عکس برهنه دختران دانشجو وثیقه دریافت وام دانشجویی

عکس برهنه دختران دانشجو وثیقه دریافت وام دانشجویی عکس های برهنه دختران دانشجو وثیقه وام دانشجویی به اندازه چند برابر سایر دانشجویان

وثیقه وام یکی از معظلات وام نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا می باشد که در جای جای دنیا با پذیرفتن وثیقه ماشین و خانه و پروانه کسب و … تلاش شده تا کمکی به وام گیرندگان کم بضاعت گردد اما طرح یک سایت چینی برای وثیقه وام دانشجویی همه راشگفت زده کرده است .

عکس برهنه دختران وثیقه وام

عکس برهنه دختران وثیقه وام

عکس های برهنه دختران دانشجو به عنوان وثیقه وام یکی از طرح هایی است که این روزها در جی دی کپیتال چین در حال اجرا می باشد و دختران دانشجو با دادن عکس های لخت با صورت خود میتوانند چند برابر وام دانشجویی دریافت کنند که البته در صورت عدم پرداخت بدهی عکس های برهنه دختر دانشجو بر روی اینترنت منتشر خواهد شد .

به نقل از تلگراف، به تازگی وام دهندگانِ وبسایت “جی دی کپیتال” در چین اعلام کردند دانشجویان زن برای دریافت وام اینترنتی موظفند تصاویر برهنه خود را به عنوان وثیقه در اختیار وام دهندگان قرار دهند.

عکس برهنه دختران وثیقه وام

عکس برهنه دختران وثیقه وام

به دنبال انتشار این خبر، تعدادی از دانشجویان تصاویر برهنه خود را درحالی که کارت شناسایی را در دست خود نگه داشته بودند، برای شرکت “جی دی کپیتال” ارسال کردند. گفته می شود در ازای این اقدام، متقاضیان می توانند 2 تا 5 برابر افراد دیگر وام دریافت کنند.

وام دهندگان به دانشجویان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند، تصاویر برهنه آنها در اینترنت منتشر خواهد شد.

روزنامه “بیجینگ یوث دیلی” در گزارشی اعلام کرد یکی از دانشجویان در این خصوص گفت: قرار است به زودی یک تجارت کوچک راه اندازی کنم. به همین دلیل در ماه فوریه (حدود 4 ماه پیش) با ارسال عکسهای برهنه خود به این وبسایت در ازای دریافت 120000 یوآن (12873 پوند) موافقت کردم. اما در مدت 4 ماه، بدهی های من بیش از 2 برابر شده است.

عکس برهنه دختران وثیقه وام

عکس برهنه دختران وثیقه وام

این دانشجو از بیم انتشار تصاویر برهنه اش در اینترنت مجبور شد از خانواده اش پول قرض بگیرد. از روز چهارشنبه تاکنون بیش از هزاران نفر در اینترنت در خصوص “وام برهنگی” نظراتی منتشر و این اقدام تحقیرکننده را محکوم کرده اند.

شرکت “جی دی کپیتال” در سال 2007 در پکن تأسیس شد و به تأمین وام اینترنتی برای متقاضیان مشغول است.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعهویژه