و دختر تهرانی

وی اضافه کرد: با توجه به تاریک شدن هوا امدادرسانی متوقف شد و روز بعد دوباره عملیات امدادی ادامه پیدا کرد. در این روز همراه پنج نفر از امدادگران به گروه امدادی قبلی ملحق شدیم و در قالب چند گروه عملیاتی همراه خانواده و اقوام پسر غرق شده به جست‌وجوهایمان ادامه دادیم. حتی غواصان هر جایی را که گمان می‌کردند جسد پسر غرق شده در آنجا باشد، جست‌وجو کردند، اما موفق به یافتن جسد وی نشدند.

محمودی‌فر خاطر نشان کرد: با توجه به این که سومین روز جست‌وجو برای یافتن این پسر جوان پایان گرفته و وارد چهارمین روز جست‌وجو‌ها شده‌ایم، چهار تیم عملیاتی از امدادگران هلال‌احمر و غواصان در محل حادثه حضور دارند و همچنان در تلاشند تا پیکر پسر 22 ساله را پیدا کنند. امیدواریم طی روزهای آینده او را هم پیدا کنیم و به نگرانی این خانواده پایان دهیم.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter