عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو + عکس

عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو + عکس: عروسی لیونل مسی یکی از پرهیجان ترین مراسم ازدواج سلبریتی ها خواهد بود ، از چند روز مانده به این مراسم از کارت عروسی تا منوی غذا و تالار به عنوان جزئیات مراسم منتشر شده است.

1

عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو

 این مراسم در زادگاه مسی و نامزدش یعنی شهر “روزاریو سانتافه” برگزار خواهد شد ، مراسمی که به واسطه میهمانان ویژه یکی از پرستاره ترین مراسم ازدواج خواهد بود. پیش بینی می شود که این مراسم یکی از پرهیجان ترین مراسم ازدواج چهره های مشهور باشد و برای همین برقراری امنیت آن هم در چنین منطقه ای  اهمیت دوچندانی خواهد داشت . در ادامه کارت عروسی و تالار برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی را خواهید دید.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-06-27 14:40:16Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

کارت عروسی لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو

به گزارش goal ستاره شماره ۱۰ آبی اناری پوشها روز جمعه مراسم ازدواج خود با آنتونلا روکوز را برگزار خواهد کرد، همانطور که انتظار می رفت بهترین بازیکن فوتبال جهان برای این مراسم تشریفات خاصی در نظر گرفته است که در ادامه خواهیم گفت.

یک هتل پنج ستاره در قلب روساریوی آرژانتین میزبان باشکوه ترین مراسم ازدواج سال خواهد بود.

تمامی بازیکنان بارسلونا به عروسی مسی دعوت شده اند. از میان همه بارسایی ها جرارد پیکه و آندرس اینیستا غایب بزرگ مراسم خواهند بود.

نکته بسیار جالب این است که مسی مارادونا اسطوره بی بدیل فوتبال آرژانتین را به مراسم ازدواج خود دعوت نکرده است.

آنتونلا روکوزو همسر ۲۹ ساله مسی برای این ازدواج پرخرج و مخارج بسیار هیجان زده است.

برای پوشش خبری مراسم ازدواج لیونل مسی خبرنگاران زیادی به آرژانتین سفر کرده اند هر چه باشد مهم ترین عروسی سال در راه است.

تصاویری از مکان برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی را در ادامه می بینید:

مراسم ازدواج لیونل مسی فردا اینجا برگزار می شود

3

مراسم ازدواج لیونل مسی

4

محل برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی

5

عکس های عروسی لیونل مسی

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان