خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی + عکس
عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی + عکس

عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی + عکس

عروس دریایی به سبک بشقاب پرنده فضایی مشاهده یک عروس دریایی شبیه به بشقاب پرنده فضایی ها در در اقیانوس آرام

ظاهر عجیب یک عروس دریایی در اقیانوس آرام که شباهت فراوانی به یک بشقاب پرنده فضایی دارد این روزها جنجال بزرگی میان مردم جهان خلق کرده است .

عروس دریایی

عروس دریایی

عروس دریایی عجیبی که به تازگی فیلم آن توسط ادارهٔ ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده آمریکا منتشر شده‌است، بیشتر به یک بشقاب‌پرنده شباهت دارد تا یک موجود زنده.

براساس گزارش لايو ساينس، اين عروس دریایی عجیب ظاهری کروی‌شکل و پاهايي سيمي شكل دارد و درون بخش كروي آن چراغ‌هايي به رنگ سرخ و زرد مي‌درخشند. تصوير اين جاندار با استفاده از يك كاوشگر كنترل‌ از راه دور در عميق‌ترين نقطه از بستر اقيانوس‌هاي جهان كه به دراز‌گودار ماريانا شهرت دارد و در شرق جزاير ماريانا در نزديكي گوام در غرب اقيانوس آرام واقع شده، ثبت شده‌است.

عروس دریایی

عروس دریایی

اين جاندار با ظاهر سورئالش داراي دو سري از شاخك‌هاي كوتاه و بلند است كه به شكل تپنده‌اش وصل شده‌اند. زماني كه اين شاخك‌ها به سمت خارج حركت مي‌كند، شكم عروس دريايي ثابت مي‌ماند و به گفته محققان اين ويژگي نشان از شكارچي بودن اين جاندار دارد.

درون شكم اين جاندار كه شبيه به يك بشقاب‌پرنده است، شيار‌هاي سرخي وجود دارد كه به غدد تناسلي زرد‌رنگ متصل مي‌شود و دانشمندان اين جاندار را به سرده كروسوتا ارتباط داده‌اند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter