خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » عکس بی حیایی آزادی های یواشکی پرستاران به نام چالش روپوش
عکس بی حیایی آزادی های یواشکی پرستاران به نام چالش روپوش

عکس بی حیایی آزادی های یواشکی پرستاران به نام چالش روپوش

عکس چالش آزادی های یواشکی پرستاران به نام چالش روپوش چالش بی عفتی روپوش که در آن پرستاران دختر و زنان پرستار دعوت به برهنه شدن و انتشار عکس برهنگی خود شده اند

چندی پیش بود که مخالفین عفت و حیای زنان با ایجاد چالشی به نام چالش آزادی های یواشکی از دختران ایرانی و زنان ایرانی خواستند تا عکس های برهنه خود را منتشر کنند تا شهوت پرستان به راحتی و با یک کلیک به صفحه آزادی های یواشکی رفته و از دیدن بدن لخت دختر ایرانی و زن ایرانی لذت ببرند که این چالش با تبلیغات فراوان ماهواره و دست اندرکارانش با شکست مواجه شد و فقط تعداد کمی از دختران و زنان ایرانی به این بی حیایی رای مثبت دادند .

اخیرا برخی با ایجاد چالش روپوش دست به اقدامی شبیه آزادی های یواشکی زدند اما این بار دختران پرستار و زنان پرستار طعمه بی حیایی شده اند که برخی پرستاران با انتشار عکس های خود نام مقدس و عزیز پرستار را لکه دار کرده اند .

در چالش روپوش پرستاران که میتوان نام چالش آزادی های یواشکی پرستاران را بر آن نهاد از پرستاران خواسته شده تا عکس های خود را با روپوش و بی روپوش منتشر کنند .

چالش روپوش پرستاران

چالش روپوش پرستاران

همیشه افرادی هستند که قصد دارند با هنجارشکنی خود به مرور زمان رفتارهای غیرمعمول را در اجتماع عادی‌سازی کنند؛ با رونق گرفتن استفاده از شبکه‌های اجتماعی در بین عموم مردم پای این سودجویان نیز به دنیای مجازی باز شده است.

چالش آزدی های یواشکی پرستاران

چالش روپوش پرستاران

بتازگی چالشی با عنوان «چالش روپوش» به پرستاران ایرانی پیشنهاد می‌کند که عکس‌های بدون پوشش و فرم پرستاری خود را به همراه نام و شهر محل خدمت منتشر کنند که در این میان تعداد بسیاری از بانوان مخاطبان این صفحه با درج عکس بی حجاب خود اقدام به همراهی با این صفحه اینستاگرامی می‌کنند.

چالش آزدی های یواشکی پرستاران

چالش روپوش پرستاران

*از آزادی یواشکی‌ تا چالش روپوش ، مخالفان عفاف زنان ایرانی کمر همت را محکم بسته‌اند

چندی پیش کمپینی در تقابل با عفاف و حجاب زنان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با عنوان «آزادی‌های یواشکی» با بودجه‌هایی تأمین شده از آن سوی مرزها شکل گرفت که توسط معاندان پناهنده در خارج از کشور اداره می‌شد که در آن بانوان ایرانی تشویق می‌شدند تا از خود در اماکن عمومی تصاویر بی‌حجاب گرفته و منتشر کنند؛ هرچند  بی‌پایه و اساس بودن زمینه‌های اجرایی آن با شکست مواجه شد اما نباید زمینه های جدید ضدفرهنگی شکل گرفته از سوی معاندان اخلاق اسلامی را نادیده گرفت.

چالش آزدی های یواشکی پرستاران

چالش روپوش پرستاران

چالش روپوش نیز با این هدف آغاز بکار کرده است و عده‌ای اندک از میان خیل عظیم پرستاران پایبند به اخلاق‌ اسلامی به چالشی فراخوانده شده‌اند که اهداف از پیش تعیین شده آن کاملاً مشخص است هر چند هنوز کسی از سوء استفاده‌هایی که از تصاویری که با ذکر اسم و مشخصات منتشر می‌شود خبری ندارد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. چه شرم آ ورررررررررررررررر آدم سه هزارمیلیاردو بخوره با پول مردم فلک زده بیست میلیارد مهریه مهنازافشارکنه اشکالی نداره که هیچ ثوابم نداره ولی ازاین بی حیای های شرم اورنکنه وای وای …

  2. وای وای چه بی حیاییی!!اخه کجاش بیحیاییه!

  3. بی حیایی شاخ و دم نداره که

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter