خانه » عکس » عکس اجتماعی » عکس های خواستگاری عاشقانه پسر افغانی از دختر افغانی

عکس های خواستگاری عاشقانه پسر افغانی از دختر افغانی

عکس های خواستگاری عاشقانه پسر افغانی از دختر افغانی در فروگاه افغانستان عکس های زیبا و دیدنی از خواستگاری جالب پسر افغان از دختر افغان در فرودگاه و جلوی چشم عموم مردم

خواستگاری به شکل های گوناگون انجام میشود و جوانان امروزی در دنیا سعی بر این دارند که خواستگاری خود را همانند شب عروسی شان به یاد ماندنی ترین روز زندگیشان کنند .

خواستگاری پسر از دختر جلوی چشم عموم مردم سبک جدیدی از خواستگاری است که این روزها در میان جوانان گوشه و کنار دنیا زیاد به چشم میخورد .

خواستگاری پسر افغانی از دختر افغانی در فرودگاه بین المللی کابل افغانستان این روزها در صدر اخبار قرار گرفته است که با زانو زدن پسر جلوی دختر و تقدیم حلقi ازدواج به دختر و پس از پذیرفتن حلقه بوسیدن دست دختر توسط پسر خواستگاری جالبی را در فرودگاه کابل رقم زده است .

خواستگاری پسر از دختر در فرودگاه افغانستان

خواستگاری پسر از دختر در فرودگاه افغانستان

شنیدن و دیدن یا خواندن فرودگاه کابل! فرودگاه بین المللی کابل! در رسانه‌ها، در نگاه نخست تداعی‌ کننده احتمال یک ناامنی است.
تیترهایی مانند حمله به فرودگاه کابل، انفجار در ورودی فرودگاه بین المللی کابل و…، اما این بار متفاوت است. نام فرودگاه بین المللی کابل با «عشق» پیوند خورده است و برای نخستین بار  خواستگاری از دختری سبب شد این «میدان هوایی» در کابل عاشقانه نفس بکشد.

2 دیدگاه

  1. اى جان دختره چه ذووووقى کرده
    منم براى m یه کار جالب به عنوان خواستگارى میکنم

  2. چه جالب اینا از نوع با کلاسش بودن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*