خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » عذرخواهی مردم ایران از دختر اوباما و واکنش مالیا اوباما + عکس
عذرخواهی مردم ایران از دختر اوباما و واکنش مالیا اوباما + عکس

عذرخواهی مردم ایران از دختر اوباما و واکنش مالیا اوباما + عکس

عذرخواهی مردم ایران از دختر اوباما و واکنش مالیا اوباما عذرخواهی برخی از کاربران اینستاگرام از مالیا اوباما واکنش دختر باراک اوباما به عذرخواهی ایرانیان

در این چند روزه کاربران ایرانی در اینستاگرام جنجال بسیار بزرگی را ایجاد کردند و هر روزه و شاید بهتر بگوییم هر ساعت با هجوم به صفحه یکی از اشخاص نامی در دنیا وی را با پیام های فارسی مورد لطف خود قرار میدادند .

از اشخاص مهم که در این چند روز مورد عنایت ایرانیان قرار گرفت میتوان به مالیا اوباما دختر باراک اوباما و همچنین خود باراک اوباما و ایرینا شایک نامزد کریستیانو رونالدو و ترامپ و … اشاره کرد .

عذرخواهی از دختر باراک اوباما

مالیا اوباما

هجوم کاربران ایرانی به صفحه مالیا اوباما با یک پیام از یک پسر ایرانی آغاز شد که به دختر باراک اوباما کنایه ای در مورد صحبت های باراک اوباما زده بود که البته با عذرخواهی برخی دیگر از کاربران ایرانی رو به رو شد که باعث واکنش دختر باراک اوباما شد .

هجوم برخی کاربران فارسی زبان به صفحه اینستاگرام “مالـیا اوبـاما” دختر “بـاراک اوبـاما” رئیس جمهور آمریـکا واکنش های زیادی را به دنبال داشت. برخی از کاربران فارسی زبان‌ با رفتن به صفحه دختر اوباما درخواست های خود را با زبان طنز و مزاح مطرح کردند.

بعد از مدت زمانی کوتاه، مالیا اوباما که از هجوم کاربران به صفحه اینستاگرامش شگفت زده شده بود، صفحه اش را پرایوت کرد. بسیاری از ایرانیان برای معذرت خواهی و دلجویی از او، در اینستاگرام به وی دایرکت ارسال کردند و مالیا اوباما این دایرکت ها را در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشت.

مالیا اوبا در جواب یکی او در واکنش به یکی از دایرکت هایی از از طرف ایرانیان برای او ارسال شده بود و از او بخاطر بی احترامی ها معذرت خواهی کرده بود گفت:” شما می توانید فردی را هیچ وقت نبخشید. بسیاری از مردم در این جهان فقیرند چون تنها چیزی که دارند پول است. من فهمیدم که ایرانیان افراد بسیار خوبی هستند چون آن ها از من عذر خواهی کردند و من پذیرفتم”

در زیر عکس های عذرخواهی ایرانیان از مالیا اوباما را مشاهده میفرمایید .

عذرخواهی از دختر باراک اوباما

عذرخواهی از مالیا اوباما

عذرخواهی از مالیا اوباما

عذرخواهی از مالیا اوباما

عذرخواهی از مالیا اوباما

عذرخواهی از مالیا اوباما

عذرخواهی از دختر باراک اوباما

عذرخواهی از مالیا اوباما


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. چرا می نویسید مردم ایران ؟؟ نه آقا جان مردم ایران از این دختر عذر خواهی نکرده و نخواهند کرد چون مردم ایران با او شوخی نکردند . کار یک عده بی سواد را که هم ایرانی هستند هم افغانی را به پای مردم ایران نگذارید . درود بر مردم ایران …

    • با سلام و احترام
      باز هم عرض میکنیم که منطور ما همان عده ای هستند که ایرانی هستند .
      دختر باراک اوباما هم جواب ایرانی ها رو داده و به ایرانی ها احترام گذاشته و اسمی از افغانستان نیاورده .

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter