خانه » اخبار » اجتماعی » عکس شایعه کشف حجاب شمیم دختر حسین الله کرم

عکس شایعه کشف حجاب شمیم دختر حسین الله کرم

عکس شایعه کشف حجاب شمیم دختر حسین الله کرم چند روز اخیر عکس هایی از یک دختر برهنه منتشر شد که توسط رسانه های ضد انقلاب به دختر حسین الله کرم نسبت داده شد

متاسفانه شایعه سازی از سمت رسانه های ضد انقلاب برای برخی از مسئولین دردسر ساز شده است . دروغ هایی که با پخش آن قصد تخریب مسئولین کشور ایران را دارند . اخیرا عکس هایی از یک دختر برهنه به همراه یک پسر که به عنوان همسر دختر نامیده شده پخش شده که این عکس ها به اسم دختر حسین الله کرم رییس شورای هماهنگی انصار حزب الله معرفی شده و از کشف حجاب دختر حسین الله کرم در سواحل اروپا خبر میداد .

این خبر اینطور ذکر شده است :

این برای نخستین بار است که تعدادی از تصاویر خصوصی دختر حسین الله کرم بدون داشتن حجاب منتشر می شود.

تصاویر منتشر شده از شمیم دختر حسین الله کرم ، او را در یک بندر اروپایی، مهمانی فارغ التحصیلی از یک دانشگاه در خارج از ایران و نیز در ایالت کالیفرنیا در غرب آمریکا نشان می‌دهد .

شایعه کشف حجاب دختر حسین الله کرم

شایعه کشف حجاب دختر حسین الله کرم

هرچند که با ماهیت این رسانه ها کذب بودن این شایعه دور از ذهن نبود اما برای رو شدن دست رسانه های ضدانقلاب با حسین الله کرم تماس گرفتیم و اصل ماجرا را از وی جویا شدیم.

رئیس شورای هماهنگی انصار حزب‌الله تاکید کرد: من اصلا دختر ندارم که بخواهم دامادی داشته باشم و آن ها به خارج از کشور رفته باشند.

وی همچنین افزود: همسر من چند سالی است که فوت کرده و من تنها 2 فرزند پسر دارم و تمام این اخبار منتشر شده در رسانه هاس ضدانقلاب را تکذیب می‌کنم.

حال این سوال پیش می آید که این شبکه ها برای چه با گفتن چنین دروغ هایی به بزرگ مردانی چون حسین الله کرم حمله میکنند ؟

 

فارس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*