خانه » عکس » عکس ورزشی » عکس سوشا مکانی و همسرش پس از آزادی و اظهارات جالب سوشا

عکس سوشا مکانی و همسرش پس از آزادی و اظهارات جالب سوشا

عکس سوشا مکانی و همسرش پس از آزادی و اظهارات جالب سوشا عکس جالب سوشا مکانی با همسرش در رستوران به همراه تکذیب داشتن صفحه درشبکه های اجتماعی سوشا مکانی

مدتی جنجال انتشار عکس های لو رفته سوشا مکانی و نامزدش خیلی ها اللخصوص پرسپولیسی ها را نگران کرده بود که در آخر پس از چند روز بازداشت سوشا مکانی با آزاد شدن سوشا به قرار وثیقه سنگین اتمام یافت .

سوشا مکانی پس از آزاد شدن از زندان در محل تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد و در حال حاضر قرار است برای تیم پرسپولیس در بازی بعد بازی کند .

در تلگرام پیجی عکس سوشا مکانی و همسرش را منتشر کرده و از طرف سوشا مکانی از روزهای دردناک زندانی شدنش دادخواهی کرد که سوشا مکانی آن را تکذیب کرده است .
مکانی دروازه بان پرسپولیس انتشار پستی را که دقایقی پیش در تلگرام منتشر شده (مطلب بالا) و به درج مطالبی از قول وی پرداخته را تکذیب کرد و گفت بیش از یک ماه است مطلقا فعالیتی در هیچ یک از شبکه های اجتماعی ندارد.
سوشا می گوید: هیچ مطلبی را که از قول من نوشته شده باور نکنید. من هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارم.

عکس سوشا مکانی و همسرش را مشاهده میفرمایید .

سوشا مکانی و همسرش

سوشا مکانی و همسرش

از طرف سوشا مکانی گفته شده است :

متاسفانه خیلی ها در این چندهفته اخیر به حاشیه ها دامن زدند که این دنیا و آن دنیا باید پاسخگو باشند.کاری نکردم که پشیمان باشم و همه کارهایم قانونی و رسمی بوده است.کار اشتباه را کسی انجام داد که صفحه شخصی ام را هک کرد و زندگی و اینده ام تحت تاثیر این کار قرار گرفت.در جایی زندگی می کنم که همه دوستدار من نیستند و خیلی ها دشمن هستند.
متاسفانه اسیب اصلی را نامزدم دید و او تنها ماند،
کاری به زندگی شخصی کسی ندارم اما فردی که باعث جدایی چندروزه ما در زندان شد، کار اشتباهی کرد.
بیشتر از اینکه نگران اینده فوتبالی ام باشم،نگران ابرویم هستم و در اخر یادمون باشه که این دنیا زنگ اخر نیست ، زنگ بعد حساب داریم .

ایران خبر

تالار خبر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*