خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » عکس بی حجابی بازیگران زن ایران در راهپیمایی حجاب و عفاف + عکس
عکس بی حجابی بازیگران زن ایران در راهپیمایی حجاب و عفاف + عکس

عکس بی حجابی بازیگران زن ایران در راهپیمایی حجاب و عفاف + عکس

عکس بی حجابی بازیگران زن ایران در راهپیمایی حجاب و عفاف عکس بی حجابی بازیگران زن ایرانی در دستان تظاهرکنندگان در راهپیمایی حجاب و عفاف

در روزی که به نام روز حجاب و عفاف نامگذاری شده است در شهرهای مختلف ایران مردم در راهپیمایی حجاب و عفاف شرکت نمودند تا ثابت کنند هنوز به پاکی و عفاف در ایران اعتقاد دارند .

یکی از مواردی که امسال در راهپیمایی حجاب و عفاف مورد توجه قرار گرفت بنر عکس های بی حجاب بازیگران زن ایرانی در دستان افراد حاضر در راهپیمایی بود که از وضعیت بازیگران زن ایران انتقاد میکرد .

بی حجابی بازیگران زن ایران

بی حجابی بازیگران زن ایران

بی حجابی بازیگران زن ایران همیشه مورد انتقاد رسانه ها و مردم عزیز ایران قرار گرفته است اما متاسفانه بازیگران زن ایرانی بی توجه به این موضوع باز هم به راه خود ادامه میدهند .

متاسفانه مسئولین مربوطه در این مورد نیز با عدم برخورد جدی باعث ترویج بی حجابی میان بازیگران زن شده اند .

بی حجابی بازیگران زن ایران

بی حجابی بازیگر زن ایران

جالب اینجاست که بازیگران زن ایران همیشه از بی حجابی و ناپاکی انتقاد میکنند و خود را از زنان پاک و عفیف معرفی میکنند اما متاسفانه این گونه صحبت ها و پوشش مناسب بازیگران زن فقط در تلویزیون و در جلوی دوربین می باشد .

بازیگران زن ایرانی در خیابان ها و در جشنواره ها ثابت کرده اند که عقیده خاصی به حجاب ندارند زیرا که با تیپ های بی حجاب در مکان های مختلف دیده میشوند .

متاسفانه برخی از بازیگران زن ایران پس از خروج از کشور و در کشورهای اروپایی و غربی حجاب خود را به صورت کامل کنار گذاشته و به راحتی عکس های بی حجاب بازیگران زن ایران را میتوان در صفحات اینستاگرام آنها مشاهده نمود .

بی حجابی بازیگران زن ایران

بی حجابی بازیگر زن ایران

متاسفانه اینقدر عکس های بی حجاب بازیگران بسیار هستند و اینقدر خارج از عرف که ما در انتشار این عکس ها در محدودیت هستیم .

حال باید دید که آیا مسئولین حاضرند با بی حجابی در میان هنرمندان ایران نیز مقابله کنند و یا همچنان سکوت کرده و به بازیگران مجوز انتشار عکس های بی حجاب و ترویج بی حجابی در کشور را میدهند .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter