همسران رامبد جوان ماندانا روحی سحر دولتشاهی نگار جواهریان + عکس

همسران رامبد جوان ماندانا روحی سحر دولتشاهی نگار جواهریان معرفی همسران رامبد جوان ماندانا روحی همسر اول ، سحر دولتشاهی همسر دوم و نگار جواهریان همسر سوم و مصاحبه ماندانا روحی همسر رامبد جوان .

رامبد جوان و همسرانش که در طول دوره هنری وی سه بار ازدواج و کرده که دو بار آن به طلاق ختم شده است نکته جالبی در زندگی مجری محبوب خندوانه است .

همسران رامبد جوان

همسران رامبد جوان

معرفی همسران رامبد جوان ماندانا روحی همسر اول و سحر دولتشاهی همسر دوم بودند و در پایان نگار جواهریان همسر سوم رامبد جوان می باشد که این روزها در کنار هم زندگی میکنند .

همسران رامبد جوان مجری خندوانه و بازیگر توانمند و بزرگ ایران بسیار سوژه رسانه ها شده است .

در این مطلب به معرفی و عکس های رامبد جوان و همسرانش پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با همسران رامبد جوان آشنا شوید .

همسران رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد.

نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان و ماندانا روحی این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند.

رامبد جوان و ماندانا روحی

رامبد جوان و همسرش ماندانا روحی

چند سال بعد و در ۳۶ سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد. اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد.

رامبد جوان چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن رامبد جوان و سحر دولتشاهی با هم ازدواج می کنند .

در سال ۹۳ زمزمه های جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی در شبکه های اجتماعی و سایت ها به گوش رسید که این خبر پس از مدتی به واقعیت پیوست .

سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

طلاق رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سال ۹۳ در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم. یک رهایی جالب وی ادامه می دهد: سال ۹۳ هم شیرینی برایم داشت و هم یک رهایی جالبی برایم بود.امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد. سحر دولتشاهی برای سال جدید هم چنین آرزویی دارد: برای سال ۹۴ و همه سالهایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من.

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان

هنوز در شوک خبر جدایی رامبد جوان از سحر دولتشاهی بودیم که خبری مبنی بر ازدواج سوم رامبد جوان با بازیگر زن ایرانی نگار جواهریان به گوش رسید .

این خبر با دیده شدن رامبد جوان و نگار جواهریان در انظار عموم قوت گرفت تا اینکه در تیرماه ۹۴ این خبر توسط یک سایت سینمایی ایران تایید شد .

همسر سوم رامبد جوان

رامبد جوان و نگار جواهریان

این سایت از آشنایی رامبد جوان و نگار جواهریان در جریان نمایش دیوار چهارم پرده برداشت که سرانجام موجب ازدواج این دو شد .

رامبد جوان در چندین مکان با نگار جواهریان دیده شد و همچنین در برنامه سه ستاره در نوروز ۹۵ از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش نام برد که ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان را تایید میکند .

رامبد جوان و همسرانش

همسران رامبد جوان

مصاحبه رامبد جوان و ماندانا روحی

می خواهم برایتان داستان یک گفت و گوی پرماجرا را تعریف کنم . قصه از جایی شروع شد که عکاس مجله دوست داشت ما با رامبد جوان گفت و گو کنیم و او عکسش را بگیرد . ما هم رفتیم تا با رامبد جوان که این روزها مجری برنامه «خانه طرح نو» است گپی بزنیم . رامبد جوان این روزها در حال اسباب کشی است ، پس قرار شد در یک کافه گفت و گو را انجام دهیم ، ساعت ۸شب شد در یک کافه گفت و گو را انجام دهیم ، ساعت ۸شب . ساعت۸:۳۰ شد و رامبد و همسرش نیامدند ، من ، و عکاس که در مدت گفت و گوهای همشهری خانواده چه ها که ندیده ایم ، آب انار خوردیم و با بی خیالی تمام گفتیم «خب ، می رویم و دوباره قرار می گذاریم» . اما خانم عکاس ترسیده بود که اگر نباید … بعد از نیم ساعت رامبد جوان رسید ، همان قدر پرانرژی و خودمانی . حالا باید منتظر همسر رامبد جوان می ماندیم و آن قدر از در و دیوار کافه گفتیم تا ماندانا روحی هم از راه رسید . شروع کردن یک گفت و گوی خانوادگی با خصوصیات اخلاقی جوان راحت تر است … گفت و گو یک ساعت طول می کشد و کافه دار می خواهد تعطیل کند ، ما هم هی دل دل می کنیم که چه کنیم تا اینکه جوان ، بی خیال خانه به هم ریخته و در حال اسباب کشی اش می شود و ما را دعوت می کند می رویم خانه عکس می گیریم . کتاب می خوانیم ، موسیقی گوش می دهیم و گفت و گو پر می شود از جواب هایی که با این جمله آغاز می شوند : «چون تویی می گم…» موقع تنظیم صحبت ها نمی دانم تا کجای این جواب ها را باید بنویسم .

[irp posts=”43516″ name=”رامبد جوان بیوگرافی رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان + عکس”]

ماندانا در جواب یکی از سؤال ها می گوید : «رامبد گاهی نیاز دارد به غار تنهایی اش برود» . مجموعه «همسران» یادم می آید وقتی مردهای خانواده که جوان ترین شان رامبد جوان بود به غار تنهایی شان می رفتند .

خانه آنها هم مثل ۳جزیره است . یک جزیره که متعلق به ۲ نفر است و ۲ جزیره برای لحظه های تنهایی ، آن قدر خانه جوان و ماندانا خوش می گذرد که می خواهم یک آرزوی خوشبینانه بکنیم : «پیر نشی خانواده جوان!»

ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان

ازدواج رامبد جوان و ماندانا روحی

 • چرا آدم هایی که کار طنز می کنند معمولا در خانه جدی و عبوس اند؟

ماندانا : این در مورد رامبد صادق نیست . رامبد در خانه هم خیلی پر شور و هیجان است ، حالا یک مقدار جدی تر اما متفاوت از آن چیزی که می بینید ، نیست .

رامبد : کمدین ها از کسانی هستند که میزان انرژی ای که در روز مصرف می کنند ، زیاد است . ناخودآگاه وقتی به خانه می آیند از همه آنها کم شده . بنابراین میزان انرژی کمتر است ولی این بداخلاقی نیست . او نیاز به سکوت دارد ؛ نیاز به آرامش ؛ به استراحت . آن انرژی ای که داشتند تخلیه شده ، دورویی نیست ، بخشی از زندگی است . منی که کمدین هستم دنیا را شوخ طبعانه تر از تو نگاه می کنم . ولی باید اول جدی نگاه کنم تا شوخی اش را پیدا کنم . کسی که حتی جوک می سازد ، اول مسئله را بررسی می کند . در روابط عادی هم این جوری است . من باید اول تو را بشناسم تا بعد بتوانم باهات شوخی کنم . اول باید به لحاظ شکل بشناسمت ، بعد باید عادت هایت را بدانم ، بعد باید رفتارهای تو را بدانم تا بتوانم باهات شوخی کنم پس آن جنبه های جدی هم وجود دارد . من وقتی به خانه می رسم به آن لحظه های آرامش احتیاج دارم ؛ به آن لحظه های سکوت ، و این جوری نیست که انرژی نداشته باشم .

 • یعنی شکل تصویری که همه ازش دارند؟

ماندانا : رامبد کلا خیلی انرژیک است . در خانه هم خیلی حضور پررنگی دارد . این جوری نیست که در خانه رفتارش فرق کند ، بودن و نبودنش در خانه خیلی فرق دارد . همه چیز را با حضورش تغییر می دهد .

 • بعد از ازدواج عوض نشد؟

ماندانا : بهتر شد چون رامبد اهل خانواده است و خانواده را دوست دارد . در خانواده ای بزرگ شده که خیلی محبت دیده ، فکر می کنم همیشه این از آرزوهایش بوده که یک زندگی خوب داشته باشد . برای همین ، بعد از ازدواج همه چیز بهتر شد .

 • با عادت های ناشناخته یا ناخوشایند چه کردید؟

ماندانا در حالت طبیعی اینها هم وجود دارد . هنوز هم بعضی خلق و خوهای رامبد برایم جذاب نیست .

 • وقتی آنها را زیاد می بینید ، ناراحت نمی شوید؟

ماندانا : اگر بپذیری که این آدم این خصوصیات را دارد و تو نمی توانی تغییرش دهی ، خیلی خوب است . من سعی می کردم خیلی چیزها را عوض کنم ولی کم کم پذیرفتم که رامبد همین است ، باید بدون تغییر زیاد بپذیرمش .

 • هیچ وقت فکر نکردید خانواده تان بدون حضور بچه ناقص است؟

رامبد ؛ اینکه با بچه خانواده شکل می گیرد ، نه این طوری نیست . وقتی یک زن و مرد با هم ازدواج می کنند ، صاحب یک خانواده می شوند و بعد از آن ، بچه به دنیا می آید . بچه ، این خانواده را کامل می کند . تا ازدواج نکنی به هیچ وجه معنی یک رابطه زن و شوهری را نمی فهمی و اینکه ویژگی های این رابطه چقدر با همه چیز فرق دارد .

ماندانا دقیقا!

رامبد : این قدر این رابطه منحصر به فرد است که شبیه هیچ چیز دیگر در دنیا نیست . شبیه هیچ رابطه ای نیست . بچه هم همین طور است ، یعنی خیلی خاص است . آدم تا بچه دار نشود نمی تواند درباره اش نظر بدهد ، این قدر تجربه نابی است .

ماندانا در زندگی اش آدم اجتماعی ای بوده ، من هم اجتماعی بوده ام ولی هیچ کدام از این رابطه ها ، شبیه زن و شوهری و در یک خانه زندگی کردن نیست . تو در طول زندگی اجازه داری وقتی از همکارت ، رئیست ، عزیزترین دوستت ، فامیلت ، هر کسی که باشد ، دلخوری یا از سوی آنها اذیت شده ای ، ترکشان کنی . می توانی تلفنت را قطع کنی ، می توانی بگویی خداحافظ ! من رفتم …

ماندانا: ولی حالا با زن شوهرت این کار را بکن …

رامبد : اصلا نمی شود این کار را کرد چون معنی ندارد .

 • شما هیچ وقت شده بخواهید این شرایط را تجربه کنید ؟

رامبد : نه ، اصلا نمی شود . جایش در این رابطه نیست .

همسران رامبد جوان ماندانا روحی سحر دولتشاهی نگار جواهریان

رامبد جوان و ماندانا روحی

 • این شرایط همخانه بودن نیست؟

ماندانا: نه ، شرایط زندگی زناشویی است .

رامبد: آدم به همخانه اش می تواند این را بگوید ، به زنش نه ! در موقعت دعوا نمی شود گذاشت و رفت . با هر آدمی می توانی دعوا کنی و بروی ولی اگر تو ۲روز بگذاری بروی ، همسرت می گوید ۲ روز دارد چه کار می کند ؟ کجاست؟

ماندانا : نمی شود .

رامبد: به خاطر اینهاست که می گوییم منحصر به فرد است . وقتی داشتم ازدواج می کردم ، تعریف کردم که دارم ازدواج می کنم و این کارها جایش در این رابطه نیست .

 • در این تعریف ، دیگر چه چیزهایی بود؟

رامبد: این تعریف وارد شدن به یک زندگی جدید و تازه بود ؛ یعنی تغییر همه چیز .

 • در زندگی مشترک تنبیه هم هست؟

رامبد : تنبیه وجود ندارد ، تفهیم است .

ماندانا : در زندگی مشترک باید حرف زد . اگر مسئله ای به وجود می آید باید درباره اش حرف زد و به نتیجه رسید .

رامبد : ما همدیگر را تنبیه نمی کنیم بلکه چیزی را به هم تفهیم می کنیم .

ماندانا : مسئله ای که پیش می آید باید در همان موقع حرف زد . اگر حرف نزنیم همه چیز جمع می شود و بعد از جایی می زند بیرون .

رامبد: من مجبور کاری کنم که تو کاری را که من دوست ندارم ، انجام ندهی . من می خواهم تفهیم کنم . ماندانا فهرستی دارد از کارهایی که دوست ندارد و رامبد انجام می دهد ، من هم فهرستی دارم ، از کارهایی که دوست ندارم و ماندانا انجام می دهد . یا می توانم از شریک زندگی ام بخواهم این کار را نکند ، یا در انجام اشتباهش به تحمل کردن می رسم ؛ یعنی می گویم که تحمل می کنم که این یک جایی می زند بالا ، یا می پذیرم که این کارها را آدمی که با من زندگی می کند نمی تواند انجام ندهد .

ماندانا : ما همه راه هایی را که یک زندگی باید طی کند ، رفتیم ، تا به اینجا برسیم . ما با هم حرف زدیم ، تا به این نقطه رسیدیم .

رامبد : تلاش کردیم تا قلق های هم را بفهمیم .

 • چقدر از قلق ها استفاده خاص می کنید؟

ماندانا : زیاد . استفاده از قلق ها ، تدبیر و سیاست به درد بخوری است .

رامبد : استفاده از آنها درست است . خب ، پدر من دوست دارد وقتی خواب است ، تلویزیون روشن نباشد ، و من هم خاموشش می کنم . من یک لطفی به تو می کنم ، تو هم یک لطفی به من می کنی دیگر .

 • خیلی با هم حرف می زنید؟

رامبد: آره ، بیشتر هم درباره خودمان .

ماندانا: از آن جایی که رامبد خیلی پرمشغله است ، ما چندان فرصت حرف زدن نداریم اما این حرف زدن بسیار باعث خوشحالی آدم می شود ؛ چرا که حرفت را به گوش طرف می رسانی .

رامبد جوان و همسرانش ماندانا روحی سحر دولتشاهی نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان

 • مهم ترین دلیل ازدواجتان چه بود؟

رامبد : یک جایی از زندگی احساس می کنی تنها زندگی کردن دیگر برایت کافی است . احساس می کنی چیزی داری که می خواهی با کسی شریک شوی . می خواهی خبر خوشحال کننده ات را به کسی بگویی که به اندازه تو خوشحال شود . می خواهی شادی ات این جوری دو برابر شود ، به اندازه ات سهیم باشد تا غم کم شود و شادی زیاد اینکه می گویند تا آخر عمر در غم و شادی هم شریک هستیم ، من جنبه مالی زندگی را تأمین می کنم ، ماندانا از این جنبه مالی بهره برداری می کند ، برای ایجاد یک شرایط خوب . من می روم شکار می کنم ، ماندانا می ریزد .

ماندانا : به هر حال داشتن کسی مثل رامبد جذاب است و اصلا ساده نیست . و با توجه به اینکه روحیات ما به هم نزدیک است ، می توانیم زندگی کنیم . از نظر نگاه هم در بعضی مسائل به هم نزدیک نیستیم ولی قلبا همدیگر را دوست داریم .

 • منظورتان از روحیات چیست؟

ماندانا : علایق مشترک زیادی داریم .

رامبد : هر دومان یک جایی علاقه به بالا رفتن مان شبیه هم است . زمانی می خواهی ریسک کنی اگر همراهت با تو نباشد ، خوب نیست . هی مجبوری به خاطر او آرام قدم بردرای تا فاصله ات زیاد نشود .

 • شما همراه هم بوده اید ؟

رامبد : بله !

ماندانا : من خیلی رامبد را درک می کنم ، آدم سختی است . رابطه داشتن باهاش خیلی پیچیده است . شبیه همه آدم ها نیست . آدمی است که نگاهش خاص است . من خیلی چیزها را کنار رامبد یاد گرفتم .

رامبد : من هم خیلی چیزها را کنار ماندانا یاد گرفتم !

 • کجاها احساس کردید رامبد خیلی برایتان خاص است؟

ماندانا : رامبد به چیزهای درست خیلی اعتقاد دارد .

 • مثلا ؟

ماندانا : رامبد خیلی اخلاق گراست . مثلا اینکه من و رامبد مثلا همه آدم ها مشکل داشتیم و به جایی رسیدیم که دیدیم نمی توانیم یک چیزهایی را تحمل کنیم . شاید اگر خیلی ها بودند تصمیم می گرفتند بروند دنبال یک زندگی دیگر ولی برای رامبد این مهم بود که این زندگی را نگه دارد . این برای من خیلی مهم است ، نمی خواست مدارا کند . قدر این چیزی را که داشت ، می دانست . جایی که خیلی آدم ها وا می دادند .

رامبد : همان چیزی که گفتم زن و شوهری فرق دارد ، مثل بچه دار شدن . تو وقتی بچه ای به دنیا می آوری ، نمی توانی بگویی این بچه ام زشت است یا میزان هوشش خوب نیست ، برود یکی دیگر بیاید . نمی شود به زنت هم بگویی برو یکی دیگر بیاید . باید این را داشته باشی .

این مال من است چون انتخابش کردم به زور که وادارم نکردند . چون انتخاب کردم باید ادامه بدهم و قواعد این بازی را رعایت کنم .

 • خسته نشدید از تلاش برای رابطه ؟

ماندانا: خسته هم شده ام اما باید بگذاری دوره خستگی بگذرد .

 • با هم می گذرد یا بدون هم؟

ماندانا : شاید با هم ، شاید هم بدون هم ، در اثر زندگی دستت می آید کجا باید به طرفت فضا بدهی که نفس بکشد .

رامبد: این خیلی مهم است .

ماندانا : کجا باید نزدیک شوی . کجا باید سؤال نکنی که از سؤال خسته می شود .

رامبد : فکر می کنم با این حرف هایی که ما می زنیم ، شما بعد از این گفت و گو زود می روید ازدواج می کنید .

ماندانا : رامبد بعد از ازدواج همه را تشویق می کرد که ازدواج کنند . او مبلغ ازدواج شده بود .

 • ازدواج برایتان ریسک نبود ؟

ماندانا : همیشه ازدواج ریسک دارد ، آن هم با کسی که این قدر مورد توجه است . باهاش می روی بیرون ، می گردی ، همه نشانش می دهند .

 • از این همه توجه به رامبد ناراحت نمی شوید؟

ماندانا : می شدم ؛ اول ها خیلی ناراحت می شدم . بعد برای خودم جا انداختم اوایل ناراحت می شدم چون می دیدم همه این قدر به رامبد توجه می کنند . اصلا همه به او توجه می کردند . این را برای خودم جا انداختم من باید درک می کردم و عمیقا درک کردم . رامبد روابطش گسترده و زیاد است . اگر قرار بود که حساس باشم که قبلا بودم خیلی به من فشار می آمد ، پذیرفتم که رامبد مورد توجه است .

رامبد: مسئله اعتماد است .

ماندانا : من به عشق رامبد به خودم مطمئنم . اگر هم قرار باشد چیزی از دست برود می رود و کاری نمی شود کرد .

 • از این عشق سوء استفاده نکرده اید؟

ماندانا : نه ! رامبد اصلا اجازه نمی دهد ازش سوء استفاده شود .

رامبد : یک چیزی است که تعریف شخصی خود آدم است . من از یک چیزهایی بدم می آید ؛ پشت کسی حرف زدن ، زیرآب کسی را زدن و نان کسی را بریدن . من تلاش می کنم این کار را نکنم حداقل عمدی نکنم ، البته یک بار این کار را کرده ام . حالا اگر ماندانا بگوید بیا با هم زیر آب کسی را بزنیم ، من قبول نمی کنم . نمی گویم چون ماندانا می خواهد ، قبول . اینجا مرز من است . اینجا تعریف من است . من حاضر نیستم به هر کاری تن بدهم .

 • این اعتقادها برای شما چطوری است؟

ماندانا : من هم با رامبد هم عقیده ام . یک جورهایی من و رامبد شبیه هم هستیم و چون توانستیم با هم هماهنگ شویم ، رابطه مان جا افتاد .

 • بعد از چه مدت؟

ماندانا: بعد از یک رابطه طولانی تا عشق مان پخته شود . دیگر خام نیستیم .

رامبد: هیجان اولیه را ندارد ولی پخته شده .

 • شما چه کار کردید تا اعتماد به دست بیاورید؟

رامبد : زحمت کشیدم .

ماندانا : رامبد برای چیزی که باور دارد ، زحمت می کشد؛ خیلی هم زیاد . رامبد اجازه می دهد خودت باشی .

 • فداکاری بیش از حد نکرده ای؟

ماندانا: نه ، افراطی نه!

رامبد : ماندانا آدم مهربانی است ؛ بسیار مهربان است بلند پرواز و معقول است . آدمی است که اهل معاشرت است . رک ، باهوش و مهمان نواز است . همه اینها باعث می شود ماندانا در حالی که با تو همراه است ، استقلال را حفظ کند . این خیلی خوب است . کسی که به اندازه تو برای خودش فضا می خواهد . مخالفت می کند لذت بخش می شود وقتی بفهمی می خواهد برای دو نفر کار خوبی انجام دهد . مخالفت می کنی و بعد می بینی منطقی است . من و ماندانا هر دو یک جوری مثل هم هستیم . هر دو می خواهیم مدیر باشیم . گاهی تقسیم مدیریت کرده و گاهی هم در محدوده همدیگر مدیریت می کنیم . من گاهی زیاد فضولی می کنم .

 • بعد چی می شود؟

رامبد : بحث ، بحث ، بحث . بعد هر کسی می رود برای خودش ، بعد بر می گردیم طرف هم .

ماندانا : این چیزها را نباید بگذاری بماند . رامبد پرمشغله است . من نمی توانم توقع یک زن معمولی را از رامبد داشته باشم .

چیزهای کمتری از رامبد می خواهم . پذیرفته ام که این شرایط رامبد است . هی غر نمی زنم . من باید حرفه رامبد را درک کنم .

 • انتظار یک زن کدبانو را از ماندانا دارید؟

رامبد: جاهایی هم سنتی ام .

ماندانا رامبد از یک خانواده آذری است ، تنها پسر خانواده هم هست . بعد در خانواده ای بزرگ شده که بسیار خانوادگی زندگی می کردند . آنها زیاد با هم رفت و آمد دارند .

رامبد : خب ، خانه که می آیم دلم شام می خواهد .

ماندانا : از در می آید تو هی می گوید: «من گشنمه» . من پذیرفته ام که رامبد الان موقعیتش این جوری است .

 • بعد ماندانا باید غذا درست کرده باشد؟

رامبد : نه ، خیلی وقت ها هم از بیرون غذا گرفتیم .

 • حرفمان درباره وظیفه ماند ، تقسیم نقش ها بر چه اساسی بوده؟

ماندانا : توقع نداشتم که رامبد یک کارهایی را بکند . بعد دیدم که با این همه توقع ، رامبد نمی تواند کارهایی را انجام دهد . این آدم این است ، من خصوصیاتش را پذیرفتم . من نمی توانم از رامبد توقع داشته باشم که کارهای خانه را انجام بدهد چون اصلا این جوری نیست مدلش این جوری نیست . این چراها بود ولی از یک جا گفتم خود «چرا» بد است . من دیگر نمی گذارم افکار منفی بیاید چون اعتماد دارم دیگر با خودم نمی گویم رامبد حالا سر کار چه کار می کند . الان وظیفه من ، این است که رامبد به حرفه اش برسد . من هم به لذت ها و آرزوهایم می رسم و فضای خانه را هم مدیریت می کنم .

رامبد : ماندانا در زندگی معاشرت دارد و مشغله ای که خودش به آنها می رسد . اگر کاری باشد که مجبور شود برود و در زندگی خصوصی دخالتی نداشته باشد ، من باید باشم . خب ،

این جوری نیست که من بگویم تو نباید بروی چون من هم کار دارم .

ماندانا : من نمی گذارم رامبد از کارهایش بیفتد .

رامبد : ماندانا چون زمان را خودش می تواند مدیریت کند ، مدیر خانه هم هست . گاهی هم باید سر یک میز گرفته شود بگذاریم کنار ، این اتفاق باید بیفتد نمی توانم بگویم این کار را نمی کنم . یک جاهایی من تنبلی می کنم گاهی خودم را لوس می کنم و خیلی هم لوسم چون در یک خانواده سنتی زندی کرده ام و فرصت بوده به بچه ها رسیدگی شود . من لوس شدم در خانه ، بعد در حرفه ای بودن لوسم کرده اند .

بازیگری آدم را لوس می کند . من چون وقت زیادی داشتم برای لوس شدن ، لوس شدم ، گاهی ۱۸ساعت سرکارم . منزوی هم نیستم . من در بده و بستانم با آدم ها ؛ از کارگردان گرفته تا کسی که چایی می ریزد .

من با همه دوستم . بعد می آیم اینجا خوم را لوس می کنم . علاوه بر آن ، گاهی این قدر کلافه ام که باید یکی جمعم کند .

ماندانا : اینجا من توقعم را پایین می آورم و می گذارم رامبد باشد .

رامبد: من یک مقدار زیادی انتقادی ام . وقتی می بینم چیزی خطاست ، رک می گویم .

ماندانا: کاملا کارگردانی می کند .

رامبد: از آن طرف هم بدی را می گوم ، هم خوبی را این را هم کنار بقیه چیزها بگذارید .

 • نکته های منفی را در رابطه با ماندانا چطور مطرح می کنید؟

رامبد: همه جور .

 • این رک گویی چقدر برایتان مهم است؟

رامبد : من یک مقداری خودخواهم و اگر خودخواه نبودم بازیگر نمی شدم . می گویم من این جوری فکر می کنم ، اگر به او برخورد ، می پرسم چرا به تو برخورد .

اگر در کار باشد خیلی به من ربط ندارد . اگر در موقعیت رابطه با ماندانا باشد ، می گویم این کارت اشتباه است و باعث می شود ما ضرر کنیم . شده من یک جوری گفتم که ماندانا به اش برخورده . گاهی جبران کردم گاهی هم گفتم همین که هست . ماندانا بررسی می کند و می فهمد که درست بوده .

ماندانا : رامبد خیلی به محیطش توجه می کند ، پس چیزی را همین جوری نمی گوید و نمی شود .

رامبد : برای من واژه ها مهم اند . واژه ها برایم معنی دارند چون سعی می کنم چیزی را الکی نگویم ، الکی هم نمی شنوم .

 • هیچ وقت آدم ها را سوژه نمی کنید؟

ماندانا: رامبد آدم ها را دست کم نمی گیرد . ممکن است چیزی به نظرش بامزه بیاید . من این کار را می کردم یا متلک هم می گفتم . از رامبد یاد گرفتم متلک نگویم . رامبد خیلی آدم جدی ای است .

 • الان رابطه تان عاشقانه است یا عاقل شده اید؟

رامبد: هر چیزی بلدی می خواهد ، عشق هم بلدی می خواهد ، خیلی هم بلدی می خواهد . در رابطه ، ظرافت ها را یاد می گیری . تو هر قدر عاقلانه تر رفتار کنی ، بهتر عشق می ورزی . با معاشرت با دیگران فرق دارد ، وقتی با یکی هستی همه چیزت مشترک است . اگر شرایط زندگی ات به هم بریزد ، به هیچ کس دیگری ربط پیدا نمی کند ولی به او ربط دارد . هر قدر من آسیب ببینیم ، ماندانا هم آسیب می بیند در هر شرایطی ، اقتصادی ، عاطفی ، اجتماعی .

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان

 1. محمد
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۲

  سلام به همه دوستان گلم لطفاً خیلی راحت نظر ندین خدا و خودشون میدونن چرا جدا شدن لطفاً به جای این حرفا براشون دعای خیر بکنید و آرزوی خوشبختی

 2. بنده خدا
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴

  سلام ، منهم با دوستانی که نظر دادند خوبه که انسان حریم خصوصی افراد را محترم بشمارد ، همانطوری که دوست دارد در مورد خودش اینجوری باشه موافقم ؛ نکته دیگه اینکه آقای جوان یا هر شخص دیگر مشهور یا غیر مشهور ، خالی از خطا نیست ! و همه ما چنانچه در موقعیت آن افراد قرار بگیریم شاید همان کاری را بکنیم که او کرده یا می کند ! پس چرا برای خودمان حق انجام هرکاری را می دهیم ولی دیگران را …؟!( با آرزوی اوقات خوش و خرم برای همه ملت شریف و دوست داشتنی ام )

 3. دیده بان
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴

  چهاباره وپنج باره هم میخوادازدواج کنه ،کی ،بعداین اسمش ازدواج و تشکیل خانواده یا کفش خریدن،.

 4. علی
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱

  سلام دوستان خواهشا قضاوت نکنید حداقل بروزش ندین قضاوتتون رو …

  • صبح
   ۱۳۹۶/۰۶/۳۱

   سلام دوستان.تا حدود زیادی نارحتم اول این که محرمه دوم این که اوله مهر داره شروع میشه و سوم اینکه دیگه خندوانه تموم شد.یعنی یکهو انگار سونامی اومده.آقای جوان تو رو خدا بعده محرمو صفر بازم برنامه خندوانه رو ادامه بدین.چون میدونید که مردم افسردن.خدا خیرت بده.خوشبخت بشی.انشاءا.. یکی یکی بچه هدی قدو نیم قد به جمعتون اضافه بشه.راستی خانوم جواهریان خیلی عزیزه.هواشو داشته باش.هر دو تو نو دوس دارم.

 5. زکیه
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

  سلام بنظرم رامبد جوان خیلی آدم خوبیه که باعث ایجاد خنده روی لبهای مردم میشه خدا خیرش بده.خلافم نکرده زن شرعی گرفته

 6. الی
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

  سلام هر کسی مسول زندگی خودشه ما هر کدوم یه شغلی دلریم و سعی میکنیم اونو خوب انجام بدیم مهم اینه که اقای جوان کارشونو به بهترین صورت انجام میدن زندگی خصوصیش به ما ربطی نداره کسایی هم که میگن اینا الگو جونا ان اگلوی ماها پیامبرا و امامانونن و اگه کسی میخواد از یه فرد معمولی الگو بگیره دیگه خودش مشکل داره تازه ازدواج یه امر خیلی مهمه و بعضی وقتا ادم باید جدا شه واقعا حالا واسه این اقا دو دفعه پیش اومده مگه جرمه به جای تهمت یه نگاه صادقانه به زندگی و وفاداریتون بکنید و فرض کنید ذره ذره زندگیتون زیر ذره بین باشه واقعا سخته بعد خودتونو قضاوت کنید نه دیگرانو خدا اون بالاس اقای حسینی نیمه شو درست پیدا کرده و داره به وظیفه اش عمل میکنه مطمنا اقای جوانم اگه نیمه اشو درست انتخاب کنه وفاداره تازه وقتی دو نفر خوش و خرم باشن که دیگه جدا نمیشن و بعد جدایی هر کدوم رها میشن

 7. باران
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

  رامبد جوان از این سه تا زن بچه هم داره?

  • admin
   ۱۳۹۶/۰۶/۳۱

   با سلام و احترام
   خیر بچه ای ندارند اما اینطور که در برنامه سه ستاره اعلام کرد امسال پیگیر بزرگ کردن خانوادش هست و میخوان بچه دار بشن .

 8. پریسا
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

  آقای جوان هر چند تو کارش و بازیگرش بی نظیر باشه ، ولی به زندگیش گند زده ، نتونست زندگی اولش رو نگه داره ، به نظر نمیسازه ، آخه به عقل شما کسی که سه تا زن میگیره مشکل از مرده یا زن؟؟؟

 9. سارا
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹

  سلام نمیدونم رامبد جوان این نوشته ها رو دنبال میکنه اصلا ب گوش میرسه یا نه اما واقعا خیلی دلم میخواست بهش میگفتم آقای جوان مراقب بازش به هر دلیلی از نگارجون جدا نشی ک اگه جدا شدی معلومه لنگ کار از خودت.آخه نگار ی معصومیت خاصی داره ک هر کی ک بفهمه مطمعنن با این نظر هم عقیدس

 10. ali
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹

  چرا انقدر تو زندگی مردم سَرَک میکشین حالا یک ادم مشهور باشه یا کس دیگه چرا انقدر ادمارو قضاوت میکنید نکنید این کارو عزیزان نکنید.

 11. محمد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹

  شاید یه چیزی ازشون دیده طلاق داده زن ها مقصرن نه مردا

 12. زهرا
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶

  البته درمورد دیگران که نباید قضاوت کرد ولی متاسفانه درمیان قشرهنرمند وبازیگرطلاق زیاده شده ودلیلش به نظرمن پاببند نبودن به اصول اخلاقی هست

 13. ناشناس
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳

  هر فردی تو زندگی تجارب خاص خودش رو داره . براساس تجارب خودمون ، دیگران رو قضاوت نکنیم . این فکر می کنم بهتر از هر ظن و گمانیه. ظن و گمان بد هم که گناهه !

 14. mmmiii
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲

  رامبد جوان لطفا بچه ی خودرا بیا ور در خندوانه

 15. نام شما ؟سماء
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴

  اخه من موندم تو اظهارات شما….یکی دیگه میره زن میگیره شماچرانگرانید?

 16. نام شما ؟سماء
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴

  یکی کمه دوتا کمه دوتا خاطرجمه?

 17. یامین
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱

  در خندوانه که خیلی خوب هستند اما در…؟نمیدانم

 18. نامشخص
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

  رامبد الهی قربون اون شکم گوشتیت بره نگار خخخخخخخخخخ

 19. راحیل
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

  سلام
  رامبدم!!!خیلی عاشقتم و واقعا از ته ته ته قلبم خیلی دوستت دارم حتی از خودم بیشتر و امید وارم همیشه سالم باشی. همیشه درقلب و ذهنم خواهی ماند.

  • غلام
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

   رامبدت؟خخخ مال توشد؟؟خخخخخ

 20. مریم
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

  سلام. خدا خودش بهتر میدونه چرا اقای جوان سه تا زن گرفته پس لطفا درباره ی زندگی دیگران قضاوت نکنید

 21. هستی
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸

  اقای جوان به عنوان یک هنرمند در حرفه خود کم نذاشتن.
  اگر همه در هر جایگاهی که هستن بهترین توان خودشون (their best) رو نشون بدن همه چی عالی پیش میرفت.
  تلاش ایشون در 100 بودن در حرفه شون ستودنی است.

 22. مجتبی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۴

  سلام.بخدا قسم آدم های اینجوری نمی تونن برای عرصه ای به این مهمی مفید باشن بلکه فقط آسیب میزنن.

 23. بهار
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸

  در این مملکت بی در وپیکر چنین افرادی خوب پا می گیرند و متاسفانه جنس مرغوب هم زود خودش می بازه

  • شیوا
   ۱۳۹۵/۱۰/۰۶

   خوب

 24. Sara
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۱

  عجب اشتهاااایی. داری رامبد
  کم نیاری ها
  اینم طلاق بده برو چهارمی رو بگییییر!!!!!!

  • طنین
   ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

   همینوبگووالا

 25. قالیشویی
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

  ممنون از سایت خوبتون

 26. قالیشویی
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱

  آقای جوان بازیگر و مجری خوبی هستند

 27. امین
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۸

  حیف عمر سحر دولتشاهی که با همچین مردی زندگی مرد می واقعا دلم به حال سحر دولتشاهی می سوزه من یکی از کسایی هستم که واقعا کارهای این خانم را دنبال می کنه

  • الینا
   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹

   نمیشه این حرفو زد چون تو زندگی ک وارد میشی میفهمی ک تو یک چیزهایی با طرفت تفاهم نداری لابد اقای جوان یا خانم دولتشاهی تفاهم نداشتن با اقای جوان زندگی و شوهر یا زن مثل هندونه در بسته میمونه نمیشه ادم همون اول تا اخر بتونه با اون شرایطی ک نمیتونه زندگی کنه

 28. مینا
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹

  من فکر میکنم سحر دولتشاهی ولقا حیف بود من اون موقع خیلی افسوس خوردم که اونو ول کرده و رفته سراغ نگار جواهریان !

  • bahar
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

   بایدازرامبدبپرسیم بعدنگارجواهریان نوبت کیه واالا

  • الینا
   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹

   رامبدت واقعا خجالت داره ک برایه خودت ارزش قائل نیستی رامبد به یه طرفشم حسابت نمیکنه پس بهتره سفره خودتو جایه دیگه باز کنی علاف آدمی ک سه تا زن هنرمند گرفته تورو ب …. حساب نمیکنه خدافظ مچکرم

 29. ریوتا
  ۱۳۹۵/۰۵/۰۴

  حالا به هر زبونی بگیم که درمورد دیگران نظر ندید
  مگه کسی گوش میده؟

 30. میکروفن کنفرانس
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱

  ممنونم از سایت خوبی که دارید موفق باشید

 31. سهیلا
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۱

  بامنصورموافقم رامبدیک آدم عصبی وهوسبازه که صلاحیت مجری گری خندوانه رانداره

 32. الههe
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۵

  دقیقا….اگه مسلمونین یا نامسلمون مهم نیست.اما وجدان که دارین…پس بچسبین به زندگیه خودتون.حالا به خوبیه خودتون رامبد و امسال رامبد و که ممکنه فقط بدشانسی آورده باشن و ببخشیییییین!!!!

  • دیده بان
   ۱۳۹۶/۰۷/۰۴

   عقل کل مثلا یه الگو هست

 33. ی بنده خدا
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۵

  یاد بگیریم و بدونیم که همونطوری که خدا گناهان ما رو مخفی نگه میداره ما هم باید کاری به کار همدیگه نداشته باشیم وقتی به طور واضح ههمون میدونیم رامبد از تجسس توی زندگیش بدش میاد چرا باید تو زندگیش نظر بدیم خیلی هامون بدمون میاد کسی راجب زندگیمون حرف بزنه پس چطور ب خودمون اجازه میدیم انقدر صریح و بی پرده راجب زندگی کس دیگه ای نظر بدیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 34. الهه
  ۱۳۹۵/۰۴/۰۲

  انقدر زود قضاوت نکنید!!!تجسس و غیبت و تهمت از گناهان کبیره هستند.هیچکس از دل کسی خبرنداره!جز خدا. رامبد باید خیلی بخشش داشته باشه،تا حلالتون کنه.

 35. نازى
  ۱۳۹۵/۰۳/۳۰

  اصلا هم بى نظیر نیست
  بى جنبست
  اجرا کردنش خوب نیست بد هم نیست
  بى مزست
  اولش فکر مى کرم زناش به خاطر بى مزه بودنش ازش طلاق گرفتن
  ولى انگار نه خیر
  خودش طلاقشون داده
  بیچاره سحر

 36. پارمیدا
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

  این بشر سیرمونی نداره

 37. محدثه
  ۱۳۹۵/۰۳/۱۳

  دوستان،هم میهنان،عزیزان،تورو خدا ان قدر راجع به هم دیگه تجسس نکنیم.قضاوت نکنیم.
  چرا ان قدر تو زندگی بازیگرا و ؟آدمای معروف هستیم و نظر میدیم؟گناهشون چیه جز این که عاشق مردمن وبرا دل مردم دارن کار میکنن

 38. مریم
  ۱۳۹۵/۰۲/۱۴

  سلام
  هنوز صحت ازدواج رامبد جوان و نگار جواهرایان تایید نشده .

  • admin
   ۱۳۹۵/۰۲/۱۴

   با سلام و احترام
   با توجه به شواهد و حضور رامبد جوان و نگار جواهریان باهم در جاهای عمومی تاییدشده دیده میشه البته خود رامبد جوان و نگار جواهریان هنوز تایید نکردند و رد هم نکردند .

  • نیلوفر
   ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

   از کجا معلوم تایید نشده خیلی تایید شده من تمام زن هاشو دیدم چون خود نگار خواهرم هست

 39. عسل
  ۱۳۹۵/۰۱/۳۱

  لطفا تو کار دیگران دخالت نکنید

 40. zohrr
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۸

  زن چهارم کیه؟خدا خودش میدونه

 41. پریسا
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۱

  روتو برم رامبد بنظرم با هیچکس نمیسازه از ازدواج سومش معلوم شد هه خانما مقصر نیستن

 42. erfan09361618033
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۵

  ازش بعیده اینقدر سست عنصر باشه

  • علی
   ۱۳۹۵/۱۱/۲۸

   سست عنصر تویی که شماره موبایلتو گذاشتی به جای اسمت

  • الینا
   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹

   برو شمارتو پاک کن چون کسی خر نمیشه ب تو اوسگول زنگ بزنه بعدشم اقای جوان منتظر نظر شخص شما بودن ک ببینن چی میگین سست عنصر ههههق ههههههق حالم ازت بهم خورد برو اگه شخصیت داری شمارتو پاک کن

 43. سارا
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

  لطفا تو کار دیگران دخالت نکنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید

  • سحر
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   به نظرم یکی هم کافی بود

  • سحر
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   به نطرت رامبد آدم خوبی هست؟

  • سحر
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   چرا اینقد زن طلاق میده؟

  • سحر
   ۱۳۹۵/۰۵/۳۱

   رامبد جوان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • الینا
   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹

   دقیقا گل گفتی

 44. سارا
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

  اخه این که دولتشاهی است

  • سارا
   ۱۳۹۴/۱۲/۲۴

   افرین رامبد 4 تا دیگه بگیر واقعا افرین داره پسر های امروزی 1نمیتونن بگیرن
   افریییییییییییییییییییین

 45. منصور
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۲

  با سلام و عرض ادب
  1- سالها پیش که شهاب حسینی مجری تلویزیون بود از رامبد پرسشی مطرح کرد که بسیار بی ادبانه و از روی غرور جواب شهاب را داد..
  2-از نزدیک آقای رامبد را در برنامه خندوانه دیدم آنجا هم پشت صحنه با مهمانان و تماشاگران برنامه با بی ادبی صحبت کرد

  3-از آنجا که خودم مربی یوگای خنده ام به یکی از همکارانشان گفتم که آقای جوان این سبک برنامه را از یوگای خنده اقتباس کرده و بهتر است رفرانس کارش را حداقل به همکارانش بگوید(اخلاقی اش همین است) ولی همکارشان گفتند این ها همه از تراوشات ذهن خود آقای رامبد است!! با اطمینان می دانم که اینطور نیست. از ایشان خواستم نظرم را به رامبد منتقل کند یا بشود با ایشان صحبت کنم که نشد. 4- بعدا هم که فهمیدم دو بار از همسرانش جدا شده و مثل دونالد ترامپ عمل کرده نه مثل آقای شهاب حسینی خوش اخلاق و وفادار!!
  هر چند قضاوت قطعی را هم دوست ندارم و همه این ها را به عنوان شواهد و قرائن احتمالی و بر اساس احساس دلم می گویم ( اغلب به من دروغ نمی گه!!) ولی ممکن است همه این ها هم اشتباه باشد و خود من در اشتباه باشم

  ولی نتیجه ای که می خواهم بگیرم: دوست داشتم آدم خوش اخلاق تری در بین هنرمندان( آقای خمسه یا مهران مدیری یا رضویان یا..) ، یا یک مربی کار کشته یوگای خنده( البته نه بنده کم تجربه!) یوگای خنده را در تلویزیون اشاعه می داد تا این کار که از نظر من مقدس است و خدا پسندانه لوث نشود. چون اصل یوگای خنده، خنده بی دلیل و پاک و معصومانه است که کسی دستمایه خنده ما نمی شود و مجری هم صادقانه و با نیت احترام واقعی به همه و بدون نگاه از بالا و با دید یکی بودن همه، برنامه را اجرا می کند و…….

  • زهرا
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۸

   به نظرم خیلی دورو هست.هر کسی را می بیند عاشقش می شود پناه بر خدا.از این مصاحبه اش هم معلوم است خودخواه است،زن دومش راست گفته که رها شده!!!

  • محدثه
   ۱۳۹۵/۰۳/۱۳

   آقای محترم
   شمایی که ان قدر راحت راجع به دیگران نظر میدید،خوبه یه کم نگاهتون و ببرید بالا و ببینید کسی که باید قضاوت کنه نمیکنه.همه چی رو می پوشونه.ستارالعیوبه.من نمیگم آقای جوان عیبی داره . نه . من مشکلم با شماهایی هست که ان قدر راحت راجع بع هم نظر میدین.
   آقای جوان بی نظیرن.

  • D.d
   ۱۳۹۶/۰۱/۲۲

   سلام دوست عزیز
   من تابه حال ۵بار به این برنامه خندوانه رفتم ودیدم که ایشون چقدر با مردم صمیمی اند
   اما اقای مدیری از همه فرار میکنه و توی برنامه دورهمی (که خودم رفتم)از یه در دیگه میاد تو
   به نظرم بهتره مردم انقدر بیخودی قضاوت نکنن و تهمت نزننن
   مخصوص شما اقای بی منطق

  • حدیث
   ۱۳۹۶/۰۶/۳۰

   چقدرم که شما خودت راجع به اقای مدیری پیش داوری نکردی !اگه بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن!من نمیخام راجع به ازدواجاش قضاوت کنم به خودش,مربوطه ولی بنظرم مدیری ازجنس مردمه وداره مشکلاتشون رومیگه ولی رامبدتوچندقسمت مردم ایران روبیکار تلقی کرد که دارن به اون وامثال اون حسادت میکنن انقدر ادم گرفتارتواین کشورهست که کسی رامبدرو یادش نمیاد واینکه بقول رامبداگه این ادمای بیکارنباشن این هنرپیشه ها جای توی مملکت ندارن

 46. دخالت ممنون
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

  واقعا که
  مثلا بعضی از شما ها تحصیل کرده هستید
  نباید بدون اینکه از چیزی خبر داشته باشید قضاوت عجولانه کنید
  شاید ۳ زن گرفتن و طلاق دادن باعث شک و تردید در روحییات و اخلاقیات شما در باره این آقا شود ولی نباید دخالت بی جا بی مورد کنیم
  به خودش و خدای خودش و اون سه تا زنش مربوطه نه من و شما

 47. سان
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

  آخه آین عکس که داره عقد میکنن ماندانا روحی نیست که….یه سرچ کنید ماندانا روحی و لطفا

  • admin
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۵

   با سلام و احترام
   عکس پایین که ماندانا روحی و رامبد جوان کنار هم هستند رو با عکس عقد مقایسه کنید واضحه خودشون هستند .

 48. لیلا
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۶

  چه حرفا..آخه شما از زندگی هی نفر که هیچ نسبتی باهاش ندارید چی میدونید..این انرژی ها رو درست کردن اخلاق وقیحانه خودتون بکنید.چی کار مگه.یکی رو طلاق داده اونیکی رو گرفته همزمان که سه تا زن نداشته!

  • زهرا
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۸

   وقتی همسر شما سر کار عاشق یکی دیگه شد می فهمی!

 49. کوروش
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۲

  منم بودم همش میخندیدم

 50. mehrnoosh
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۱

  از وقتی فهمیدم اسم فیلم جدیدشو گذاشته “نگار” دلم میخواد کلشو بزنم تو دیوار!والا سحر چش بود به این خوبی؟
  من تو خندوانه خیلی ازش خوشم میاد اما تو زندگی خصوصی نمیدونم…به هر حال خدا جای حق نشسته ما هم نباید قضاوت کنیم ولی مطمعنم اگه 3 تا زن نگرفته بود خیلی محبوب و دوست داشتنی بود برنامش هم که ماشاا… خیلی خوب گرفته
  نمیدونم والا!!!

 51. جمشيد
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

  با درود فراوان

  شاید همه ما بهتر باشه قبل از قضاوت در مورد یک موضوع از نگاه یک خانم یا آقا ، از نگاه یک انسان و بدون گرایش جنسیتی به مساله بیاندیشیم. در جامعه ایرانی نگاه به مواردی مثل موضوع اقای جوان، مثل نگاه به فوتبال استقلال و پرسپولیس هست که هر کدام از طرفین صرفا با نگاهی جانبدارانه و متعصب به بازی نگاه میکنند که چه بسا از لذت بردن از بازی دور میافتند.
  کمی بیشتر بیاندیشیم…

  • زهرا
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۸

   برادر من خدای نکرده اگر همسر آینده شما سر کار عاشق مرد دیگری بشود هم اینطور فکر می کنید.استغفرالله.

 52. sara
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۸

  نمیدونم چرا هر عقدی رو که خاتمی و حامیانش می خونه به طلاق منجر میشه؟

  مث آزاده نامداری و فرزاد حسنی
  مث اینا
  و مث بقیه ///

  • پریسا
   ۱۳۹۴/۱۱/۱۱

   واقعا شما آمار دقیقی دارین از تعداد کسایی که توسط این اشخاص عقد شدن و آمار دقیقی دارین از کسایی که طلاق گرفتن و نسبت دقیقی رو محاسبه کردین که این طور می فرمایین؟
   اشخاص نیازی به کسی ندارن و خودشون هم می تونن خطبه ی عقدشون رو بخونن. آیا اگر خودشون خوندن عامل طلاقشون این بوده که خودشون خوندن؟ آیا زندگی آدما وابسته به اینه که چه کسی خطبه ی عقد رو خونده باشه؟

  • جسیکا
   ۱۳۹۵/۰۱/۰۴

   چه ربطی به آقای خاتمی داره آخه.
   خوبه یکم عاقلانه فکر کنیم.با هم تفاهم نداشتن دلشدن خواسته زندگی خودشون بوده طلاق گرفتن.
   شما اگه عاقد خوب میشناسی معرفی کن همه بریم پیشش

 53. باران
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۸

  یادمه رامبد جوان تو یکی از گفت وگو هاش با مهمونش گفت که ازدواج ادم رو از خیلی از مشکلات نجات میده.خصوصا اینکه اقای جوان در چنین موقعیت حساس اجتماعی هستن وهمه ماهم میدونیم خیلی ها منتظر سوء استفاده کردن از بعضی مردهای هنرمند هستن .به شخصه میگم (رامبد بهترین کارو کردی خوشبخت باشی )

 54. ریحانه 15 تهران
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۹

  نوش جونش 30 تا زن بگیره

 55. ستاره
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۸

  نکنه زن جناب خان بی شوهر بشه

 56. حنانه
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۷

  این یک دروغ بزرگه توی فایبرباکس سرچ کنید که این خبر دروغ است می فهمید

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۷

   با سلام و احترام
   حنانه خانم منظورتون کدوم خبره ؟
   یعنی رامبد جوان و ماندانا روحی ازدواج نکردند ؟؟؟؟
   این خبر که در تمام بیوگرافی های رامبد جوان تایید شده .
   فایبرباکس دیگه چیه ؟

 57. فرشته
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۴

  رامبد عزیز فک میکردم ظاهر و باطنت یکیه ولی………..

 58. دلارام کیانی
  ۱۳۹۴/۰۷/۳۰

  به نظر من تا توی اون شرایط قرار نگیریم نمی تونیم نظر بدیم …
  پس شما ها هم نظر ندین….

  • reza4111
   ۱۳۹۴/۱۰/۱۸

   shayaaaaaaaaaaaaaad ye rooozi

 59. ایمان
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۹

  ملت چه بیکار شدن…به شما چه مربوط ِ کی چیکار میکنه

 60. mandana
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۸

  من نمیدونم تو چه جوری وقت کردی خندوانه بسازی وای مگه میشه

 61. arezoo
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۵

  هنرمندان نوعی الگو قرارمیگیرند برا ملت بداموزی داره رامبد خخخخخخ

 62. مهتاب شکیبا
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۵

  با سلام
  من متن بالا رو کاملا با دقت خواندم و همه کامنت های دوستان را هم مطالعه کردم
  فقط میتونم یه چیزی بگم بیاییم به زندگی خصوصی همدیگه کاری نداشته باشیم
  بیاییم یاد بگیریم قضاوت نکنیم
  بیایییم انرژیمون رو صرف خودمون و خانوادمون کنیم
  باور کنید همه انسانها فهمن و خودشون میدونن توی شرایطی که دارن چطور تصمیم بگیرن و چطور زندگی کنن
  بیاییم همه رو آنطور که هستن دوست داشته باشیم

 63. محمد
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۵

  این مردک رو با شهاب حسینی مقایسه کنید اونم مشهوره به مراتب خیلی معروفتر استاد تو کارش اینجوری دیگه گندشو در نیاورده مثل این !!!!

 64. ابراهیم
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۴

  سلام
  بنظرم فقط بعضی از بازیگرها فقط بعضی هاشون معنی وفاداری رو
  درک میکنند. تا حالا ندیدید که خانمها کار کنند شوهراشون جانباز و از کار افتاده باشن؟؟ و برعکس.پس بنظر من اقای جوان ضمن داشتن کلی اخلاقیات خوب و ستودنی از لحاظ وفاداری به همسران کم کاری کردند و نبود این خصیصه باعث میشه ارامش طولانی مدت نداشته باشن و هر چند سال بخواهند ازدواج مجدد بکنند.

  • زیبا
   ۱۳۹۴/۰۷/۱۵

   خواهش می کنم اینقد در باره زندگی شخصی رامبد جوان قضاوت نکنید چون ما نمی دونیم تو ی زندگی شخصی ایشون چه اتفاقی افتاده

 65. s.y
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۲

  رامبد جوان مگه زن اولت با تو چی کار کرده بود که طلاقش دادی یا همین سحر جون گناه داشت چرا این کارو به خاطر نگار جواهریان کردی انشا الله خدا خودش اه زن اول و دومت رو بگیره.

 66. احمد
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۹

  رامبد فقط امیدوارم جنابخان رو به مسیر خودت نکشونی

 67. قضاوت بی جا ممنوع
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۷

  اقای رامبد جوان بسیار ادم خوب و مهربون وفهمیده ای هستن . چرا در موردش این جوری فکر میکنید . شاید از اول اینقدر روی خانومها اینقدر ر بی تجربه بوده که بده اج ناموفق داشهباشه . اخه مگه شما جای ا. چین چی گذشته یا چی شده . کاش ما مردم ایران قضاوت و بذاریم کنار .

  • رضا خان میرپنج
   ۱۳۹۴/۰۷/۱۳

   دراینکه آقای جوان با اخلاق هستند شکی نیست اما باید قبول کرد شاید در کادر تلویزیون با اخلاق هستند نه در منزل.شما با ایشان زندگی کرده اید؟

 68. علی اکبر
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۵

  واقعا تو یک کلیپ زیبا از آقای جوان دیدم که به گفته یکی از امامان که میگفت: اگر کسی عیب کسی رو تو جمع بازگو کنه به دنیا نمیره مگه اینکه اون گناه یا اون کار رو کرده باشه

  بیاید دوستان اگر میخوایم درمورد کسی قضاوت کنیم واقعا تو همه شرایط خودمونو جای اون طرف بزاریم و بعد قضاوت کنیم به نظرم قضاوت فقط کار خداست و فقط اون از دل بنده اش خبر داره

  • احمد
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۹

   رامبد فقط امیدوارم جنابخان رو به مسیر خودت نکشونی

 69. باران
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۴

  ایشالاچهارپنجمیشم میبینیم!!!!!!!!!!!!
  همه بگین ایشالا!!!!!!!!!!!!!!
  بچه ها دیروز تو خواب دیدم زنش شدم….خدااز خونه ها دور کنه بگین امین…!

 70. حامی
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۳

  بازیگرها واقعا بازیگرن.شخصیتشون اون چیزی نیس ک ما تو تلویزیون میبینیم

 71. گندم
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

  فدات ستاره بچینی چهار پنج تا زن دیگه بگیری طلاق های پش سر هم بگیری بوس بوس حالا باهم بخند خندوانه

  لایک به وجودت گل گفتی

  • خشگله
   ۱۳۹۵/۰۱/۱۵

   خوب بیدو ازپاسختان خنده دروکردیم….خخخخخخ هههههههه خه هخ

 72. آرش
  ۱۳۹۴/۰۶/۳۱

  سلام.

  شهرت داشتن هم جنبه میخواد که ایشان نداره. خوب بنده خدا دنبال کسب تجربه است.

 73. نیلوفر سعیدی
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۹

  فدات ستاره بچینی چهار پنج تا زن دیگه بگیری طلاق های پش سر هم بگیری بوس بوس حالا باهم بخند خندوانه

 74. نیلوفر
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۹

  فدات ستاره بچینی چهار پنج تا زن دیگه بگیری طلاق های پش سر هم بگیری بوس بوس حالا باهم بخند خندوانه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

  • setiii
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

   Vaaaay ali bood????????

 75. عاشق خسته
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۹

  بله . درسته. شاید آقا رامبد توی زندگیش مشکلاتی داشته باشه که به هیچ احد الناسی مربوط نمیشه . ولی به نظر بنده یک بازیگر . خواننده . بازیکن و … وقتی به شهرت می رسه و در اجتماع محبوب میشه باید به فکر وجه ی خودش توی اجتماع باشه . منظورم شخص خاصی مثله رامبد جان یا شخص دیگه ای نیست . فقط جهت اطلاع گفتم با تشکر از همه کاربرا خوش باشید
  عاشق خسته

 76. دانیال
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۹

  این دخترایی که فاز روشن فکری اینارو گرفته میخوام بدونم اگه یکی خواستگاریشون بیاد که دوبار ازدواج کرده باشه قبول میکنن اون ازدواجو؟؟؟ازدواج اولش شاید اشتباه کرده باش عیبی نداره ازدواج دومش که دیگه پخته شده بود چرا طلاق گرفت؟؟ایشالا ازدواج چهارمی یا پنجم نصیب دخترای روشن فکر بشه

 77. امیر حسین رستمی
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۸

  فکر بد در مورد رامبد نکنید زندگی خصوصی خودشه

 78. نسیم
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۸

  واقعا خانما نشون دادن خیلی روشن فکر ترن
  آقایونی که دارین قضاوت میکنین نذارین راجبتون قضاوت کنیما
  حالا طرف مشهوره آمارش زود پخش شده اگه شما جاش بودین …..
  هروقت خواستین راجع به کسی قضاوت کنین اول کفشاشو بپوشید و راهی که رفته برید…

 79. hadiiis
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۷

  به نظر من چون آدم احساسیه توی زندگیش شکست داشتن.که به خودش مربوطه ما باید به انسانیتش نگاه کنیم نه به زندگی خصوصیش

 80. صادق
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۷

  دقت کردید هرچی طرف مشهور تر میشه و به پولو پله ای میرسه و به شهرت میرسه بیشتر هوس و شهوت داره حالا رامبد جوان هم اینجوریه از این یکی خوشش نمیاد میره سراغ اون یکی خوش بحالش کاش ما هم اینقدر پول میداشتیم تند تند زن عوض میکردیم

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۶/۲۷

   با سلام و احترام
   اینطوری که شما میگید نیست .
   الان خیلی از بازیگران هستند که با اینکه چندین برابر رامبد جوان شهرت دارند و فیلم های پرفروش به بازار میدن فقط به ازدواج اولشون پایبند بودند .
   در ضمن اینطوری قضاوت کردنم درست نیست . شاید در زندگی شخصی رامبد جوان مشکلاتی بوده که خب ما بی خبریم .
   یک طرفه به قاضی رفتن کار اشتباهیه .

 81. آنیتا
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

  آقا دلش خواسه.زورش میرسه.والا حاضرم ۴میش من باشم‌.بسسسسکه عشقه این مرد ‌. ۷۰ایم هستم با اجازتون.

  • نسیم
   ۱۳۹۴/۰۶/۲۸

   آنیتای عزیزم شما شناسنامت فقط 70ه ظاهرا تو 80 استپ زدی هنو بلوغت تکمیل نشده

 82. zahra
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

  خانما اقایون اقای رامبد جوان اگه هرکاری میکنن به خودشون مربوطه لطفا قضاوت نکنید ایشون هم دلایل شخصی خوشونو دارن باید نظر همه رو محترم دونست من که خیلی دوسش دارم و خیلی ادم خوبیه

 83. ترمز
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

  ساقل

 84. sajjad
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۱

  واقعامتاسفم.فکرشونمیکردم ک رامبدهچین ادمی باشه رامبدجان ایشالا همینجوری پیش بری فک کنم 2/3تادیگ بگیری.

 85. مها
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۱

  مانمیتونیم قضاوت کنیم واززندگی مردم خبرنداریم ولی این کارآقای جوان هم وجه ی خوبی توی جامعه نداره به نظرمن بایدراجع به زندگیایی که تشکیل میدن بیشتردقت کنن.

 86. آرش
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۶

  میخای چهارمی پنجمی هم بگیر شاید رکود جهانی رو زدی بهت مدال دادن اسمت یکوقت دیدی تو کتاب گینس ثبت شد تو میتونی

 87. هما
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۶

  من اصلا نمیخوام در مورد زندگیش قضاوت کنم بیشتر به این فک میکنم شاید بد شانسی تو زندگیش آورده ,میشه دیگه ,شاید انقد مرد بوده که وقتی عاشق میشده تشکیله خانواده میداده.خیلی مردا با 20 تا دختر دوست میشن بهم میزنن کسیم خبر دار نمیشه ,من میگم شایدم چوب خوش فکریاشو خورده .میخوام فقط بگم که نمیشه قضاوت کرد.

 88. هاموس
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۲

  به نظر من بیشتر بازیگرای سینما از نوعی مشکل اخلاقی رنج میبرند،بازیگران سینمای ایران نیز از این قاعده مستثنی نیستند.شاید به خاطر ژست های عاطفی که در لوکیشن هایشان میگیرند،زود دلباخته هم میشوند.به همین خاطر بیشتر آنها فاقد کانون خانوادگی مستحکمی در زندگی شان می باشند.

 89. بنده خدا
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۲

  هیچکس دوست نداره تو زندگیش شکست بخوره
  حتما ادامه ی زندگی براش میسر نبوده والا که این طور نمیشد

 90. soroush
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۰

  به نظر من بهتر قضاوت نکنیم چون مشکل ما این که ظاهر با باطن خودمون مقایسه می کنیم زیبا ترین جمله که یادم از رامبد جون که نقل از امام صادق بود که اگر کسی در مورد کسی به خاطر گناهی کرده سرزنش کند نمیرد مگر به ان گناه دچار شود

 91. کهی
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۸

  بعضی از ادم ها رفتارشون بیرون خونه و داخل خونه با هم فرق داره همون قدر که بیرون خونه وتو محیط کار خودشونو خوب و خوشحال نشون میدن به همون میزان داخل خونه با همسرشون برج زهر مار وناسازگار هستن رامبد جوان هم از اون دست ادم ها است .

  • مانی
   ۱۳۹۴/۰۶/۱۰

   بله دقیقا”

  • گندم
   ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

   باهات موافقم لایک

 92. لیلی
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۵

  فکر کنم همسر چهارمش دهه هفتادی باشه دیگه جور جور بشه براش

 93. amir hosin
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۳

  به نظر من ادم باید کسی رو انتخاب کنه که از قبل خوب بشناسدش وبتونه تو تمام سختیا حتی اگه خسته بد خلق بود دوسش داشته باشه

 94. s1
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۲

  دمش گرم. منتظر ازدواج چهارم و پنجم و ششم این مردک … هستیم.

 95. رکسانا
  ۱۳۹۴/۰۵/۱۷

  من … هستم و باید بگم درسته

  • admin
   ۱۳۹۴/۰۵/۱۷

   با سلام و احترام
   شما اسمی که برای نظر انتخاب کردید یه چیزه آدرس ایمیلتون اسم یک آقایی هست و در نظر خودتون رو یک بازیگر معرفی کردید .
   نیاز نبود اینقدر فریب کاری . فقط نظرتون رو با اسم خودتون میذاشتید .
   موفق و پیروز باشید