خانه » عکس » عکس طنز » عکس های خنده دار دختران ایرانی

عکس های خنده دار دختران ایرانی

عکس های خنده دار دختران ایرانی عکس دختر ایرانی با تیپ های متفاوت عکس های خنده دار دختر ایرانی در پوزیشن های خنده دار

ایرانیان همیشه و همه جا تک بوده اند و در اینکه دختر ایرانی از انسان های ویژه و خوب در جهان هست هیچ شکی نیست .

دختران ایرانی معمولا بخاطر برخی از رفتارهایشان در ایران و در دنیا به شهرت رسیده اند البته در این مطلب قصد نداریم به بدنام کردن دختران کشورمان بپردازیم اما گفتن این موضوعات در اینجا خالی از لطف نیست .

متاسفانه با سرچ کلمه دختر ایرانی در قسمت تصاویر گوگل با عکس هایی از دختران ایرانی رو به رو میشویم که اکثرا به معرفی دختران بی حجاب و نمایش به قولا دختران داف ایران پرداخته است و از هویت اصلی و همچنین نمایش عکس دختر ایرانی موفق در ایران مواجه نمیشویم .

این جست و جو در فارسی گوگل باعث شده که با جست و جوی iran girl و یا iranian girl در گوگل نیز با عکس های خفن دختران ایرانی یا بهتر بگوییم به قول خود سایت های ایرانی عکس داف ایران مواجه میشویم که هویت دختران ایران را در جهان به این گونه بیان میکند که جامعه جهانی دیدشان به دختر ایرانی نوعی مخالف فرهنگ کشورمان ایران است .

صحبت جدی این مطلب را اینجا با بیان اینکه برخی از کشورها در دنیا به خود اجازه تمسخر دختران ایرانی را برای آرایش و جراحی زیبایی داده اند که حتی در برنامه های رادیو و سایت های معروفشان به مسخره کردن هویت دختر ایرانی با استفاده از این موضوعات پرداخته اند به پایان میرسانیم .

اما اصل مطلب ما کمی شوخی با دختران ایرانی با انتشار عکس های خفن دختر ایرانی اما این بار به شیوه خنده دار هست که امیدواریم خنده را بر لبان شما جاری سازد .

اینجا عرض میکنیم که عکس های زیر فقط جنبه شوخی با دختران عزیز ایرانی را دارد و هیچ شکی در خوب بودن دختر ایرانی نیست .

 

عکس دختر ایرانی در حال چریدن میان گوسفندان

عکس دختر ایرانی در حال چریدن میان گوسفندان

شرح عکس : چیزی که از عکس برمیاد یک دختر ایرانی در حال چریدن میان گوسفندان می باشد که از نکات جالب این عکس دختر ایرانی خنده جالب دختر گوسفندنما می باشد که از چریدن تمام لذت را میبرد .

عکس دختر ایرانی موش خور

عکس دختر ایرانی موش خور

شرح عکس : معمولا خانم ها از سوسک و هر گونه موجود زنده غیر انسان میترسند اما این دختر انگار خانم ها رو روسفید کرده . موشه نوش جونت اما خب بنده خدا رو ذبح میکردی بعد میخوردی در ضمن سه تا از دندوناتم خرابه حتما یه دندونپزشک برو .

عکس خفن دختران ایرانی در آسانسور

عکس خفن دختران ایرانی در آسانسور

شرح عکس : واقعا دختران ایرانی عکس العمل این چنینی در آسانسور و با دیدن خودشون دارند ؟؟؟ تجربه ثابت کرده که اکثر خانم های ایرانی در آسانسور و به محض دیدن یک آینه سریعا به فکر مرتب نمودن خودشون و چک کردن آرایش چهرشون هستند حالا این چند دختر ایرانی یه مقدار از هویتشون خارج شدند . اما عکاس خیلی فیلم میبینه خدا به شوهرش رحم کنه .

داف ایرانی ورژن دهه هشتادی

عکس داف ایرانی ورژن دهه هشتادی

شرح عکس : داف چیست ؟ داف این دو دختر ایرانی دهه هشتادی هستند که روی تمام داف های ایرانی رو سفید کردند . یعنی راضیم از عشوه و نازتون . معلومه زیاد شبکه ماهواره ای نگاه میکنید . خدا آخر و عاقبت همه ما رو به خیر کنه .

کاریکاتور کلیپس دختر ایرانی

کاریکاتور کلیپس دختر ایرانی

شرح عکس : خدا وکیلی بعضی از خانم ها چه فکری میکنند با این کلیپس هاشون . به قول نقی پایتخت این خانم انگار یک متری خلافی داره . بنده خدا مسافر صندلی عقب .

عکس دختر ایرانی در حال اعدام

عکس دختر ایرانی در حال خودکشی

شرح عکس : اینجاست که امیر تتلو میگه خسته ام از مردم شهر . شاید شوهر گیرش نیومده و از درد بی شوهری دلخونه این لحظه . دختر ایرانی صبر کن خودکشی کنی اون دنیا فرشته نمیارن سر بالینت ها اونجا با شمر هم محله ای میشی .

عکس دختر ایرانی خسته از اس ام اس بازی

عکس دختر ایرانی خسته از اس ام اس بازی

شرح عکس : بازم خداروشکر که گوشی لمسی نداره . توجه کنید این دختر عزیزمون فقط گوشی های جواد رو دور خودش جمع کرده مثل نوکیا 7610 باب اس ام اس بازیه هاااا . یهو شک نکنید که من اس ام اس بازی میکنم .

عکس دختر ایرانی در حال ...

عکس دختر ایرانی در حال …

شرح عکس : بدون شرح . بابا خدا وکیلی چی فکر کردی دختر خوب ؟؟؟ دیگه الان هر ده متری یک دستشویی زدند . چقدرم خوشحالهههه انگار جایزه نوبل بهش دادند . دختر ایرانی عزیز لطفا کارت تموم شد سیفونو لااقل بکش .

عکس دختر خوردنی ایران

عکس دختر خوردنی ایران

شرح عکس : عشق منی تووووو . این عکس دختر ایرانی خوشکل رو گذاشتیم که فقط رسیدید یک ماچی از لپش بکنید . چشمم کف پات عین تربچه میمونی .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*