خانه » اخبار ستارگان » کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین صفحه اینستاگرام امیر تتلو با فیلم عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس قاسم زاده و آقای هاشمی مقدم به روزرسانی شد .

خواننده زیر زمینی با این که بسیار حاشیه ساز بود اما دلمان برای شیطنت هایش تنگ شده .

امیر تتلو با نام اصلی امیرحسین مقصودلو حدود یک ماهی است که در زندان اوین به سر میبرد و طرفدارانش و اللخصوص سایت ها و رسانه ها را دلتنگ حاشیه های خود کرده است .

کلیپ عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

امیر تتلو

امیر تتلو که هر چند وقت یک بار تیتر داغ اخبار رسانه ها و سایت ها میشد یک ماهی است که با نبودش بازار رسانه ها را از رونق انداخته است .

مدتی پیش امیر تتلو با توهین های بی ادبانه خود به بازپرس قاسم زاده بازپرس پرونده اش دردسر بزرگی برای خود ایجاد کرد و بازداشت شد .

امیر تتلو در دوران اول بازداشت و حتی دادگاهش نیز از شیطنت ها و حاشیه سازی هایش دست برنمیداشت و هر روز به شکلی تیتر اخبار ستارگان اولی ها بود .

این بار امیر تتلو در یک کلیپ ویدیویی که فقط با صدای امیر تتلو در زندان اوین پر شده از بازپرس قاسم زاده و آقای هاشمی مقدم مالک مجموعه اریکه ایرانیان عذرخواهی کرد .

اینگونه که پیداست پسر شیطان ما ، متنبه شده و از کارهای خود پشیمان شده است اما خدا کند این پشیمانی همانند پشیمانیش برای بدست آوردن پاسپورتش نباشد و ادامه دار باشد .

عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس در زندان اوین

امیر تتلو

صفحه اینستاگرام امیر تتلو با انتشار فیلم عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس پرونده اش و مالک مجموعه اریکه ایرانیان به روزرسانی شد .

فیلم عذرخواهی امیر تتلو از بازپرس را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  علی دایی : با دختران و زنان بی حجاب عکس میگیرم + عکس

دانلود کلیپ عذرخواهی امیر تتلو

امیر تتلو با انتشار این ویدیو نوشت :

با سلام و عرض ادب خدمت همه ى مردم ایران

اینجانب امیرحسین مقصودلو (امیر تتلو) از همینجا براى بار دیگر در مقابل دیدگان میلیون ها ایرانى، از جناب آقاى قاسم زاده بازپرس محترم پرونده ام و همچنین آقاى هاشمى مقدم مالک محترم مجموعه اریکه ایرانیان، بابت هرگونه بى احترامى و هر اتفاق ناخواسته دیگر که پیش آمد از طرف خودم و هوادارانم عذرخواهى میکنم.

امیدوارم که بنده ى حقیر رو مورد لطف و بخشش خود قرار دهید.

با احترام

امیرحسین مقصودلو،

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*