خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا
عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا

عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا

عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا عکس سلفی دختر با روح به عنوان ترسناک ترین عکس سلفی دنیا شناخته شد .

وجود روح دل آدم را میلرزاند و همه از دیدن روح میترسند و این بار دختر آمریکایی با یک روح عکس سلفی گرفته است .

عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا

سلفی هارپر و روح

ترسناک ترین عکس سلفی دنیا که توسط دختر آمریکایی شکار شد یک روح را در پشت سر دختر نشان میدهد در حالیکه دختر زیبا در حال رانندگی بوده است روح پشت سر وی نشسته است .

روح در عکس سلفی دختر تایید شده است و تایید روح در عکس توسط کارشناسان حرفه ای با انجام آزمایشات متفاوت و حرفه ای انجام شده و واقعا روح در پشت سر دختر راننده نشسته بوده است .

عکس سلفی دختر و روح زمانی گرفته شده بود که دختر در حال رانندگی بوده و هیچکس درون ماشین حضور نداشته است .

عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا

سلفی هارپر و روح

سلفی که “هارپر” دختر 13 ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر “میت لند” فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک ترین سلفی های جهان لقب گرفت. در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان نما یا روح به وضوح قابل مشاهده است. “ملیسا کورتز”، 48 ساله به همراه دخترش “هارپر” مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر “هارپر” در لحظه ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا

هارپر و مادرش

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص گردید که دقیقا در محدوده ای که دخترش سلفی گرفته است یک سال پیش در اثر تصادف یک پسر بچه فوت شده است. “ملیسا” در این خصوص گفت: “یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعا شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت زده شدند.

بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می کنم که این عکس می تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته “گرک پوچا” کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

عکس سلفی دختر زیبا و روح ترسناک ترین سلفی دنیا

سلفی هارپر و روح

“پوچا” مدیر یک مرکز فرا روانشناسی است و با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می گیرد دریافت که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئنا یک روح بوده است.”


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter