خانه » اخبار ستارگان » علیرضا نیکبخت واحدی بازیگر شد +عکس

علیرضا نیکبخت واحدی بازیگر شد +عکس

علیرضا نیکبخت واحدی بازیگر شد

به گزارش اولی ها: علیرضا نیکبخت واحدی که در دنیای حرفه ای فوتبال جزو بازیکنان جنجالی بود بازیگر شد.

علیرضا نیکبخت واحدی بازیگر شد

علیرضا نیکبخت واحدی بازیگر شد

فیلمبرداری فیلم کوتاه مدلاسیون با بازی علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست به کارگردانی سپیده میرحسینی پایان یافت. این فیلم به موضوع مدلینگ و تبلیغات می پردازد.

می توان گفت که فوتبالیست ها و بازیگران هر دو گروه های محبوبی بین عمده مردم هستند و برای اینکه کدام یک از این دو قشر محبوب ترند، پاسخ مشخصی وجود ندارد. برخی از فوتبالیست ها شانس خود را برای ورود به دنیای هنرپیشگی و بازیگری هم امتحان کرده اند. بیشتر آن ها به ایفای نقش کوتاهی بسنده کرده اند و تنها عده کمی توانسته اند هم در برابر دوربین و هم درون مستطیل سبز ستاره باشند.

علیرضا نیکبخت واحدی هافبک اسبق تیم ملی، استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم که پس از سال ها توانستم نقشی را که دوست داشتم با آن در سینما حاضر شوم به من پیشنهاد شد. خانم امینی وقتی پیشنهاد بازی در فیلم مورد نظرش را داد خیلی وقت برای آن گذاشتم. نقشی بود که دوست داشتم در سینما بازی کنم.

نیکبخت افزود: پیش از این چند پیشنهاد برای بازیگری داشته ام ولی در آنها بازی نکردم. موضوع دیگری هم که برایم مهم بود حضور برخی ستاره ها در این فیلم است. دوست داشتم در چنین عرصه هایی بازی کنم اما با هر کسی نه! خوشبختانه در این پروژه سینمایی چندین ستاره هم حضور دارد که قطعا فیلم خوبی از آب در می آید.

سپیده میرحسینی نویسنده و کارگردان این فیلم در مورد فضای فیلم گفت: فیلم مدلاسیون همانطور که از اسمش پیداست در مورد تغییر مرتبه انسان در دنیای مدرن است. بارها شده است که در موسیقی نت ها تغییر می کند و از جایی به جای دیگر می روند در عصر مدرنیته نیز دقیقا همین اتفاق در حال وقوع است و مرتبه انسان به ناگاه تغییر می کند.

همچنین بخوانید: فریده صابری بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*