خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » عکس شکایت نامزد سوشا مکانی از مردم ایران
عکس شکایت نامزد سوشا مکانی از مردم ایران

عکس شکایت نامزد سوشا مکانی از مردم ایران

عکس شکایت نامزد سوشا مکانی از مردم ایران نامزد سوشا مکانی که عکس های شخصی وی با سوشا مکانی پخش شده است از رفتار مردم ایران شکایت کرد

اینطور که معلوم است قصه سوشا مکانی سر دراز دارد و هر روز باید منتظر یک اتفاق جدید در مورد سوشا مکانی باشیم .

سوشا مکانی که این روزها کمتر کسی هست که اسمش را نشنیده باشد در محافل مختلف قصه داغی برای صحبت شده است و هر روز ماجرای جدیدی به قصه ها اضافه میشود .

انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی و نامزدش که سر و صدا بلند کرد و بعد از آن احضار سوشا مکانی و بازداشت و سپش انتقال سوشا مکانی به زندان اوین داستان های چند روز پیش بود .

امروز نامزد سوشا مکانی در انتقادی تند و کمی بی ادبانه مردم ایران را به باد شکایت گرفت و از انتشار عکس های شخصی اش با نامزدش سوشا مکانی تا دست به دست شدن عکس های خصوصی اش میان مردم گلایه کرد .

خانمی که خود را نامزد سوشا مکانی معرفی کرده است در صفحه شخصی اش متنی را به اشتراک گذاشته است که در آن از رفتار برخی مردم به شدت و با لحنی توهین آمیز گلایه کرده است.

متن این پیام که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود را در ادامه خواهید دید که البته بخشی از این پیام به جهت محتوای غیر قابل انتشار مخدوش شده است.

شکایت نامزد سوشا مکانی از مردم ایران

شکایت نامزد سوشا مکانی از مردم ایران


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. دختره بی اصل و نصب دلت پره چرا به همه مردم ایران توهین میکنی! یکی نیست بگه ک جهان سوم تویی که خودتو هم هیولا میدونی هرچی باشه تو بین یه مشت هیولا بزرگ شدی بین همین جهان سومی ها پس تو هم جهان سومی ک به جای خظاب قرار دادن گسایی ک این گارو کردن هرچی دلت میخوادو به همه ی ایرانیا نسبت میدی!
    کشورای دیگه حق دارن به خاظر وجود ادما ی خود کم بین و جهان سومی مثل تو نیان اینوری!
    هرچند الان همه ا ایران میترسن

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter