خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین
کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین صفحه اینستاگرام امیر تتلو با فیلم عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس قاسم زاده و آقای هاشمی مقدم به روزرسانی شد .

خواننده زیر زمینی با این که بسیار حاشیه ساز بود اما دلمان برای شیطنت هایش تنگ شده .

امیر تتلو با نام اصلی امیرحسین مقصودلو حدود یک ماهی است که در زندان اوین به سر میبرد و طرفدارانش و اللخصوص سایت ها و رسانه ها را دلتنگ حاشیه های خود کرده است .

کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

امیر تتلو

امیر تتلو که هر چند وقت یک بار تیتر داغ اخبار رسانه ها و سایت ها میشد یک ماهی است که با نبودش بازار رسانه ها را از رونق انداخته است .

مدتی پیش امیر تتلو با توهین های بی ادبانه خود به بازپرس قاسم زاده بازپرس پرونده اش دردسر بزرگی برای خود ایجاد کرد و بازداشت شد .

امیر تتلو در دوران اول بازداشت و حتی دادگاهش نیز از شیطنت ها و حاشیه سازی هایش دست برنمیداشت و هر روز به شکلی تیتر اخبار ستارگان اولی ها بود .

این بار امیر تتلو در یک کلیپ ویدیویی که فقط با صدای امیر تتلو در زندان اوین پر شده از بازپرس قاسم زاده و آقای هاشمی مقدم مالک مجموعه اریکه ایرانیان عذرخواهی کرد .

اینگونه که پیداست پسر شیطان ما ، متنبه شده و از کارهای خود پشیمان شده است اما خدا کند این پشیمانی همانند پشیمانیش برای بدست آوردن پاسپورتش نباشد و ادامه دار باشد .

عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

امیر تتلو

صفحه اینستاگرام امیر تتلو با انتشار فیلم عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس پرونده اش و مالک مجموعه اریکه ایرانیان به روزرسانی شد .

فیلم عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ عذرخواهی امیر تتلو

امیر تتلو با انتشار این ویدیو نوشت :

با سلام و عرض ادب خدمت همه ى مردم ايران

اينجانب اميرحسين مقصودلو (امير تتلو) از همينجا براى بار ديگر در مقابل ديدگان ميليون ها ايرانى، از جناب آقاى قاسم زاده بازپرس محترم پرونده ام و همچنين آقاى هاشمى مقدم مالك محترم مجموعه اريكه ايرانيان، بابت هرگونه بى احترامى و هر اتفاق ناخواسته ديگر كه پيش آمد از طرف خودم و هوادارانم عذرخواهى ميكنم.

اميدوارم كه بنده ى حقير رو مورد لطف و بخشش خود قرار دهيد.

با احترام

اميرحسين مقصودلو،


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 1٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter