خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » عکس چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی در فیلم پیاده روهای خالی مهدی مظلومی
عکس چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی در فیلم پیاده روهای خالی مهدی مظلومی

عکس چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی در فیلم پیاده روهای خالی مهدی مظلومی

عکس چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی در فیلم پیاده روهای خالی مهدی مظلومی فیلم جدید مهدی مظلومی به نام پیاده روهای خالی با بازی چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی

پس از کشف حجاب چکامه چمن ماه و خروج وی از ایران و پیوست به شبکه جم GEM و بازی وی در فیلم آبی عشق شبکه جم که تا مدتی دیگر از این شبکه پخش خواهد شد مهدی مظلومی فیلم خود را به شبکه جم داد و سپس از پخش فیلمش در شبکه جم اظهار بی اطلاعی کرد و یهویی از ایران مهاجرت کرده و به ترکیه رفت .

پس از این دو رابعه اسکویی نیز به طور ناگهانی کشف حجاب کرده و از ایران مهاجرت کرده و خبر پیوستن رابعه اسکویی به شبکه جم نیز آمد .

حال این سه مهاجر ایرانی در یک فیلم به هم پیوستند تا این را ثابت کنند که اتفاقات کشف حجاب و خروج و مهاجرت از ایران همه یک برنامه از پیش تعیین شده بوده و همه چیز برنامه ریزی شده بوده است .

سریال جدید مهدی مظلومی در مورد مهاجرت یک خانواده ایرانی ساخته تا کار خود را در زمینه صحبت هایش برای آزادی در ساخت فیلم را به این سرعت عملی کند .

فیلم پیاده روهای خالی با کارگردانی مهدی مظلومی و بازی چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی و مرتضی عقیلی و بنیامین احمدی در حال ساخت می باشد .

مهدی مظلومی دست به ساخت سریال ترکیه ای زده که چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی با هم همبازی شدند.
 
سریال پیاده روهای خالی Empty Pavements به موضوع مهاجرت یک خانواده ایرانی اشاره دارد.

داستان سریال پیاده روهای خالی :

باربد پسر یک شهید برای ادامه تحصیل در رشته حقوق بین الملل بورسیه شده و به خارج از کشورمیرود. در دانشگاه با یک دختر عراقی بنام سارا آشنا میشود که عکاسی میخواند و چون پدرش ٥ سال اسیر بوده خیلی خوب فارسی صحبت میکند. آنها بدلیل جنگهای داخلی عراق به ترکیه مهاجرت کرده اند. باربد و سارا عاشق هم میشوند. در اوج این عشق که در آستانه ازدواج است متوجه میشوند که پدر سارا در جنگ ایران و عراق ، پدر باربد را کشته…اکنون باربد بین انتخاب عشق و انتقام معلق میشود .

مهدی مظلومی پیش از این متنی منتشر کرده بود که برای مهاجرت و رفتن به خارج از کشور چه توجیه‌ای داشته است.
 
وی نوشته است: من فیلمسازم…من مرز نمیشناسم…من برده افکار خاص نیستم…هر جا بتوانم با فیلمم حرف بزنم فیلم می سازم… من نه اهل سیاستم، نه مذهب، نه با کسی مشکلی دارم و نه نسبت به کسی عقده ای… من فیلمسازم پس هر کجای این جهان بتوانم میسازم… برای من مهم نیست نشریات و تفکرات زرد درباره ام چه قضاوت می کنند… برای من حرفی که می زنم مهم است و کسانی که فضای آزاد برای حرف زدن فراهم می کنند…من با افتخار به عنوان یک ایرانی فیلم می سازم.. من از انسانیت، از عشق، از تلخی جنگ حرف میزنم…فیلم هایی که هیچ وقت اجازه ساخت ندادند رو میسازم… چون من یک فیلمسازم…

عکس های چکامه چمن ماه در سریال پیاده روهای خالی به کارگردانی مهدی مظلومی را مشاهده میفرمایید .

چکامه چمن ماه در پیاده روهای خالی

پیاده روهای خالی

چکامه چمن ماه در پیاده روهای خالی

پیاده روهای خالی

رابعه اسکویی در پیاده روهای خالی

رابعه اسکویی در پیاده روهای خالی

چکامه چمن ماه در پیاده روهای خالی

پیاده روهای خالی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter