خانه » اخبار » ورزشی » کنایه علی کریمی به فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی + عکس

کنایه علی کریمی به فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی + عکس

کنایه علی کریمی به فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی ، افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرام علی دایی و بیشتر شدن نسبت به صفحه اینستاگرام علی کریمی کنایه علی کریمی را در پی داشت .

باز هم جنجالی جدید میان علی دایی و علی کریمی و این بار کنایه علی کریمی آغازگر جنجال شد .

کنایه علی کریمی به تعداد فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی + عکس

علی دایی و علی کریمی

صفحه اینستاگرام علی دایی که فالوورهای بیش از 2 میلیون نفر را زودتر از صفحه اینستاگرام علی کریمی بدست آورد موجب شد تا علی کریمی به کنایه علی دایی را به خرید فالوور محکوم کند .

علی کریمی که مدتیست اثبات کرده است که علاقه خاصی به ایجاد جنجال دارد این بار با کنایه زدن به فالوورهای صفحه اینستاگرام علی دایی جنجالساز شد .

وحید اسماعیلی لیدر تیم پرسپولیس تهران در اقدامی نامتعارف با به تمسخر گرفتن تعداد فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی موجب شد تا جنجال اینستاگرام آغاز گردد .

علی کریمی که این روزها در هر موردی نظر میدهد و فعالیت بسیاری در صفحات مجازی دارد نیز در اقدام عجیب در حمایت از وحید اسماعیلی نظری کنایه آمیز داد .

بهمن دهقان مدیر صفحه فیسبوک علی دایی نیز در واکنش به این ادعا و کنایه علی کریمی با انتشار عکس و مطلبی دفاعیه ای رو کرد .

یک اتفاق ویژه در اینستاگرام باعث شده تا کدروت های علی دایی و علی کریمی به شکل دیگری خود را نشان بدهد!

چند روز پیش اینستاگرام علی دایی با سبقت از اینستاگرام علی کریمی دو میلیون تایی شد به این ترتیب دایی حالا پرطرفدارترین چهره وزرش ایران در اینستاگرام است.

کنایه علی کریمی به تعداد فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی + عکس

صفحه اینستاگرام علی دایی

اما این اتفاق با واکنش علی کریمی روبرو شد. پس از این اتفاق علی کریمی که این روزها در فضای مجازی برای همه کری می خواند، زیر یکی از پست های پرسپولیسی ها در اینستاگرام نوشت: «آقا اگه ما بخوایم 8 میلیون فالوئر بخریم چند درمیاد؟ ارزون حساب کنید مشتری بشیم!» . مشخص بود که منظور او علی دایی است.

البته صفحه فیسبوک علی دایی که بهمن دهقان نماینده تام الاختیار او آن را اداره می کند در مطلبی پاسخ این ادعای کریمی را داد. در متن فیسبوکی علی دایی آمده است:
«متاسفانه پس از 2 میلیونی شدن شهریار در اینستاگرام ، وحید اسماعیلی لیدر باشگاه پرسپولیس که سابقه درگیری با شهریار را هم دارد و البته به همین دلیل پرونده قضایی برای او باز شده در اینستاگرام خود نوشت که شهریار یک شبه از 1.7 میلیون فالوور به 2 میلیون رسید!! موضوع وقتی حالت جدی گرفت که علی کریمی زیر این پست کامنت گذاشته و به شوخی خواستار خرید فالوئر شد( کامنت در عکس)

این در حالی است که شهریار و کریمی 2 ماه پیش 1.9 میلیون فالوئر داشتند و این که یک شبه کسی به 300 هزار فالوئر اضافه کند دروغی بسیار زشت است که مسلما باید این لیدر ادعای خودش را ثابت کند»

کنایه علی کریمی به تعداد فالوور صفحه اینستاگرام علی دایی + عکس

اثبات فالوور علی دایی

در ادامه این مطلب خبری به عنوان سند ارائه شده که نشان می دهد در گزارشی از فاصله کم تعداد فالوئرهای علی کریمی با علی دایی خبر می دهد، مطلبی که مربوط به یک ماه پیش است. آن زمان علی کریمی از علی دایی فالوئرهای بیشتری داشت.

در ادامه مطلب فیسبوکی علی دایی آمده است: «ضمنا همان طور که در عکس می بینید، علی دایی روزانه به طور میانگین 4,152 فالوئر جدید دارد و این عدد برای کریمی روزانه به طور میانگین +3,197 است. در عصر تکنولوژی با 100 ها سایت بررسی آمار اینستاگرام، این ادعای واهی واقعا زشت است چون یک کودک 10 ساله هم می تواند این آمار را در بیاورد.در نهایت ، عدد و فالوئر اینستاگرام هرگز ملاک واقعی برای موضوعی نیست که بخواهیم با آن، به دروغ به آبروی افراد حمله کنیم. همان طور که در این 3 سال هم که شهریار با اختلاف کمی، از علی کریمی عقب بود هرگز این چنین برخورد نکرد که حالا …»

این اتفاق دوباره باعث جنگ مجازی هواداران این دو چهره سرشناس فوتبال ایران شده است…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*