علیرضا بیرانوند در مسیر سوشا مکانی قرار گرفت

محرومیت علیرضا بیرانوند
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۶-۲۸
2971 بازدید
زمان مطالعه: 3 دقیقه

محرومیت علیرضا بیرانوند باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ورزشی مطلبی را در رابطه با محرومیت علیرضا بیرانوند در اختیار شما قرار دهد . در […]


محرومیت علیرضا بیرانوند

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ورزشی مطلبی را در رابطه با محرومیت علیرضا بیرانوند در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

محرومیت علیرضا بیرانوند

محرومیت علیرضا بیرانوند – پرسپولیس بدون بیرانوند

گلر پرسپولیس با محرومیت‌های متعددی که داشت یاد سوشا مکانی را در لیگ پانزدهم زنده کرد . پرسپولیس در شرایطی سه دیدار از لیگ نوزدهم خود را پشت سر گذاشت که تا همینجا در دو دیدار، علیرضا بیرانوند، گلر اصلی و ملی پوش خود را در اختیار نداشت  و بوژیدار رادوشوویچ به جای او در ترکیب اصلی قرار گرفت که عملکرد خوبی هم داشت و 2 کلین شیت به نام او به ثبت رسید .

محرومیت علیرضا بیرانوند – حواشی بیرانوند و مجادلات او با سایر بازیکنان

بیرانوند که توانست نام خود را در سال های اخیر به عنوان گلر اول فوتبال ایران جا بیاندازد، در کنار سختکوشی ذاتی خود و البته توانایی های فنی انکار ناپذیرش، نقطه ضعف هایی هم داشت که برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست کامل لازم است در جهت رفع و بهبود آن اقدام نماید و یکی از مهم ترین نقاط ضعف او حواشی خودساخته ای می باشد که بارها به زیان خود و تیم او تمام شد .

او برخلاف اینکه باید در چنین سطحی تمرکز خود را به طور تمام و کمال روی بازی و حضور هرچه قدرتمندتر در ترکیب تیم خود قرار دهد  بارها به مجادله با نفرات سایر تیم ها، داور مسابقه و هواداران مشغول شده است و این موضوع بارها او را با محرومیت و جریمه های سنگین روبرو کرده است و کمترین نتیجه اش در آستانه شروع فصل جدید که هنوز تا داغ شدن و حساس شدن رقابت ها فاصله زیادی مانده است، محرومیت 2 جلسه ای او از 3 دیدار انجام شده سرخپوشان می باشد .

محرومیت علیرضا بیرانوند – گلر رادوشوویچ جایگزین بیرانوند

تصور کنید اگر پرسپولیس گلر مطمئنی مثل رادوشوویچ نداشت و جانشین بیرانوند گلر کم تجربه ای بود می توانست در همین ابتدا با اشتباهات خود ضربه جبران ناپذیری به این تیم و امتیازاتش وارد کند به صورتی که تا پایان فصل قابل جبران نبود و منجر به از دست رفتن قهرمانی سرخپوشان شود.

محرومیت علیرضا بیرانوند – عذرخواهی بیرانوند از هواداران تراکتور

این محرومیت ها در حالی وارد پرونده انضباطی بیرانوند شد که به جد می توان گفت کمیته های انضباطی و اخلاق تابه حال تا جای ممکن با او مدارا کردند و حداقل جرایم را با نهایت مهربانی برای او درنظر گرفتند. او هم اکنون محرومیتی 3 جلسه ای در کمیته اخلاق دارد که به حالت تعلیق در آمده است و البته کمترین محرومیت برای تخلفی که در دیدار با تراکتور از او سر زده بود 2 جلسه دوری از میادین بوده است که به گفته اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی با ملاحضات خاصی از جمله ملی پوش بودن این بازیکن و البته اقدام او به عذرخواهی از هواداران تراکتور این محرومیت به یک جلسه کاهش پیدا کرد .

محرومیت علیرضا بیرانوند – بیرانوند در مسیر سوشا مکانی

این شرایطی که بیرانوند برای پرسپولیس رقم زد  یادآور اتفاقات لیگ پانزدهم و حواشی ایجاد شده از سمت سوشا مکانی برای این تیم است. مکانی که حاشیه های او از پیش فصل شروع شد و علاوه بر اینکه مدتی بازداشت شد و به زندان اوین منتقل شد، به دلیل پوشش خارج عرف او به شش ماه دوری از میادین محکوم شد و این حکم بعد از مدتی شکسته شد و او زودتر از موعد به ترکیب پرسپولیس بازگشت. سوشا مکانی از هفته چهارم و دیدار با ذوب آهن به ترکیب پرسپولیس بازگشت اما ایمان صادی در 3 بازی 8 گل دریافت کرده است تا آثار منفی همان دیدارها در نهایت سبب شود سرخپوشان در پایان فصل به دلیل تفاضل گل کمتر قهرمانی را به استقلال خوزستان واگذار کنند.

بیرانوند در اوج جوانی قرار دارد و بهتر است به حرف بزرگترهایی که دلسوز او هستند اهمیت دهد تا خدای ناکرده مسیر فوتبالی او به سمتی نرود که هنگام خداحافظی و آویختن کفش های خود حسرت آن را بخورد. کم نیستند استعدادهای نابی که شور جوانی بر منطق و دوراندیشی شان غلبه کرده است و حاشیه هایی که خود به استقبال آن رفتند باعث شد فوتبالشان به بیراهه کشیده شود و به آنچه استحقاقش را داشتند نرسیدند .

منبع : ساعد نیوز


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,پاسخی بگذارید