خانه » اخبار ستارگان » عکس احسان علیخانی و همسرش جعلی از آب درآمد

عکس احسان علیخانی و همسرش جعلی از آب درآمد

عکس احسان علیخانی و همسرش جعلی از آب درآمد عکس جدید منتشر شده به نام احسان علیخانی مجری محبوب ماه عسل و همسرش .

مجری محبوب برنامه محبوب ماه عسل احسان علیخانی در سال 1395 با شایعات فراوانی رو به رو شد و هر روز شایعه ای جدید در مورد وی منتشر میشود .

احسان علیخانی و همسرش

احسان علیخانی و همسرش

ازدواج احسان علیخانی و فوت احسان علیخانی از جمله مهم ترین شایعاتی بودند که در مورد مجری ماه عسل منتشر شد .

اخیرا عکس احسان علیخانی در کنار یک خانم منتشر شده است که در برخی از سایت ها و صفحات اینستاگرام و تلگرام به نام همسر احسان علیخانی معرفی شده است .

احسان علیخانی و همسرش تیتری پرطرفدار خواهد بود که میتواند بازدید و لایک و فالوور صفحات را بالا ببرد و مدیران سایت ها و صفحات اینستاگرام و کانال های تلگرام نیز به دنبال فالوور و لایک بیشتر هستند .

با اینکه بارهای بار احسان علیخانی مجرد بودن خود را اعلام کرده و خبر ازدواج و عکس های منتسب به همسرش را شایعه خوانده است اما باز هم شاهد انتشار تصاویری با تیتر احسان علیخانی و همسرش هستیم .

احسان علیخانی و همسرش !!!

احسان علیخانی و همسرش !!!

خانم در عکس که همسر مجری ماه عسل نام گرفته است از طرفداران احسان علیخانی بوده که با وی عکس یادگاری گرفته است و برخی از این عکس سواستفاده کرده و با نام احسان علیخانی و همسرش به انتشار آن دست زده اند .

متاسفانه در جست و جو هایی که در گوگل داشتیم متوجه شدیم که این عکس در سایت های تفریحی بسیاری به عنوان احسان علیخانی و همسرش منتشر شده است که باعث تاسف است که سایت های معتبر ایرانی بدون توجه به اصل یا شایعه بودن عکس دست به انتشار این عکس با این عنوان زده اند .

امیدواریم که با اینگونه صفحات و شایعات برخورد گردد تا وجهه ستارگان ایران خدشه دار نگردد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*