خانه » اخبار » اجتماعی » عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی + عکس

عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی + عکس

عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی مشاهده یک عروس دریایی شبیه به بشقاب پرنده فضایی ها در در اقیانوس آرام

ظاهر عجیب یک عروس دریایی در اقیانوس آرام که شباهت فراوانی به یک بشقاب پرنده فضایی دارد این روزها جنجال بزرگی میان مردم جهان خلق کرده است .

عروس دریایی

عروس دریایی

عروس دریایی عجیبی که به تازگی فیلم آن توسط ادارهٔ ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده آمریکا منتشر شده‌است، بیشتر به یک بشقاب‌پرنده شباهت دارد تا یک موجود زنده.

براساس گزارش لایو ساینس، این عروس دریایی عجیب ظاهری کروی‌شکل و پاهایی سیمی شکل دارد و درون بخش کروی آن چراغ‌هایی به رنگ سرخ و زرد می‌درخشند. تصویر این جاندار با استفاده از یک کاوشگر کنترل‌ از راه دور در عمیق‌ترین نقطه از بستر اقیانوس‌های جهان که به دراز‌گودار ماریانا شهرت دارد و در شرق جزایر ماریانا در نزدیکی گوام در غرب اقیانوس آرام واقع شده، ثبت شده‌است.

عروس دریایی

عروس دریایی

این جاندار با ظاهر سورئالش دارای دو سری از شاخک‌های کوتاه و بلند است که به شکل تپنده‌اش وصل شده‌اند. زمانی که این شاخک‌ها به سمت خارج حرکت می‌کند، شکم عروس دریایی ثابت می‌ماند و به گفته محققان این ویژگی نشان از شکارچی بودن این جاندار دارد.

درون شکم این جاندار که شبیه به یک بشقاب‌پرنده است، شیار‌های سرخی وجود دارد که به غدد تناسلی زرد‌رنگ متصل می‌شود و دانشمندان این جاندار را به سرده کروسوتا ارتباط داده‌اند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*