عکس شینا شیرانی و همسرش

عکس شینا شیرانی و همسرش عکس های شینا شیرانی مجری زن سابق پرس تی وی Press TV که با جنجالی از ایران خارج شد و همسرش که پس از خروج ازدواج کرده اند

شینا شیرانی sheena shirani مجری زن شبکه پرس تی وی که مدتی پیش با انتشار یک فایل صوتی مبنی بر پیشنهاد رابطه جنسی توسط یکی از مدیران شبکه پرس تی وی به وی از ایران خارج شد و سریعا حجاب را کنار گذاشته تا جایی برای خود در کشورهای خارجی باز کند پس از خروج از ایران با یک مرد سیاهپوست به نام Lee Justice Hall ازدواج کرده است .

عکس شینا شیرانی و همسرش را مشاهده میفرمایید .

شینا شیرانی و همسرش

شینا شیرانی و همسرش

شینا شیرانی با انتشار عکس بالا نوشت :

من و مرد من

از نکات جالب ازدواج شینا شیرانی و همسرش Lee Justice Hall میتوان به مدت زمان کم ازدواج پس از خروج شینا شیرانی از ایران اشاره کرد و آنگونه که از رابطه عاشقانه شینا شیرانی و همسرش پیداست این دو از قبل با هم در ارتباط بوده اند و پس از خروج شینا شیرانی به وی رسیده است .

شینا شیرانی و همسرش

شینا شیرانی و همسرش

شینا شیرانی با انتشار عکس بالا نوشت :

زندگی با تو شروع میشود

مجری زن پرس تی وی که پس از خروج از ایران با کلیپی با آه و اندوه فراوان تنها دلیل رفتنش را پیشنهاد رابطه جنسی مدیر پرس تی وی به وی که ثابت نشده بود اعلام کرد و خود را جزو زنان پاکدامن میدانست به محض خروج با انتشار تصاویر بی حجاب و برهنه از خود از پاکی خود رونمایی کرد .

عکس برهنه شینا شیرانی به قدری زننده بوده که کاربران صفحه وی از وی به عنوان یک مدل یاد میکنند و به ایرانی بودن وی شک دارند .

منطبق با کلید واژه: سوپر استارهاویژه